Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

TÄHELEPANU!!!

Esmaspäeva õhtul oli meie grupist päris mitu noort meest mures, et kas neid ikka pildistatakse kunagi jälle? Kõigile siis väga head uudised: Järgmine pildistamine toimub Fittest spordiklubi aeroobikasaalis reedel(05.november 2010) kl 15:00! Võtke kaasa ujumispüksid ning räägime ka Lõuna-Eesti lahtistest karikavõistlustest! Kohtumiseni reedel! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reedel lõppeb kool kell 16.00.

Proovin võimalikult kiiresti tulla, ehk õnnestub ka pildile jääda(küljelt kaadrisse hüpata).

Ootame su ära! Tulge kõik reedel kohale, kes on Lõuna-Eesti Lahtistest Karikavõistlustest huvitatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on tõesti kooli tunni plaanis mitte jõusaali tunniplaanis! :P

kella 5-est on ju se ring-treening ja mul lõppeb kool 4 ja umbes pool 5 jõuan saali siis ei lasta enam sisse! :D

eks ma nüüd vaatangi kuida saan võtan end kokku ja hakkan kavandama. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi on tõesti kooli tunni plaanis mitte jõusaali tunniplaanis! :P

kella 5-est on ju se ring-treening ja mul lõppeb kool 4 ja umbes pool 5 jõuan saali siis ei lasta enam sisse! :D

eks ma nüüd vaatangi kuida saan võtan end kokku ja hakkan kavandama. :rolleyes:

Loodame, et leiad ikka võimalusi ja saad ilusti treeninguid jätkata. Muide, reedel, 05.novembril kl 15:00 aeroobika saalis pildistamine ja räägime Lõuna-Eesti Lahtistest Karikavõistlustest! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MEELDETULETUS:

Reedel, 05.novembril kl 15:00 Fittest Tartu spordiklubi aeroobika saalis pildistamine ja räägime Lõuna-Eesti Lahtistest Karikavõistlustest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma võibolla hilinen mingi pool tundi aga püüan kohale jõuda õigeks ajaks :D

Parem hilja kui mitte kunagi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Täna, pühapäeval(07.novembril 2010) kl 14:00 Fittest spordiklubi aeroobikasaalis poseerimise tund! Lisaks räägime veel Lõuna-Eesti Karikavõistlustest ja täpsustame, kes millises kategoorias võistleb. Vaadake ka reedel tehtud pilte orkuti kinnises albumis!

post-50-1289121399_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siim on kuivemaks läinud.

Siim läheb lõuna-Eestikatel ka sellesse kategooriasse kuhu ta hetkel kindlasti kuulub- meeste kulturismi -70 kg! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole midagi kuivem, kummikommid ja lagrits ja dünamiit on mu sõpsid. ;)

Ära ole tagasihoidlik! Vorm läheb sul iga päevaga järjest paremaks! Usun, et 04.detsembril oled elu parimas vormis! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Meil on Fittest noorte grupis veel 4 vaba kohta! Siinkohal palve kõikidele tublidele Tartu või Tartumaa spordipoistele, kes on juba mitu aastat trenni teinud ja sooviksid ehk Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel 04.detsembril esimest korda elus võistelda, andke endast teada ja saate meie grupiga veel liituda. Kuutasu on 350 krooni ja minu tunnid on 3 korda nädalas, teistel päevadel on iseseisev treenimine. Vanus võiks olla 14-20. Eelisjärjekorras saavad gruppi need, kes sooviksid detsembris võistelda, aga kui keegi tunneb, et ei ole veel võistlusteks valmis, siis võib ka ikka avalduse saata. Huvilistel palun saata oma sooviavaldus minu e-maili aadressile: vendv@hot.ee

Grupile!

Reedel, 12 novembril 2010 kl 15:30 teeme järjekordse poseerimise tunni aeroobika saalis! Võimalusel võtke kaasa võistluspüksid või ujumispüksid! Sellest tunnist võivad tasuta osa võtta ka teistest spordiklubidest sportlased, kes soovivad koos meiega 04.detsembri võistlusteks valmistuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldetuletus!

Meie Tartu Fittest noorte ja juuniorite kulturismi grupis on hetkel veel 3 vaba kohta! Tingimused: vanus 14-20, soovitatavalt varasem spordikogemus, soovitavalt suurem huvi bodybuildingu vastu kui 1-2 korda nädalas jõusaali.

Huvilistel palun anda endast selle nädala jooksul märku: vendv@hot.ee

Vanematele gruppidele!

Reedel, 12 novembril 2010 kl 15:30 teeme järjekordse poseerimise tunni aeroobika saalis! NB! PILDISTAMINE! Võimalusel võtke kaasa võistluspüksid või ujumispüksid! Sellest tunnist võivad tasuta osa võtta ka teistest spordiklubidest sportlased, kes soovivad koos meiega 04.detsembri võistlusteks valmistuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks liituda aga kahjuks asun ise lääne-virumaal. vanust muidu 16

Kahjuks on meie grupp Tartus :D

MEELDETULETUS:

Täna, 12 novembril 2010 kl 15:30 teeme järjekordse poseerimise tunni aeroobika saalis! NB! PILDISTAMINE! Võimalusel võtke kaasa võistluspüksid või ujumispüksid! Sellest tunnist võivad tasuta osa võtta ka teistest spordiklubidest sportlased, kes soovivad koos meiega 04.detsembri võistlusteks valmistuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks liituda aga kahjuks asun ise lääne-virumaal. vanust muidu 16

Kuidas sa treenimas käiksid? Lihtsalt nime poolest grupis olemisel ja interneti põhisel suhtlusel ei ole mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa treenimas käiksid? Lihtsalt nime poolest grupis olemisel ja interneti põhisel suhtlusel ei ole mõtet.

kuule mida sa seletad? Lihtsalt siin ma käin teen trenni 5 korda nädalas ja kõik, seal ma saaksin palju uut infot, kuidas midagi teha ja kas teen kõike õigesti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule mida sa seletad? Lihtsalt siin ma käin teen trenni 5 korda nädalas ja kõik, seal ma saaksin palju uut infot, kuidas midagi teha ja kas teen kõike õigesti!

Õiget asja räägib, milleks nii tõrges?

Räägi oma nägemusest, kuidas see saaks töötada. Väga palju usku pole sellesse, kui sa ei saa püsivalt siin treenimas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×