Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Nu kes ned 6 Fanaatikut on?+ :D

(trummi-põrin, Wuzeelad BZZZZZZZZZZZ) :)

Ma ei tea kas minu tähelepanekust või millestki muust, aga täna õhtuks oli juba 11 fanaatikut kokku :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisasin just orkuti kinnisesse albumisse esmaspäeva 11.aprilli pildid! Seekord ei hakanud neid lõikama ja tuunima. Minge vaadake! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell laupäeval tund toimub?

Soovitavalt päeval kl 13-14:00 ajal. Olen üsna kindel, et keegi varsti teatab, et see aeg ei sobi ja teeme mõnel teisel ajal, aga minul on laupäeval igasuguseid teisi võistlustega seotud ülesandeid ja ei ole aega mitu korda päevas mehi mööda linna värvimas käia. Püüdke kl 13:00 Planet Spordis olla ja paneme viimase kihi peale. Kes tõesti laupäeval ei saa tulla, siis teie värvimine oleks pühapäeval enne võistluseid. Niisiis Grimmimine ja tunnid neljapäeval kl 17:00, reedel kl 15:00, laupäeval kl 13:00 ja pühapäeval kl 12:30 ajal. Eraldi mehi mööda linna pintsliga taga ajama hakata ei ole aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SUPER!

Tänane poseerimine oli päris hea ning panin ka just pildid orkutisse kinnisesse albumisse üles! Umbes 10 meest said ka esimese kihi spreigrimmi peale ning teine kiht läheb kas reedel või laupäeval. Kardan, et 3 kihti uut tumedat grimmi on liiga tume. Vaatame töö käigus.

Reedel, 14 aprillil tund kl 15:00!!!

post-50-1302811405_thumb.jpg Täna, 13.aprill 2011

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraku täna ei olnud lihtsalt aega tulla tundi, tulen homme kindlasti.

Reedel oled kohal ja üllatad kõiki! NB! Kordan: reedel tund kl 15:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hilinen... :) Või kas nii ka saab, et laupäeval 1. kiht ja pühapäeval enne võistlusi 2. kiht? Sest praegugi on kahjuks kohale jõudmisega ajanappus.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hilinen... :) Või kas nii ka saab, et laupäeval 1. kiht ja pühapäeval enne võistlusi 2. kiht? Sest praegugi on kahjuks kohale jõudmisega ajanappus.

Ole homme kohal ja vaatame edasi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänased pildid orkuti kinnises albumis üleval! Laupäeval, 15.aprillil kl 13:00 grimmimine!!! Olge kõik kohal, kes pühapäeval võistlevad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt need, kes täna tundi tulevad ja hetkel siin teemas istuvad, võite juba kohe Eedenisse tulema hakata. Ma ise olen seal varem kohal 12:20 ja siis võib ka kohe esimestele grimmi peale panna kui olete pesnud ja valmis. Ma pean jõudma hiljemalt 14:30 Decartese koolimajja helisusteeme ja valgustust kontrollima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt need, kes täna tundi tulevad ja hetkel siin teemas istuvad, võite juba kohe Eedenisse tulema hakata. Ma ise olen seal varem kohal 12:20 ja siis võib ka kohe esimestele grimmi peale panna kui olete pesnud ja valmis. Ma pean jõudma hiljemalt 14:30 Decartese koolimajja helisusteeme ja valgustust kontrollima.

Imre, hetkel kaalun seda sinu poolt pakutava spray-grimmi varianti. Küsimus, et mitu kihti selle 15 euro eest saab ja kas enne võistluseid üldse jõuab mitu kihti panna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, hetkel kaalun seda sinu poolt pakutava spray-grimmi varianti. Küsimus, et mitu kihti selle 15 euro eest saab ja kas enne võistluseid üldse jõuab mitu kihti panna?

Kaks kihti oleks normaalne, aga siis võiks esimese kihi peale tõmmata kohe pärast kaalumist ja teise kihi tunni aja pärast. Tore kui võtaksid juuksefööni ka kaasa. Sellega soojendades kuivab esimene kiht kiiremini ära. Täna said Planet Sport 10 võistlejat teise kihi peale ja mõned olid nagu neegripoisid. Väga tumedaks ei tahaks ajada- see võib reljeefi ära peita nagu 2006 aastal Bratislavas euroopa meistrivõistlustel kus ma kadusin liiga tumeda grimmiga lavalt tumedusse ja tulin 14 kohale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitab küll puhkamisest!

Täna toimub tund kl 16:00!

Tagasiside eilsete võistluste kohta!

Võtan kaasa ka mälupulgaga enda kaameraga tehtud pildid ning kellel huvi, siis võtke kaasa oma läpakas ja saate need üles laadida täissuuruses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Need mehed(Norman, Aleksei, Sander Kuusk), kes tahavad endale esimest spreigrimmi kihti peale, siis kolmapäeval kl 19:00 paneme Eedenid, Planet Sport klubis peale! Siis lepime kokku, mis kell neljapäeval ja reedel grimmimine toimub. Seekord vähemalt 3-4 kihti ja kui vaja, siis rohkemgi. Ka teiste klubide võistlejad saaksid seda 15 euro eest peale. Planet Sport võistlejatele loomulikult tasuta! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna 21:00

19.00 - 21.00 olen Nõos tööl. Et siis täna jääb ära. Aga homme, mis kell? Laupäeval tõmbaksin ka veel paar kihti peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
19.00 - 21.00 olen Nõos tööl. Et siis täna jääb ära. Aga homme, mis kell? Laupäeval tõmbaksin ka veel paar kihti peale.

Huh. Kõik mehed on pärast Lõuna-Eesti Lahtiseid Karikavõistluseid nagu maa-alla kadunud. Rainerist ei tea üldse midagi. Meie oleme nüüd Aleksei, Normani ja Sander Kuusega 2 päeva grimminud ja täna olime koos trenniski. Ärge jätke asju viimasele minutile! Homme on spordiklubi kinni ja peame grimmima ühes teises kohas. Kirjutan sulle Facebookis. Kas on veel kedagi, kes soovib seda spreipäevitust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huh. Kõik mehed on pärast Lõuna-Eesti Lahtiseid Karikavõistluseid nagu maa-alla kadunud. Rainerist ei ta üldse midagi. Meie oleme nüüd Aleksei, Normani ja Sander Kuusega 2 päeva grimminud ja täna olime koos trenniski. Ärge jätke asju viimasele minutile! Homme on spordiklubi kinni ja peame grimmima ühes teises kohas. Kirjutan sulle Facebookis. Kas on veel kedagi, kes soovib seda spreipäevitust?

Mina pole kuskile kadunud :lol: Tegin eile viimase trenni ära. Täna skinprep ja reedel panen juba 2 -3 kihti tanat peale. Laupäeval pean muidugi hoolas olema, et vesiseks ei läheks. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Esmaspäeval, 25. aprillil kl 16:00 järjekordne tund! Tore oleks, kui praeguseks teistes klubides treenivad võistlevad atleedid saaksid ka tulla. Võtan kaasa oma arvuti koos võistluspiltidega ja saate endale mälupulgale tõmmata, kellel soovi. Teeme kokkuvõtted ja räägime tulevikust.

Võtame oma spordigruppi uusi õpilasi! Kui teil on selliseid 15-21 aastaseid noori tuttavaid, kes tahaksid meie grupiga liituda, siis andke teada!

Huvilised saavad oma liitumissoovidest kirjutada ka mulle e-mailile vendv@hot.ee või facebook postkasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×