Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Peale novembrit läheb treenimine juba individuaalseks ning selleks ajaks peaksid välja kujunenud olema ka noorte meeskonnad, kes saavad juba iseseisvamalt treenida ning vajadusel treeneriga tekkinud küsimusi arutada. See projekt kestab esialgu oktoober-mai ja peaks sobima paljudele koolipoistele. Tavaliselt mai-juuni on paljud saalist eemal seoses koolilõpetamisega, eksamitega jne. Kui kõik läheb nii nagu kavandatud, siis hakkavad sellised projektid toimuma igal aastal ja noored mehed saavad odavalt treenida ning võistelda.

Mul on mitu küsimust tekkinud.

Esiteks, kui treeningud on juba individuaalsed, kas siis maksavad need ikka 200.- kuus ? Teiseks, Eedenis toimub pildistamine ujumisriietes, kas ujumispüksid peavad olema sellise lõikega nagu võistluspüksid ? Ma küsin selle pärast, et minu ujumispüksid on bokseritega ühe lõikega ja ei tea kas on mõttet osta uued püksid selle pildistamise jaoks. Kolmandaks, kas teil on juba mingit aimu, mis päevadel ja mis kell trennid/kursused toimuvad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on mitu küsimust tekkinud.

Esiteks, kui treeningud on juba individuaalsed, kas siis maksavad need ikka 200.- kuus ? Teiseks, Eedenis toimub pildistamine ujumisriietes, kas ujumispüksid peavad olema sellise lõikega nagu võistluspüksid ? Ma küsin selle pärast, et minu ujumispüksid on bokseritega ühe lõikega ja ei tea kas on mõttet osta uued püksid selle pildistamise jaoks. Kolmandaks, kas teil on juba mingit aimu, mis päevadel ja mis kell trennid/kursused toimuvad ?

Vastaks keegi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on mitu küsimust tekkinud.

Esiteks, kui treeningud on juba individuaalsed, kas siis maksavad need ikka 200.- kuus ? Teiseks, Eedenis toimub pildistamine ujumisriietes, kas ujumispüksid peavad olema sellise lõikega nagu võistluspüksid ? Ma küsin selle pärast, et minu ujumispüksid on bokseritega ühe lõikega ja ei tea kas on mõttet osta uued püksid selle pildistamise jaoks. Kolmandaks, kas teil on juba mingit aimu, mis päevadel ja mis kell trennid/kursused toimuvad ?

Tere!

Kindlasti ei pea olema võistluspüksid! Piisab tavalistest ujumispükstest või pokseritestki. Individuaaltreeningud ei tähenda kindlasti seda, et kedagi päevast päeva käe kõrval spordisaali viiakse ja nunnutama hakatakse, vaid VAJADUSEL koostatakse eraldi treening- ja toitumiskavad edasijõudnutele. Hea, et sellele teemale tähelepanu pöörati, sest selle projektiga seoses kujutavad juba praegu mitmed tegelased endale ette, et treener hakkab nende eest töötama ja mõtlema. Tööd hakkate ikka ise tegema ja mõtlema hakkame koos, et huvilised iseseisvalt ka hakkama saaksid. Õppida on palju ning eks aeg näitab, kui palju praegustest huvilistest üldse katsetele ilmub ja kui paljud jäävad sõelale.

NB! ESIMESED KATSED PÜHAPÄEVA HOMMIKUL KL 10:00 Eedeni keskuses FITTEST TARTU SPORDIKLUBIS!!! Kaasa lühikesed dressid, vahetusjalatsid ja ujumispüksid ning seal koha peal juba täidate küsimustiku! JÄRGMISED KATSED 20 SEPTEMBRI HOMMIKUL KL 10:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB!!! OLULINE TÄIENDUS TARTU NOORTE JA JUUNIORITE GRUPILE!!!!

Tulge 13 septembril, pühapäeval kl 09:00 Eedeni keskusesse teisele korrusele Fittest spordiklubisse katsetele, mitte kl 10:00 nagu varem sai teatatud. Võtke dressid ja ujumispüksid(suvalised ujumispüksid, mitte võistluspüksid)kaasa. Seal koha peal täidate ka avalduse, kuhu märgite oma vanuse, kaalu ja pikkuse ning kas olete varem treeninud ja milliste spordialadega kokku puutunud. Lisaks tulevad füüsilised katsed: lõuatõmbed 1 minuti jooksul ja kätekõverdused 1 minuti jooksul. Tähelepanu! Ärge kartke füüsilist testi! Te ei pea tegema 50 lõuatõmmet ja 200 kätekõverdust. Oluline on tahe asjaga tegeleda ning proportsioonid. Piisab kui keha on normaalmõõdus ja normaalkaalus ning mees ainult kangi küljes ei ripu(kui sedagi) ning suudab mõned korradki oma kehakaalu toenglamangust üles lükata.

