Jump to content
Guest Mats123

Hoiatus

Recommended Posts

Eks se olegi uue foorumiga kohanemine :D:), samasuguse näite võin tuua päriselust. Saime 2 aastat tagasi uue ajalooõpetaja, kui töö tuli siis sai klassis üks inimene hindeks "4" 3 või 4 inimest said hinneteks "3" ja ülejäänud 25 õpilast said "2", õpetaja põhjendus oli, et te ei vormistanud tööd nii nagu pidi ;). Nimelt õpetaja andis 5 punkti mille abil pidime jutustuse paberile kirjutama, aga keegi ei osanud kirjutada tööd nii nagu õpetaja tahtis :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on siin palju pläma ja absurdseid postitusi küll, mille kohta olen ka krõbedaid kommentaare pannud. Lauslollust ei saa ju sallida.

Närvi ajab et mingisugused vennad on võtnud omale õiguse määrata teistele hoiatusi... Kus on tõde? Kas poleks mõtekam hoiatada

idiootse postituse autorit, et igasugu p...ka ikka ei kribaks foorumisse? Nii ei nn "moded" MÕELGE oma peaga ikka ka enne kui hoiatusi panete!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on siin palju pläma ja absurdseid postitusi küll, mille kohta olen ka krõbedaid kommentaare pannud. Lauslollust ei saa ju sallida.

Närvi ajab et mingisugused vennad on võtnud omale õiguse määrata teistele hoiatusi... Kus on tõde? Kas poleks mõtekam hoiatada

idiootse postituse autorit, et igasugu p...ka ikka ei kribaks foorumisse? Nii ei nn "moded" MÕELGE oma peaga ikka ka enne kui hoiatusi panete!

Oleks ma mode ma jagaks neid hoiatusi väga heldelt siin. Kohati leiab siin väga põnevaid soovitusi - mitte, et ma ise siin sulatõtt alati räägin, aga kohati tuleb siin eluohtlikke soovitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud kiruvad alessandrot, no ma ei tea, mina pole temalt mitte kunagi hoiatust saanud. Äkki on viga ikkagi teis, mitte temas? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud kiruvad alessandrot, no ma ei tea, mina pole temalt mitte kunagi hoiatust saanud. Äkki on viga ikkagi teis, mitte temas? ;)

Alessandro on lihtsalt oldschool karm vana :D Ei mingit nalja tegemist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu mul on hoiatustaset tõstetud ka ikka mõned korrad,samas mitte kordagi niisama,vaid ikka asja eest. :) Samas on meie kallid moded hoiatused hiljem maha võtnud ,kui olen ennast parandanud ;) ning praegune hoiatustase on 0%

Normaalne siis, mul üks hoiatus istub juba ligi 2,5 aastat ja 2 tükki u. 1,5 aastat (kokku 30%). :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normaalne siis, mul üks hoiatus istub juba ligi 2,5 aastat ja 2 tükki u. 1,5 aastat (kokku 30%). :D

Hakkas ka huvi pakkuma ;)

> Saved warn logs: _T_

Warned by Notes

alessandro Warned on 27 Feb 2008, 21:39

Added to warn level loll jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks postitab nüüd oma hoiatustaseme, et fitikesed tasapisi koguneks, tegelikult oleks see teema väärt vast üldse kinnipanekut.

Teemaalgatajale, 150 posti 5 nädalaga on pääääris korralik saldo =)

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pole pikka juttu, kui mul oleks paha päev olnud, siis oleks ka mõne kasutaja postitusi kärpinud ja hoiatuse pannud, kui too ajaks soodat.

Aga samas, postitaja poole pealt - kui pole omast arust kellegile kurja teind, siis ei tasuks ehk välja teha. Ega kõik moded sulle kõrri ei hüppa ju :D

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Egas siin pole midagi teha jah , moderaatorid peaksid ikkagi erapooletud olema , mitte tujukad jms

