Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Mul oli kindel plaan neljapäeval Tartu meestega teha korralik poseerimine ja niiöelda peaproov enne eelseisvaid võistluseid, aga mitte kuidagi ei saanud planeerida, sest küll ei sobinud ühtedele ühed, teistele teised ajad, osad võib-olla ei saa tulla jne. Üldiselt palju segadust! Ise olen homme kl 14:00 saalis ning kaamera on ka kaasas. Kes tahab minuga koos poseerida (miks mitte konkurendid Savisaar ja Nikopensius), siis olete kõik oodatud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Vastan nüüd mõnele küsimusele mis minu postkasti saabusid.

1. Minu kaudu ei saa tasuta grimmi. Uurisin erinevaid võimalusi, aga kahjuks tulutult. Proovima peab! Ka mina ise ostan endale grimmi nii EKV kui EM jaoks ning ei loodagi et keegi mind sellega toetaks.

2. Laupäeval minu auto peale kedagi ei mahu, sest masin on juba ammu rahvast täis registreeritud. Minu teada saab facebooki kaudu Tartu-Tallinn kommuunist sõite 5 euroga.

Jah, arusaadav, et noorte inimeste jaoks on iga sent oluline ning üritatakse võimalikult odavalt hakkama saada. Mäletan, kuidas esimesi võistluseid käisime vaatamas 1993-1996 aastatel ja koolipoisina kogusin raha, et peremeestele kütuseraha kinni maksta. Kui juba ise võistlemas hakkasin käima, siis on olnud teinekord erinevaid välisvõistluseid 600-700 euroste väljaminekutega ja see summa võrdus minu riigitöö terve kuu palgaga ning selliseid välisvõistluseid võis olla ühel hooajal mitu tükki... Ilmselgelt ei tee me seda võistlemist eesmärgiga rikastuda. See on ohverdus ja võistlus ennekõike iseendaga. Hetkel on selline tunne, et peaksime tulevikus LELKV-lgi oluliselt tagasihoidlikumad auhinnalauad üles panema et võistlejad ei ajaks taga autasude hinda vaid väärtust. Veel 48 tundi on jäänud! Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erakordne teadaanne kõigile Tartu atleetidele! Täna, 21.augustil 2015 kl 16:00 teeme üle pika aja jälle ühe vägeva poseerimistunni. Vaatame vormi üle ja peame plaani sügiseks. Tulevad kõik kes tahavad ja saavad tulle! NB! Saun ka jälle ilusti töökorras! ;)

post-50-0-74962900-1440153708_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Täna, reedel, 28.augustil teeme Fitlife spordiklubis jälle poseerimistunni kl 16:00! Kõik huvilised oodatud! :)

post-50-0-39911600-1440746669_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli jälle poseerimistund ning tuleb tunnistada, et need mehed, kes kevadel võistluslaval käisid ja mehetegusid tegid, ei ole püssi põõsasse visanud ning näha on et suvel on kõvasti tööd tehtud. Loodan, et härrad ka sügisel lavale tulevad võimsamana kui kunagi varem. Tegime 2 ringi poseerimist ning 1 minutilise vabaroundi. Pidev töö ja analüüs ja nii ongi! :)

post-50-0-19683700-1440834282_thumb.jpg Väike katkend vabaroundist. Väga super!

post-50-0-94724500-1440834290_thumb.jpg Kuna mehed ei ole mulle teada andnud, kas nad soovivad oma pilte fitnessi foorumis avalikustada, siis on nende näod varjatud. :ph34r: Muide, parempoolne härra on kõigest 17 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme, reedel, 11.septembril kl 16:00 Fitlife spordiklubis jälle poseerimistund!!! Oodatud kõik huvilised! Kulturism ja rannafitness! :)

post-50-0-98969000-1441913051_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Suured tänud nendele vägevatele meestele, kes täna meie poseerimistunnist osa võtsid! Väike pilt ka juurde tänasest tunnist:

post-50-0-98430700-1441997435_thumb.jpg Vasakult: noorte kategooria, keskel juunior, paremal meeste klassi võistleja. Keskmine mees ei ole juba terve aasta poseerinud, aga õnneks ei ole ka palju kadunud selle ajaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid poisid, kes kohal olid. Arusaadav, et paljud ei saa sellel ajal tulla, aga esimesel võimalusel proovige ikka tulla. Väike pilt ka meie pesamunadest:

post-50-0-35627300-1442609635_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere mehed! :)

Mul on teile üks halb ja üks hea uudis!

Täna, reedel, 02.oktoobril 2015 kl 16:00 poseerimistundi ei toimu!

Samas nendele meestele, kes peavad reedel tööl olema, väga hea uudis:

Järgmine tund toimub pühapäeval, 04.oktoobril 2015 kl 14:00!!! Kes 31.10 võistelda tahavad siis hea meelega vaataks üle ka vabakava kondikava.

Kohtumiseni pühapäeval! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, reedel kl 16:00 järjekordne poseerimistund! Kohale tulevad Ivo Parveots, Maksim Ivanov ja oodata on ka üllatuskülalisi Pärnust. Lisaks terve rida võistluskogemustega mehi ning mina ise viskan ka üle pika aja särgi seljast. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus postitus üle pika aja:

Täna, 30.jaanuaril 2019, toimus FitLife spordiklubis järjekordne poseerimine kahele noorele mehele ning võtsin ka ise sellest poseerimisest osa. Sven ja Chris valmistuvad Eesti Karikavõistlusteks kulturismis 27.aprill 2019 Tallinnas, Salme kultuurikeskuses. Sellega seoses tekkis mõte võtta jälle üles noorkulturistide grupi käimalükkamine Tartus, Eedeni keskuses FitLife spordiklubis. Noored mehed vanuses 16-23! Kui olete sellest grupist midagi kuulnud ja soovite samuti kulturismiga tõsisemalt tegeleda, siis andke endast teada! Igasugune tagasiside selle teema all on teretulnud! Jõudu tööle! :)DSC_0006.thumb.JPG.352c504fe0f1b8cd2cf24c921f9b585c.JPGDSC_0014.thumb.JPG.73f739d43d9dbfd1473a0fd6a0e6fc70.JPGDSC_0022.thumb.JPG.992e0abedd46ae185468b031d68946c0.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×