Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Suured tänud kõikidele noortele meestele, kes reedel pildistamisest osa võtsid! Panin pildid just orkuti kinnisesse albumisse üles. Pühapäeval olen Tallinnas ja tundi ei toimu, aga esmaspäeval teeme kaotatud aja tasa! Loodetavasti näitab esmaspäeval ka hr Raud oma uut soengut ka meie meeskonnale, sest reedel oli ta seda kulturismikeskuses "KROOKS" eesti rahvale eksponeerinud ;)

post-50-1300569095_thumb.jpg 18.märts 2011

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Reedel, 25.märtsil kl 15:30 palun olge kõik kohal ja teeme suurema fotoseeria ning kindlasti võtke kaasa ka oma valitud muusikaga cd! Kindlasti esitame teile Rainer Neemsaluga võistlusgrimmi ning loomulikult igasugused jooksvad küsimused saavad ka vastused.

Kohtumiseni reedel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄHELEPANU!

Reedel, 25.märtsil kl 15:30 palun olge kõik kohal ja teeme suurema fotoseeria ning kindlasti võtke kaasa ka oma valitud muusikaga cd! Kindlasti esitame teile Rainer Neemsaluga võistlusgrimmi ning loomulikult igasugused jooksvad küsimused saavad ka vastused.

Kohtumiseni reedel!

Raineriga lähme hommikul Tallinna. Ma kahtlen, et ta jõuab selleks ajaks tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raineriga lähme hommikul Tallinna. Ma kahtlen, et ta jõuab selleks ajaks tagasi.

Hea mees!!! Avalikustad meie Vanalinna imetlemise plaani :D Aga sellessuhtes kõik on planeeritud, jõuan bussi peale küll mis mind õigeks ajaks Tartu toob.

Aga Sinu jätan sealsamas maha! Otsi uued sõbrad endale :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea mees!!! Avalikustad meie Vanalinna imetlemise plaani :D Aga sellessuhtes kõik on planeeritud, jõuan bussi peale küll mis mind õigeks ajaks Tartu toob.

Aga Sinu jätan sealsamas maha! Otsi uued sõbrad endale :) :)

Teie kahe suhe on mulle algusest peale mõistatuseks jäänud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!!!

Reedel, 25.märtsil 2011 kl 15:30 on järjekordne poseerimise tund ja huvilised saavad nüüd esimese võrdluse, milline peaks välja nägema võistlusgrimmiga üle värvitud vorm. Kui aega ja võimalusi on, siis värvime ka mõned mehed esimese kihiga üle. Olge kõik kohal!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased 25.märtsi pildid orkutis kinnises albumis üleval! Tänud kõigile 10-le mehele, kes reedel tunnis olid ja hr Rauda tahaks juba pühapäeval oma silmaga näha pärast seda meeletut pintseldamist :(

post-50-1301097470_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OH-SA-JUUDAS!! :)

Sa ei kujuta ettegi kui nigga ma olen hetkel peale pesu :(

Eks ma proovin P-päeval kohale tulla.

Aga mis kellast sa seal oled muidu?(siis tean arvestada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Professioonalsed mängijad mängivad vabalt mp3 sammuti ka wav faili maha.

Kirjutades tehke Audio CD mis on kõige lihtsam.

Loo kvaliteet võix olla ka hea et DJ ei peax kohapeal vaeva nägema et mõnigi pinin kätte saada :)

Kas youtube is olev muusika on põhimõtteliselt varastatav?

näedsa siis, kui amoraalsed mõtted mu peas liiguvad.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas youtube is olev muusika on põhimõtteliselt varastatav?

näedsa siis, kui amoraalsed mõtted mu peas liiguvad.... :(

Põhimõtteliselt küll! Kõige kindlam on muidugi panna Youtube muusika käima ja siis vana kassettmakiga lindistada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OH-SA-JUUDAS!! :)

Sa ei kujuta ettegi kui nigga ma olen hetkel peale pesu :(

Eks ma proovin P-päeval kohale tulla.

Aga mis kellast sa seal oled muidu?(siis tean arvestada)

Hea mees!

Mina siis olin järjekordselt varajaste hommikutundideni üleval ja õppisin uut bodypumpi programmi ning nii tore oli kui hr Raud mulle kõige sügavama une ajal laupäeva hommikul helistas ja teatas tähtsat uudist, et ta on tumedam kui eile! Hellad mongolid! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt küll! Kõige kindlam on muidugi panna Youtube muusika käima ja siis vana kassettmakiga lindistada :(

Naljatilk :)

Ma pean mõne noore häkkeri juurde kooli minema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina leidsin sellise programmi netist ja peaks tegemist olema legaalse programmiga.

http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video...re-download.htm

Jessas! Ma kae perra, kuis om...

Hea meelega omaks ühte nö prügiarvutit ka... kui igatsugu pasa installeerimisega peesse keerad...siis viskad lihtsalt minema :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Brauserid oskavad laienduste abil ka salvestada neid.

Sprei paistab päris ok jäävat, polegi liiga oranz nagu ma algul kartsin.

Minu meelest on ka OK! Esimene pilt Imrest oli natuke oranzipoolne... ülejäänute peal on selline ...küll natuke hele veel, kuid toon on OK. Mis peasi, ei varjuta sportlase häid külgi :)

Kui sa suudaks nüüd lahti seletada... laienduste abil salvestamist? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
www.vidtomp3.com

Sinna copyd YouTube aadressi ja paned download.

Ja siis veel korra download vms, ja ongi olemas.

Väga lihtne.

Suur tänu! :(

Ma olen tõeline melomaan... :) Töötab väga hästi! Suur tänu veel kord!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühap minuteada Imrel kehapumba koolitus ja ei toimu. Eks ta parandab, kui eksin.

Aile, Chromel/Firefoxil on sellised vidinad nagu Add-ons, Extensions. Nende seal igasugused popupi tapjad, gmaili teatajad ja muud vidinad, muuseas ka youtubest alla laadijad (ilmselt kuvatakse kuskil tuubis vastav nupuke - ma pole neid katsetanud, natuke liiga nukker kvaliteet minu jaoks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pühap minuteada Imrel kehapumba koolitus ja ei toimu. Eks ta parandab, kui eksin.

Aile, Chromel/Firefoxil on sellised vidinad nagu Add-ons, Extensions. Nende seal igasugused popupi tapjad, gmaili teatajad ja muud vidinad, muuseas ka youtubest alla laadijad (ilmselt kuvatakse kuskil tuubis vastav nupuke - ma pole neid katsetanud, natuke liiga nukker kvaliteet minu jaoks).

Kvaliteet on vähe halvem tõesti ja osade lugude juurde ikkagi ei pääse ka... :)

näiteks seda ma ei saanud.

võibolla täna õnnestub

Jess!! Täna õnnestus! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×