Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

VABANDUSED KÕIGILE KULTURISMISÕPRADELE, KES TÄNA 14.NOVEMBRIL FITTESTI SPORDIKLUBISSE POSEERIMA KOGUNESID. MA EI SAA PRAEGU KUIDAGI EEDENISSE TULLA KAHEL VÄGA OLULISEL PÕHJUSEL. VÕIMALUSEL TEEME ESMASPÄEVAL SELLE TUNNI ÄRA. Täna olen Fitshopi kaupluses müügimeheks 16:00-20:00 ja kellel küsimusi, siis tulge poest läbi sellel ajal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole hullu. Paari inimesega käisime poseerimas ja vajadusel parandasime üksteist. Vähemalt midagi sai teha.

Tublid poisid, et iseseisvalt poseerimist harjutasite ja loodetavasti üksteist ka parandasite! Osad teie seast on juba väga head poseerijad ning võivad ka nõrgemaid järgi aidata. Need, kes täna kl 16:00 ajal poes olid, teavad, mis dramaga ma praegu kokku olen põrganud ja juba homme varahommikul loodan mingisuguse esmase lahenduse leida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurja, ei olnud võimalust varem lugeda ja poest ka ei taibanud vaadata. Oled millalgi veel saadaval lähipäevil?

Ma olen poes täna kella 20:00-ni! Algaast nädalast ei oska midagi öelda, sest tööd ja ettevalmistusi on palju. Juba neljapäeval oleme Tallinnas ja reede hommikul kl 09:00 ajal peame olema Ungaris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õiget asja räägib, milleks nii tõrges?

Räägi oma nägemusest, kuidas see saaks töötada. Väga palju usku pole sellesse, kui sa ei saa püsivalt siin treenimas käia.

teie vb ei saa nii aru nagu ma mõtlen. ma mõtlen seda, et võiks kuskil siin kandis ka midagi sihukest olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teie vb ei saa nii aru nagu ma mõtlen. ma mõtlen seda, et võiks kuskil siin kandis ka midagi sihukest olla :)

Sinu mure arusaadav! Kui võimalik, siis alusta iseseisvalt õpinguid ja tee jõusaalitreeneri tasemeeksam ning saad ise hakata õpilasi koolitama. Väga palju vajalikku informatsiooni leiad fitness.ee foorumist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, Tartu Fittest noorte grupp!

Mina nüüd olen 19-22. novembril eemal, aga teie püüdke reedel kl 15:00 ajal iseseisvalt aeroobikasaalis poseerimist harjutada ning samuti vabakavasid! Aeg muudkui lendab ning võistlusteni ei ole enam palju aega jäänud. Kohtumiseni järgmisel nädalal! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

NB!!! Poseerimise tund Tartu noortele toimub Fittest spordiklubi aeroobikasaalis reedel, 26.novembril kl 15:00!!! Samuti on järgmine poseerimise tund pühapäeval kl 13:30 ja siis juba lepime järgmise nädala tunniplaani kokku. Võistlejatel palun kaasa võtta CD plaat koos võistluslooga ja hakkame vabakava harjutama.

post-50-1290690893_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Tulevad kohale need, kes saavad! Võite enne trenni ära teha ja siis 15:00 koguneme aeroobikasaali. Panin fotoka akud laadima ja kindlasti teeme ka pilte. Paari tunni pärast näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanu!

Tulevad kohale need, kes saavad! Võite enne trenni ära teha ja siis 15:00 koguneme aeroobikasaali. Panin fotoka akud laadima ja kindlasti teeme ka pilte. Paari tunni pärast näeme!

Jõudsin just koju, tegin trenni ära. :)

Söön väheke ja vean end kohale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki, kes täna tundi tulid! Panin uued pildid just orkuti albumisse üles!

post-50-1290787997_thumb.jpg 26.november 2010 Fittest Tartu spordiklubis

post-50-1290788013_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine poseerimise tund pühapäeval kl 13:30!!! Tulge kohale kõik, kes järgmisel laupäeval võistlevad! Harjutame poseerimist ja vabakavasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Viimane poseerimisetund reedel, 03. detsembril 2010 kl 15:00 Fittest spordiklubi väikses aeroobikasaalis. Kõik, kes tulevad laupäeval võistlema, võtke kaasa võistluspüksid ja cd vabakava muusikaga!

PEAPROOV ÜHESÕNAGA B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiitused kõikidele Fittest Tartu spordipoistele, kes eile LELKV-st osa võtsid! Mitmed mehed üllatasid väga hea vormiga ning ettevalmistused tasusid ennast ära! Täna siis oli etteoodatult päeval jõusaal tühi ja ainult 2 päris uut algajat poissi higistasid ja möllasid kangi all ja kangi peal...

Ka esmaspäeval püüan Fittestis olla 15:30-17:00 ajal. Hetkel laevad fanaatikud Fitshop Tartu Eedenis omale pilte alla ning nüüd kes seda loevad, hakkavad kindlasti hädaldama, et nemad tahavad ka pilte ja et ma võtaksin jälle oma arvuti kaasa jne. Homme võtan ka läpaka kaasa ja kes saavad, siis võtke vähemalt 4 GP mälupulk kaasa, sest pilte on üle 3 giga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile! Täna, esmaspäeval 06.detsember 2010 kl 15:30 siis jälle Fittestis tund! Need, kes laupäeval võistlesid, võiksid ka kergelt midagi saalis teha, et väga ära ei vajuks. Nagunii jõulud ja söömisorgiad tulekul. Oma arvutit ma kaasa ei hakka tassima, kuna eile õhtul sai tõsine kopp ette nendest piltidest, kus niigi kiirel ajal pidin hakkama IT spetsialistiks jne ning nüüd huvilised saavad pilte orkutist minu kontolt.

Kohtumiseni õhtul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Täna, reedel 10.detsembril 2010 kl 15:30 Fittest spordiklubis järjekordne tund. Kui võimalik, siis kõik, kes olid 04.detsembril võistlemas, tuleksid kohale. Räägime nendest võistlustest ja teeme kokkuvõtted. Kohtumiseni Fittestis! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, pühapäeval kl 14:00 olen Eedenis ja juhendan jõusaalis. Pärast võistluseid ei ole enam paljusid näinud. Aitab küll puhkamisest- hakkame kevadiseks hooajaks valmistuma! Olge kohal! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×