Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kristo ära põe, ma ka närvihaige. Welcome to the club! :)

Homme jalatrenni umbes kella kaheks.

Täna käisin siis oma käega arsti juures ja öeldi, et ei ole paranenud. 23. aprill uuesti.. no loodan parimat. Tahaks ülakeha ka teha :D

Kui käe terveks saad, küll siis paugutad ja närvitsed koos Kristoga! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kolmapäeval tundi hiljem ei saa teha, 17.30 ntks :) Sest mul kool 17.15'ni nagu iga kolmapäev. Kui arutame võistluste üle ja tuleb selle kohta tagasiside ja analüüs, siis tahaks ka ikka kindlasti kohal olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kolmapäeval tundi hiljem ei saa teha, 17.30 ntks :) Sest mul kool 17.15'ni nagu iga kolmapäev. Kui arutame võistluste üle ja tuleb selle kohta tagasiside ja analüüs, siis tahaks ka ikka kindlasti kohal olla :)

Mida teised arvavad? Kas teeme 16:00 või 18:30? Mul kolmapäeval 17:15-18:15 bodypump. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jamasti. Mul on täna väga sisutihe päev ja 18:30 jääb liiga hiljaks. Kes saavad, need tulevad täna 16:00 ja järgmine tund pühapäeval! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme tund kell 15.00 ? :)

Jah!

Pühapäeval on tund kl 15:00 ja juba panin kaamera ka valmis. Tunnis peavad kindlasti kohal olema Ergo, Lauri ja Oleg! Need mehed lähevad järgmisel nädalavahetusel Eesti Karikavõistlustele omavahel mõõtu võtma. Lisaks tuleb meie tundi ka üllatuskülaline koos teistega poseerima. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Täna siis oli suurem poseerimine ja pildistamine ja sain pildid valmis ja panin just üles. Tore, et koos meie grupi noorte vägilastega olid kohal ka Ergo Tüür ning üllatuskülaline Kunnar Rüsülainen! Põnev oli vaadata Lauri Ööpiku ja Ergi Tüüri võrdlust ning kindlasti tuleb 21-l aprillil Eesti Karikavõistlustel tihe rebimine just nende meeste vahel. Loodan, et ka Oleg saab enda kaalu ilusti alla ja vormi teravaks. Teised mehed ka kõik tublid ning minge nüüd pilte vaatama! Järgmine tund kolmapäeval kl 16:00!

post-50-0-93082300-1334523739.jpg

post-50-0-21262600-1334523767.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli super trenn, tuli 3 uut rekordit :) (Y), dieet teeb IMESID ! :)

Väga tubli ja motiveeritud! Kui saladus ei ole, siis mis rekorditega oli tegemist? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli ja motiveeritud! Kui saladus ei ole, siis mis rekorditega oli tegemist? :)

Ei ole saladus, Jalapressil tulu 400kg 3x , rinnalt surumine kangiga 110kg 2.5x ja rööbaspuudel 50 lisa kiloga 5x :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×