Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kui teil seda saali nii perverssel ajal kinni ei pandaks, siis ma tuleks isegi homme trenni.

Pean siis kas Turu tn või TÜASKi kasuks otsustama ca 18.00st.

Kuule räägi, kuidas ma oma särki kätte saaks :D? Ma ise homme trenni ei liigu, oleks kauem lahti, siis läheks :P. Krt fitshop ka homme kinni, sinna ei saa jätta...Pühapäeval liigud minema juba? Kirjuta FBs vms :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teil seda saali nii perverssel ajal kinni ei pandaks, siis ma tuleks isegi homme trenni.

Pean siis kas Turu tn või TÜASKi kasuks otsustama ca 18.00st.

Arctic sport on näiteks 20'ni lahti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule räägi, kuidas ma oma särki kätte saaks :D? Ma ise homme trenni ei liigu, oleks kauem lahti, siis läheks :P. Krt fitshop ka homme kinni, sinna ei saa jätta...Pühapäeval liigud minema juba? Kirjuta FBs vms :D.

Võib minu kätte jätta ja ma toon Eedenisse ära selle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib minu kätte jätta ja ma toon Eedenisse ära selle :)

Sa ei ole usaldusväärne mees. Pärast on uhke Aleksei särk mingi jorriga koos või midagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi siis minu tänasest trennist kah :

Prantsuse surumine 8x35kg/35/35 ja 6x40kg !!

Kitsalt kangiga surumine 8x 55/55/55/55kg

Hantliga kukla tagant surumine 8x 27,5 / 27,5 / 27,5 / 27,5

Blokil surumine alla 8x 60kg/60/60/60

Õlatrennist ei ole midagi märkimisväärset välja tuua , trennilõppu tegin veel säärt masinal .

Jõud hakkab vaikselt nahavahele ka tulema , ja noh ma pakun , et ~~2 nädala pärast on mul juba vast endised jõunäitajad tagasi .

Seniks aga jõudu ja mina proovin siis pühap kohale tulla 12:30 CXWORK'si kaasa tegema ja peale seda jalg+kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi siis minu tänasest trennist kah :

Prantsuse surumine 8x35kg/35/35 ja 6x40kg !!

Kitsalt kangiga surumine 8x 55/55/55/55kg

Hantliga kukla tagant surumine 8x 27,5 / 27,5 / 27,5 / 27,5

Blokil surumine alla 8x 60kg/60/60/60

Õlatrennist ei ole midagi märkimisväärset välja tuua , trennilõppu tegin veel säärt masinal .

Jõud hakkab vaikselt nahavahele ka tulema , ja noh ma pakun , et ~~2 nädala pärast on mul juba vast endised jõunäitajad tagasi .

Seniks aga jõudu ja mina proovin siis pühap kohale tulla 12:30 CXWORK'si kaasa tegema ja peale seda jalg+kõht

Kohe huviga tuleks vaatama, kuidas hr Kristo pärast CXWORXi kõhtu treenima hakkab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohjaaa CXWORK's pidi olema ju surm kõhulihastele :D:D

Seda saad juba varsti omal nahal tunda ja siis juba otsustad, kas lähed veel eraldi kõhulihast treenima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka natuke siia oma tegemistest. Neljapäeval käisin õhtul trennis, tegin rinda ja biitsepsit. Reede õhtul tegin selga ja trapetsit. Jõutõmbes tuli uus rekord, viimane seeria 105kg x 8. Polnud isegi nii raske, järgmine kord juba 110kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas homme tund ka toimub :D?

Tegelikult hea küsimus. Kahjuks ei saa seekord vist tundi 16:00 teha kuna spordiklubis on uute programmide tutvustus. Selles suhtes, et võtan kaamera kaasa ja peale enda päevast presentatsiooni saan meie spordipoiste vormi pildistada küll kes 13:15 ajal peaksid Eedenis olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult hea küsimus. Kahjuks ei saa seekord vist tundi 16:00 teha kuna spordiklubis on uute programmide tutvustus. Selles suhtes, et võtan kaamera kaasa ja peale enda päevast presentatsiooni saan meie spordipoiste vormi pildistada küll kes 13:15 ajal peaksid Eedenis olema!

Selge, peab siis ennast varem üles ajama, et vähemalt kaks söögikorda oleks juba all, siis teen kohe trenni ka peale pildistamist, homme on rind :D. Kui ma 13.25 jõuan on okei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei Värä teeb täna rinda?

Mul on ka täna rind-õlg-triitseps Fitlifes kella 14.00st!

Keegi veel liitub?

Vägev! Vennad saavad jälle kokku üle pika aja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei Värä teeb täna rinda?

Mul on ka täna rind-õlg-triitseps Fitlifes kella 14.00st!

Keegi veel liitub?

Just nii, ei tea veel, kas raskelt või kergemalt, eks näis, kuidas tunne on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis staarkulturist-müügimees-konsuldant Kirp Eedenis ning võttis juhtimise üle. Enne veel kui asjaks läks, oli üllatunud, et Aleksei ristivedu teeb ja eks neid üllatusi tuli teisigi. Tegin sellest elukast mõned pildid ka, aga alles hilisõhtul jõuan piltidega tegeleda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna õlga ja triitsa. Trenn oli päris korralik, eks homme tunda ole, kas kuskilt valutab ka :D

Huvitav lihasgruppide valik, aga igasugune vaheldus ja katsetamine on alati teretulnud! Eile õhtul ma ei jõudnudki uusi pilte üles panna, aga täna õhtul püüan selle vea parandada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo siis täna saalis kuskil 19:00 , jalg / kõht ! . Eile ei saanud kahjuks tulla kuna ma olin totaalselt unustanud , et mul oli ju rebasteristimisele vaja ilmuda :X

Tänases Õhtulehes oli pommuudis, et mingi külamees oli kirvega noori rebaseretsijaid kirvega taga ajanud. Kristokene, on sinuga kõik korras? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×