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ju tükk aega tagasi öeldud, et moded ei pea midagi põhjendama... MITTE MIDAGI! Ja sel teemal ka vaidlusi peetud, millest moded ja "jumal" teerulliga üle sõidavad. selline mentaliteet on näiteks mind juba ammu siin väga harvaks külaliseks teinud ja ega paljud ei viitsi siin enam nii tihti käia - fitid pole mingi argument. mis ma selle eest saan - pulbrit odavamalt fitness.ee poest?! pfff.. nii et, palju õnne, ärimehed! ahjaa.. rate-s üksteist vastastikku "kiitmas".. no thnx:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on näha küll ,et foorumis on üsna palju fitikogujaid ja niisama mehi, kes omaarust koguaeg tarka panevad ja teistele nõu annavad, kuigi ise ei tea baastõdesi toitumisest ning treeningust. ;) Nende nõuanded on paras kräpp ja jura. Mina võtaks nende asemel veidike vaiksemalt. :D

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Logisin täna sisse , vaatasin veits ringi ja panin tähele et minu hoiatustase on 10 % , keegi moderaator Alessandro oli pand mulle selle märkusega " Järjekordne Fitikoguja" :D

Ma tahaks teada mis alusel see arvamus põhineb ? Et kui palju postitad siis oled kohe fitikoguja ? Mul kodus suht igav ja viimasel ajal olen avastanud Fitness.ee foorumi ja olen siin istund veidi ning täiendanud enda teadmisi ja jagand enda omi nii palju kui neid on , suht närvi ajab kui kohe täägitakse mind ära kui mingit fitikogujat ;)

EDIT : Ma postitusi on ka kärbitud :)

Tore et su hoiatus on 10%. Ma pigem hakkaks muret tundma, kui see 100% peale sul kukub. Eks see ole põhjusega kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok. Soojenduseks küsiks härra Blackdom'i käest näiteks tuua mingi foorum, kus kõik on võrdsed, keegi teiste postitusi ei kustuta ega inimesi korrale ei kutsu. Ehk siis võrdõigusliku foorumi näidet ootaks põnevusega.

Eksisteerib tõesti analoogseid keskkondi, kus kõik saast läbi lastakse - ere näide on /b/ aga ka seal kehtib omamoodi perverssne netiket, mille detailideni ma laskuma ei hakka.

Mis ma öelda tahan. Kergelt olete pääsenud, vaat mis. Ma olen küll alessile väga tänulik, sest siin on ikka rõvedalt palju saasta mis prügikasti rändab. Tõenäoliselt paljud teist seda ei näe ega taju, aga kustutatud postitused on mulle täitsa nähtavad ja neid ei ole vähe. Vahetevahel lasen ka ikka ise ringi foorumile peale ja alati on midagi, mida eemaldada või parandada.

Enamustelt teil pärinevad hoiatused tõenäoliselt sellest ajast kui veel oldi värsked registreerujad, veri möllas ja jutt jooksis. Ja tõenäoliselt siis saite ka oma punkti kirja. Kui keegi tunneb ennast eriti puudutatuna oma hoiatustasemest, palun - alati võib mulle kirjutada. Inimesed, kes on oma punktid saanud kätte aastate eest, võiksid ka kirjutada. Ei ole mul probleemi neid vähendada peale näiteks aastapikkust head käitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normaalne siis, mul üks hoiatus istub juba ligi 2,5 aastat ja 2 tükki u. 1,5 aastat (kokku 30%). :D

Teatud isiku pandud hoiatusi ei julge keegi kustutada, kuna see teatud isik pistab kohe möirgama... varem oli nii vähemalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar modet pingutavad siin üle küll ja lähevad isiklikuks. Ja ma tõesti ei tea ühtegi teist foorumit kus kõik naljad ära kustutataks.

Ma ise lähenen asjale minimalistlikult. Pigem blokiks nuube kes otsingut ei viitsi kasutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõenäoliselt paljud teist seda ei näe ega taju, aga kustutatud postitused on mulle täitsa nähtavad ja neid ei ole vähe.

Siiski saab kustutada ka nii et ei ole nähtav : (

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka ise ükskord MEE käest 10% kätte, püsis miski 3 kuud. Aga selle eest sain, et miskit lollide küsimuste esitajat liiga rangete sõnadega korrale kutsusin :D

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat, mis kõike teada ei saa. Otsisin enda profiilist ka hoiatuste koha üles ja mis ma näen - poolteist aastat tagasi olen ka oma 10% kätte saanud. Aga misasjad FIT'id on, ei tea siiamaani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×