Kohtumiseni pühapäeval, 13. septembril 2009 kl 09:00 Eedeni keskuses, Fittest spordiklubis!

pühapäeval, 20. septembril 2009 kl 09:00 Eedeni keskuses Fittest spordiklubis!

Pärast 20. septembri katseid paneme materjali kokku ja paneme üles nimekirja kõikidest, kes saavad selle grupiga liituda. Teated saadetakse kõikidele katsetel osalejatele ja eraldi e-mailile. Hetkel on veel raske öelda, kas noorte ja juuniorite grupid on koos või eraldi- kõik sõltub huviliste arvust. Treeningud algavad oktoobris ning huvilistel soovitan kindlasti vaatama minna ka Eesti meistrivõistluseid kulturismis ja fitnessis 03.oktoobril 2009 Tallinnas, Salme keskuses algusega kl 17:00 :)

post-50-1252663122_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehke Pärnus ka midagi sellist. :)

Palju oleks Pärnus tulijaid? Kui huviline oled, siis saad ju ka praegu Pärnu klubides treenida, lihtsalt pöördu konkreetse sooviga treeneri poole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!!!

Trükkisin just ankeedid valmis ja kes tulevad katsetele, need täidavad selle lehe ära. Homme, laupäeval 12.septembril 2009 olen mina Tartu Fitshopi kaupluses müügimees-asjaajaja ning kõik, kes ei saa pühapäeva hommikul tulla, saate ankeedi täita homme 10:00-16:00 ning kui vaba hetk peaks olema, siis saame 5 minutiga ka huviliste füüsilise testi Fittest spordiklubis ära teha. Nii saame kiiremini kokkuvõtted teha ning parimad saavad juba homme õhtuks teada, kas nad saavad sellesse gruppi. Keskmised ja nõrgemad tulemused lähevad teisele ringile.

Kohtumiseni laupäeval(12.septembril 2009) kl 10:00-16:00 ja pühapäeval(13. septembril 2009) kl 9:00! Homme tasub asja uurima tulla nagunii! Järgmised ja viimased katsed 20.septembril kl 9:00.

Fitshop Tartu pood on Fittesti spordiklubi kõrval!

post-50-1252701486_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeme juba kümme aastat Pärnus midagi sellist!

Kõik kes soovivad võistelda kulturismis, fitnessis või jõutõstmises olete tere tulnud!

Jõudu!

Mitteametlikult seda isegi teinud Tartus ja õpilased on olnud edukad, alati, kui tagasihoidlikult väljenduda. Ehk lastakse mul ka vehel nüüd, uues kuues üritusel sõna sekka öelda. St, et kui vaja olen ik olemas. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! :lol:

Olen juba Fitshop Tartu poes(Eedeni keskuses) ja noored saavad avaldusi siin täita 10:00-16:00! Kes on praegu linnas, siis tulge läbi ja teeme ära! Nagu ma eile ütlesin, siis paremad sportlased saavad vastuse juba täna õhtul!

Huvilised võivad tulla ka konsultatsioonile! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased uudised: noorte kulturistide gruppi on täna ennast registreerinud esimene spordipoiss Rainer. Vanust mehel 16 aastat ning lõuatõmbeid teeb 17 korda ning kätekõverdusi 50. Pikkus ja kaal olid ka paigas, proportsioonid head. Rainer on grupi nimekirjas esimene ja temaga alustame oktoobris treeninguid. Tänase seisuga on mulle postkasti tulnud umbes 30 avaldust ning kui kõik peaksid ka katsetele tulema, siis saame Tartust päris hea meeskonna kokku. Täna(laupäeval, 12.septembril) saavad huvilised ennast registreerida Fitshop Tartu poes veel 12:00-16:00 või siis pühapäeva hommikul kl 09:00! Kes saab, tulge täna, siis ei pea homme nii vara spordiklubisse tulema hakkama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane uudis: Mõned minutid tagasi tegi avalduse Lauri nimeline noorsportlane. Ta on viimased päevad ka Fittest spordiklubis käinud ning 16 aastase noore mehe kohta on tal juba päris asjalik vorm. Lamades surub üle 80 kg ning lõuatõmbeid teeb 16, kätekõverdusi 40. Ka see noor mees on oma näitajatega kindlalt grupis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimased uudised: noorte kulturistide gruppi on täna ennast registreerinud esimene spordipoiss Rainer. Vanust mehel 16 aastat ning lõuatõmbeid teeb 17 korda ning kätekõverdusi 50. Pikkus ja kaal olid ka paigas, proportsioonid head. Rainer on grupi nimekirjas esimene ja temaga alustame oktoobris treeninguid. Tänase seisuga on mulle postkasti tulnud umbes 30 avaldust ning kui kõik peaksid ka katsetele tulema, siis saame Tartust päris hea meeskonna kokku. Täna(laupäeval, 12.septembril) saavad huvilised ennast registreerida Fitshop Tartu poes veel 12:00-16:00 või siis pühapäeva hommikul kl 09:00! Kes saab, tulge täna, siis ei pea homme nii vara spordiklubisse tulema hakkama!

