Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Pühapäeval kl 14:00 tund ikka toimub! Tore oleks kui nendel kes võistelda tahavad, oleks ka cd kaasas oma võistluslooga. Kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pühapäeval kl 14:00 tund ikka toimub! Tore oleks kui nendel kes võistelda tahavad, oleks ka cd kaasas oma võistluslooga. Kohtumiseni!

Väga hea! Võtan CD kindlasti kaasa!

Tulge teised ka :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid, kes täna tunnsit osa võtsid ja eriti tubli Rainer Neemsalu, kes näitas täiesti viisakat vabakava. Tanel tahtis talle selle peale kadedusest midagi muud näidata, aga keelasime ära. :)

Hr Raud jõudis ka 3 tundi pärast tundi kohale :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Mul on teile selline uudis, et reedel me ei tee esimest grimmimist! Vaatasin täna hommikul grimmi praegust seisu ja see on nüüd suure saunatamise ja higistamisega hakanud maha kuluma. Ise kavatsen seda grimmi kasutada ikkagi viimasel nädalal enne võistluseid. Selles suhtes hea, et sai ära katsetatud. Rainerile paneme ka grimmi alles järgmisel nädalal peale, et jääks maksimaalne tumedus ja ühtlane värvkate. Järgmiseks nädalaks jõuab kohale ka loodetavasti oluliselt tumedam grimm. Selle praegusega teeme aluspõhja. Igal juhul reedel on pildistamine ja vabakavade harjutamine kindlasti! Pidage vastu ja kohtumiseni reedel, 1 aprillil 2011 kl 15:30 Planet Sport aeroobikasaalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jh peab tunnistama ,et selle saunatamise ja tiheda pesemisega on minu grimm väga laiguliseks kulunud! :(

Aga vähemalt nägime milline ma välja nägin kui pruun olin <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jh peab tunnistama ,et selle saunatamise ja tiheda pesemisega on minu grimm väga laiguliseks kulunud! :P

Aga vähemalt nägime milline ma välja nägin kui pruun olin :(

Ära heida meelt! Mõtle sellele, et musta-valgekirjud lehmad elavad terve elu laiguliselt ja ei ole probleemi! Tumedamana nägid sa viisakas välja <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile noortele meestele, kes reedel tunnis olid ja erilised kiitused nendele, kes üllatasid oma vabakavaga. Teisi soovin kindlasti näha pühapäeval kl 14:00 või esmaspäeval kl 16:00!

NB!! Panin ka reedesed pildid orkuti kinnisesse albumisse üles!

post-50-1301745245_thumb.jpg

post-50-1301745267_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulen homme ja siis võiks esimese "päevitamise" ära teha. Reval Cup juba laupäeval.

PS. Vabakava kondikava on ka valmis :D Eks näed, kas peab lihvima või mitte. Kõrvalt vaataja näeb ikkagi asju paremini.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulen homme ja siis võiks esimese "päevitamise" ära teha. Reval Cup juba laupäeval.

PS. Vabakava kondikava on ka valmis :D Eks näed, kas peab lihvima või mitte. Kõrvalt vaataja näeb ikkagi asju paremini.

Te vist omavahel Raineriga üldse ei suhtle? Esimest grimmi ei ole mõtet enne teisipäeva panna, kuna see hele gimm ei pea vastu üle 4-5 päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te vist omavahel Raineriga üldse ei suhtle? Esimest grimmi ei ole mõtet enne teisipäeva panna, kuna see hele gimm ei pea vastu üle 4-5 päeva.

Ja sel juhul siis iga päev uus kiht?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud Nendele meestele, kes täna, pühapäeval, kohale tulid ning tegime päris korraliku poseerimise ning samuti vaatasime üle 3 mehe vabakavad. Vabakavad ei pea olema kindlasti täpselt 1 minut, vaid võivad olla kuni 1 minut. Kui olete hea esineja võimsa vormiga ja saate rutem valmis, siis võib selle kava pikkus olla ka 30 sekundit. Kiirelt ja võimsalt ning niisama võimlemise peale energiat kulutada ei tasu. Teisipäeval saavad esimesed kihid grimmi peale Taavi Merisalu ja Rainer Neemsalu. Need mehd astuvad ka võistlustulle juba järgmisel nädalavahetusel Reval Cupil. Mõlemad on heas vormis ja loodetavasti esindavad Tartut päris korralikult. Merisalu oma terava vormiga võib isegi oma kategoorias "vanakesi" päris korralikult raputada.

Esmaspäeval teeme jälle tunni kl 16:00 ja siis loodan näha ka Normani vabakava.

Pidage vastu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära suuri lootusi sea. Sel aastal ma ju dieeti ei pea nagu sa tead. Aga täna ei tulnud, kuna näiteringiga läks kella kolmeni. Oli vaja vana etendus läbi teha ja siis hakkasime uut näidendit timmima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära suuri lootusi sea. Sel aastal ma ju dieeti ei pea nagu sa tead. Aga täna ei tulnud, kuna näiteringiga läks kella kolmeni. Oli vaja vana etendus läbi teha ja siis hakkasime uut näidendit timmima.

Aga sa esita vabakava ajal katkendit "Hamletist": Olla kulturist või mitte olla? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer ütles, et õhtul 19.00 on spray peale kandmine. Aga ma olen Nõos 19.00 - 21.00 tööl. Homme on erandjuhul 14.00 - 16.00 kool. Ma ei tea, kuidas sinu ajakava välja näeb. Ikkagi oleks vaja ju peale kanda. V-o satud mingi kell Eedenisse või tulen ise kuskile mingiks kellaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer ütles, et õhtul 19.00 on spray peale kandmine. Aga ma olen Nõos 19.00 - 21.00 tööl. Homme on erandjuhul 14.00 - 16.00 kool. Ma ei tea, kuidas sinu ajakava välja näeb. Ikkagi oleks vaja ju peale kanda. V-o satud mingi kell Eedenisse või tulen ise kuskile mingiks kellaks?

Teisipäeval kl 16:15 Eedenis sobib? Rainerile sama! Käige enne pesemas ära ja siis pärast esimese kihi panekut homme enam ei saunata! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisipäeval kl 16:15 Eedenis sobib? Rainerile sama! Käige enne pesemas ära ja siis pärast esimese kihi panekut homme enam ei saunata! ;)

Aight!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Reedel, 08.aprillil 2011 kl 15:30 on siis järjekordne poseerimise ja pildistamise tund. Selleks ajaks on ka kindlasti Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu saanud endale tumeda grimmi peale ning kindlasti kõik meie grupi praegused ja endised liikmed on oodatud! NB! Taavi ja Raineri selle hooaja esimesed võistlused on juba sellel nädalavahetusel! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×