Jump to content
13

Varustuse pesemine

Recommended Posts

Nimelt küsimus foorumlastele: milliseid järgmistest esemetest tohib pesta?

* Tõstevöö

* Kotikindad

* Poksisidemed

* Jõusaalikindad

* Põlvekaitsmed(riidest, mille sees on pehmendused)

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masinapesu kannatavad vist ainult käesidemed (va juhul kui on sellised kindakujulised, siis neid pese ka käsitsi). Põlvekaitsmeid pese käsitsi kausis. Poksikindaid võid seest loputada, aga kindlasti ära pese masinaga. Ise puhastan mingi antiseptikuga mõnikord ja siis topin paberit täis - korralik kuivamine on tähtis. Jõusaalikindaid pese ka käsitsi. Vähemalt nii olen mina nende asjadega teinud ja ära ei ole nemad lagunenud sellest. Tõstevööd pole ise kasutanud ja ma ei kujuta ette, miks seda väga üldse pesema peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Masinapesu kannatavad vist ainult käesidemed (va juhul kui on sellised kindakujulised, siis neid pese ka käsitsi). Põlvekaitsmeid pese käsitsi kausis. Poksikindaid võid seest loputada, aga kindlasti ära pese masinaga. Ise puhastan mingi antiseptikuga mõnikord ja siis topin paberit täis - korralik kuivamine on tähtis. Jõusaalikindaid pese ka käsitsi. Vähemalt nii olen mina nende asjadega teinud ja ära ei ole nemad lagunenud sellest. Tõstevööd pole ise kasutanud ja ma ei kujuta ette, miks seda väga üldse pesema peaks.

Vöö lihtsalt väga must :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pesen küll kindaid masinas

Kui sobiv õrn programm on ja kvaliteetne kinnas, siis ehk võib ka - kinda eluiga ülearu palju vast ei vähene. Aga ettevaatlik tasuks masinaga pesemisel kindlasti olla (temperatuur peamiselt). Muidu on oht kindajuppe masinast korjata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea teema!!!

Ise pesen masinas põlvesidemeid, kindaid(jõusaali). Aga kindad mul va värvi eraldavad, nood lähevad vaid musta värvi pesuga kokku, sest kindad ka musta värvi. Soovitan loputusvahendit ka panna, muidu ikka väga krõnksus need kindad pärast! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käesidemeid ei ole soovitatav pesta kuna sida venib välja ja kaotab oma elastsuse ning siis pole mõtet enam neid sidemeid edasi kasutada. Pritsi alkoholiga v mõne muu antiseptikuga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×