Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kuidas neid pilte näha saab sealt fb? On see mingi kinnise albumi all? :)

Panin pildid üles ja tegin juurdepääsu kõigile meie grupi tegijatele, keda suutsin netist leida. Kes ei ole seal oma nimega(näiteks Sander) või ei ole üldse facebookis, siis andke teada. Samuti tahaksin tagasisidet, kas Lauri Ööpik ja Raul said praegu sellele 10 pildiga albumile juurdepääsu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin pildid üles ja tegin juurdepääsu kõigile meie grupi tegijatele, keda suutsin netist leida. Kes ei ole seal oma nimega(näiteks Sander) või ei ole üldse facebookis, siis andke teada. Samuti tahaksin tagasisidet, kas Lauri Ööpik ja Raul said praegu sellele 10 pildiga albumile juurdepääsu?

Jah Imre, sain ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun tähelepanu! Kellel meie praegustest ja vanematest grupi liikmetest veel sellele albumile juurdepääsu ei ole, siis andke teada mulle facebookis! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin pildid üles ja tegin juurdepääsu kõigile meie grupi tegijatele, keda suutsin netist leida. Kes ei ole seal oma nimega(näiteks Sander) või ei ole üldse facebookis, siis andke teada. Samuti tahaksin tagasisidet, kas Lauri Ööpik ja Raul said praegu sellele 10 pildiga albumile juurdepääsu?

Mina sain ka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kas on selgunud, et mis päeval võiks olla pidistamine, kolmap alates 5 mind ei ole ja laup ka mitte :(, ütlen igaks-juhuks ära :)

Sooviks ka teada :]

E: Kolmapäeval küll mitte, kui siis pühapäeval

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks vaja natuke informatsiooni: Kes tuleksid kolmapäeval kl 16:00 tundi? Teeksime teiega läbi 2 bodypumpi harjutust ka- kõhulihased ja venitused. Lisaks muidugi pildistamine. Andke siin teada, sest 1-2 mehele ei ole ju mõtet midagi korraldada arvestades, et liigun ilmselt jalgsi kuna minu auto mootor jooksis heast peast eelmisel nädalal kokku. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, teeme siis tunni kl 16:00 ja võimalusel võtke poseerimispüksid kaasa! Teeme venitusi ja pildistame vormi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid poisid, kes täna tunnis käisid. Tegime 2 harjutust bodypumpist, poseerisime ja pildistasime. Mina ise viskasin ka täna särgi seljast ja võrdlesime Alekseiga, kes on valgem ja paksem. Praegu laen tänased pildid facebooki. Kõik asjaosalised saavad uurima minna.

post-50-0-68865200-1338394422.jpg 30.mai 2012

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid poisid, kes täna tunnis käisid. Tegime 2 harjutust bodypumpist, poseerisime ja pildistasime. Mina ise viskasin ka täna särgi seljast ja võrdlesime Alekseiga, kes on valgem ja paksem. Praegu laen tänased pildid facebooki. Kõik asjaosalised saavad uurima minna.

post-50-0-68865200-1338394422.jpg 30.mai 2012

Mõlemad on parajad vaalad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×