Seda lugedes saab jällegi kinnitust tõsiasi, et meie hulgas on jutumehi 28x rohkem kui teomehi. Vähemalt hetkeseisuga, loodame, et see nii päris ei jää. :lol: NOORED MEHED! LASKE NÜÜD EMME SEELIKUSABAST LAHTI, VÕTKE OMA VÄRISEV SÜDA RINDU JA OTSEJOONES SPORDIKLUBISSE! EESTI RAHVAS LOODAB TEIE PEALE JA JUBA 2020 AASTA MR OLÜMPIAL! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlik huvi, et mis kellaaegadel hetkel plaanis on trenne läbi viima hakata?

Väga vinge sündmus ikka, teeb kadedaks kohe. :D Astuks ka sekka, aga ilmselt esimese kursuse ja töö kõrvalt ilma juhilubadeta Eedeni saamine läheks kaunis tülikaks, kuna elukoht soosib pigem TY ja EMÜ saale. :lol: Õnneks järgmine aasta veel vanus lubaks liitumist, hehe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates lõuatõmbe tulemusi ja kätekõverduste tulemusi siis teades enda tulemusi suudaks ka samapalju teha, kui mul rohkem probleem kehas...kaalun 73 ja pikkust 184...kardan et jõust ei tuleks vb puudust, kui keha on pliiats...kuid huvi on asja vastu ikka suur

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sama probleem.

Lõuatõmbeid ja kätekõverdusi teeks ka hästi, kuid keha pliiats.

Parem ootan ühe aasta ( kogun, teen trenni ja siis järgmine aasta katsetele ) :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Lisainformatsiooni tänaste katsete kohta!

Täna(pühapäeval, 13.septembril 2009) tulid Fittest spordiklubisse kokku esimesed huvilised ja täitsid ankeedid ning tegid ka füüsilisi katseid. Tulemused olid üllatavalt head: noored sisseastujad tegid kõik vähemalt 14 lõuatõmmet ning vähemalt 40 kätekõverdust 1 minuti jooksul.

Tänase päeva lõpuks on noorte gruppi arvatud järgmised noored:

Lauri S (16 a)

Erkko I (18 a)

Siim V (18 a)

Rainer N (16)

Šamil A (17 a)

Maikal P

Nende noorte meestega alustame tööd juba septembri lõpus: sissejuhatus kulturismi, baasharjutused, treeningkavad, toitumine jne.

Teiste sisseastujate staatus sõltub järgmisest pühapäevast(20.september kl 09:00).

TÄHELEPANU!!! Siin mõned poisid kahtlesid, et kas nad saaksid selle grupiga liituda ja et nad on liiga peenikesed. Kui te olete normaalsete proportsioonidega, siis tasub kindlasti tulla proovima! 180 cm ja 70 kg ei ole maailma lõpp. Hullem oleks 190 cm ja 55 kg ja see on juba liiga karm teema. Ootan kõiki huvilisi pühapäeval, 20 septembril hommikul kl 09:00 Eedeni keskusesse katsetele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadates lõuatõmbe tulemusi ja kätekõverduste tulemusi siis teades enda tulemusi suudaks ka samapalju teha, kui mul rohkem probleem kehas...kaalun 73 ja pikkust 184...kardan et jõust ei tuleks vb puudust, kui keha on pliiats...kuid huvi on asja vastu ikka suur

Tule kindlasti 20 septembril katsetele! See on ka loomulik, et sa praegu kõhnem oled, aga küll võtad kaalus juurde kui toitumise paika paneme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane pakkumine noortele. Kahe koidula eest nii palju teadmisi kuus ja seda ka eesti parematelt oma ala ekspertidelt. On äärmiselt rumal mitte kohale minna järgmisel pühapäeval. Sellisest võimalusest peaks kümne küünega kinni hoidma. Aga nagu ikka, kui lõplik grupp on moodustatud, siis mõni lahe vend hakkab vinguma : "Näe oleks pidanud ka minema" !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlik huvi, et mis kellaaegadel hetkel plaanis on trenne läbi viima hakata?

Väga vinge sündmus ikka, teeb kadedaks kohe. ;) Astuks ka sekka, aga ilmselt esimese kursuse ja töö kõrvalt ilma juhilubadeta Eedeni saamine läheks kaunis tülikaks, kuna elukoht soosib pigem TY ja EMÜ saale. :P Õnneks järgmine aasta veel vanus lubaks liitumist, hehe.

Kõige olulisem on tahe selles grupis osaleda. Kindlasti mõtleme midagi välja kui sa ei saa teistega ühel ajal koos treenida. Ma ise olen iga päev spordiklubis ja küll saame hakkama kui sul on head eeldsed ja tahet asjaga tõsisemalt tegeleda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×