Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

See oli küll kõva reklaam...aga jahh- FITLIFE -Klubi kust poistest saavad mehed ja meestest loomad

Heal lapsel mitu nime :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurgi-Sergeil on kael tõepoolest väga jäme :D.

Hetkel lõpetan söömist ning varsti jõusaali. Täna kavas selg, loodetavasti pole väga palju rahvast ;)

Muidugi kui staarkulturist Vigurivänt siia võimsa teate üles paneb, et läheb trenni, siis ei maksa imestada, miks küll jõusaal hullunud fänne täis on? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi kui staarkulturist Vigurivänt siia võimsa teate üles paneb, et läheb trenni, siis ei maksa imestada, miks küll jõusaal hullunud fänne täis on? :P

Olen harjunud metsiku tähelepanuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme (1.Veebruar) hommikupoole trennis :]

Loodan, et sel ajal pole palju rahvast ^_^

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli meil siis järjekordne poseerimine ja tegime mitmeid parandusi. Panin just meie facebooki kinnisesse albumisse albumisse uued pildid üles ja mõned välgatused ka siia:

post-50-0-53591300-1359801996.jpg Tanelil vaja peenem käsi järgi aidata!

post-50-0-64305400-1359802004.jpg Hr Lauri räägib fännidega

post-50-0-35884000-1359802015.jpg Egle on Austraaliast tagasi

post-50-0-50235600-1359802025.jpg Aleksei mängib meie bändis süntesaatorit

post-50-0-00987500-1359802035.jpg Mees nagu Pavel Loskutov

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed! Olin siis kaameraga kl 15:50-16:30 klubis ja keda ei olnud, need olid meie staarkulturistid. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed! Olin siis kaameraga kl 15:50-16:30 klubis ja keda ei olnud, need olid meie staarkulturistid. B)

Mul läks täitsa meelest, et täna reede juba :D, ise jõudsin trenni 17.00ks :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel, 15.veebruaril kl 16:00 toimub kindlasti tund! Eriti loodan näha suuremaid poisse. Poseerimine, pildistamine, arutelu. Kohalolek pigem kohustuslik! Kohtumiseni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel, 15.veebruaril kl 16:00 toimub kindlasti tund! Eriti loodan näha suuremaid poisse. Poseerimine, pildistamine, arutelu. Kohalolek pigem kohustuslik! Kohtumiseni! :)

Eks siis tuleb kohal olla ja metsikut trapetsit näidata.

Eile sai kõvasti triitsa tehtud, üle pika aja tegin ka kitsalt surumist. 10x 90kg tuli päris hästi :).

Täna õhtupoole saalis ja tuleb korralik seljatrenn nagu eelmine nädal. Lisaks teen veel trapetsit ka ;)

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks siis tuleb kohal olla ja metsikut trapetsit näidata.

Eile sai kõvasti triitsa tehtud, üle pika aja tegin ka kitsalt surumist. 10x 90kg tuli päris hästi :).

Täna õhtupoole saalis ja tuleb korralik seljatrenn nagu eelmine nädal. Lisaks teen veel trapetsit ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.facebook.com/pages/Maikali-f%C3%A4nnklubi/156037211102511?ref=ts&fref=ts

kõik liituma, kes mäletab sellist meest nagu Maikal Pikalev, kes sai tuntuks sellega, et tõmbas ennast lodevast 120. kilosest 80. kiloseks kulturistiks ja on võistelnud nii atlethic fitnessis kui ka kulturismivõistlustel. Tshekake feissbuugis fänniklubi üle ja ühinege....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks siin selline vaikus on ? Kuhu on jäänud kõik meie staarid ? :)

Vaikus enne tormi ? (A)

Ei oska öelda jah, miks siin nõnda vaikseks on jäänud. Kõik võiksid siin oma tegemisi ikka rohkem kajastada.

Võin ju otsa lahti teha.. :D Ise käin praegu füsioterapeudi juures, kes mudib mul põlve ja õlga. Õlaprobleem hakkab tasapisi paranema, aga põlvega on mingi probleem endiselt. Tavalist kükki isegi on valulik teha, nii et igasugune kangiga kükk on mul juba mitu kuud kavast väljas. Selles mõttes pole väga morjendav, kuna jalad on niigi ülakehast ees, ent kui isegi treppidest kõndides on valu tunda, on veits jama. Loodetavasti olukord paraneb lähiajal.. Ent hädaldada ei ole mõtet ja trenni saab ilusti teha. Jalale saan teha kõike peale kükkide ja jalapressi, nii et pole hullu midagi. :)

Vorm läheb ehk tasapidi kuivemaks, kuid see pole hetkel prioriteet number 1. Minu nõrkuseks on selg, mis nüüd kõvasti vatti saab. Varsti hakkan tegema selga 2x nädalas ja küll see selg siis kasvama hakkab! Täna lähen umbes kl 5 trenni ja kavas on triits ning jala tagaosa, lisaks olen hakanud ka rohkem kõhtu tegema. Lõppu teen aeroobset ka (jooksmist põlve pärast ei tee, ent ellipsid, stepperid ja rattad on suured sõbrad :D).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

666 Massaazi salong ? :D

ska öelda jah, miks siin nõnda vaikseks on jäänud. Kõik võiksid siin oma tegemisi ikka rohkem kajastada.

Võin ju otsa lahti teha.. :D/> Ise käin praegu füsioterapeudi juures, kes mudib mul põlve ja õlga. õlaprobleem hakkab tasapisi paranema, aga põlvega on mingi probleem endiselt. Tavalist kükki isegi on valulik teha, nii et igasugune kangiga kükk on mul juba mitu kuud kavast väljas. Selles mõttes pole väga morjendav, kuna jalad on niigi ülakehast ees, ent kui isegi treppidest kõndides on valu tunda, on veits jama. Loodetavasti olukord paraneb lähiajal.. Ent hädaldada ei ole mõtet ja trenni saab ilusti teha. Jalale saan teha kõike peale kükkide ja jalapressi, nii et pole hullu midagi. :)/>

Vorm läheb ehk tasapidi kuivemaks, kuid see pole hetkel prioriteet number 1. Minu nõrkuseks on selg, mis nüüd kõvasti vatti saab. Varsti hakkan tegema selga 2x nädalas ja küll see selg siis kasvama hakkab! Täna lähen umbes kl 5 trenni ja kavas on triits ning jala tagaosa, lisaks olen hakanud ka rohkem kõhtu tegema. Lõppu teen aeroobset ka (jooksmist põlve pärast ei tee, ent ellipsid, stepperid ja rattad on suured sõbrad :D/>).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai tehtud kitsalt surumises rekord: 8x 100kg :) Pole saanud üldse pikemat aega suruda ja tulemus tuli kohe väga korralik. Ülirahul ;)

Täna õhtupoole jälle saalis ja kavas on üks korralik seljatrenn ;). Saali liigun umbes kl 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×