Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Homme 11nest saalis.

Siis on kindlasti jälle vähe rahvast, sest hr Rainil nii palju fänne ei ole kui teistel staarkulturistidel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii igav on kodus kuidagi. Täna pidi küll vaba päev olema, ent lähen nokitsen midagi ikka natukene jõusaalis. Umbes kell 4

Õnnelik mees, mina kodu täitsa voodihaige :S...mingi hirmus viirus kallal, isegi kohvitassi ei jõua käes hoida, sihuke nõrkus...kolmandat päeva ja palavik :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnelik mees, mina kodu täitsa voodihaige :S...mingi hirmus viirus kallal, isegi kohvitassi ei jõua käes hoida, sihuke nõrkus...kolmandat päeva ja palavik :S

Enne magamaminekut kaks korralikku küüslauguleiba ja 3 pitsi viina, küll hommikul parem on :)

Eile tegin siis trennis väga kergelt õlga. Alles pärast kolmandat harjutust hakkas õlg jälle tunda andma, nii et tasapisi võib seda teha, väga kergete raskustega. Lisaks tegin drop-seti jalasirutusi masinal, kus tegin: 10x 70kg+60kg+50kg+40kg+30kg (järjest, ilma pausideta). Kurat naljakas oli küll lõpus 10x 30kg teha, jalad värisemas :D, aga tõmbas korralikult jala täis. Kindlasti ka hea vaheldus, kuna lihas pole harjunud sellise teistmoodi koormusega. Täna ongi jalad valusad :D. Lõppu väntasin ratast nagu ikka, et ma nii paks ei oleks. Kusjuures kuivust on viimastel nädalatel juba tulnud! Tahaks poseerima tulla ja võrrelda jõuluaegsete piltidega.

Homme teen selga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel oli seljapäev. Jõutõmmet tegin viimane seeria 120 x 6. Päris raske ta oli aga ära tuli. Nüüd üla- ja alaselg valus.

Pühapäeva õhtul trenni, võimalik et õhtusesse bodypumpi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel oli seljapäev. Jõutõmmet tegin viimane seeria 120 x 6. Päris raske ta oli aga ära tuli. Nüüd üla- ja alaselg valus.

Pühapäeva õhtul trenni, võimalik et õhtusesse bodypumpi ;)

Tubli poiss! Vaikselt aga kindlalt edasi! Õhtusesse bodypumpi olete kõik oodatud kl 20:15! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss! Vaikselt aga kindlalt edasi! Õhtusesse bodypumpi olete kõik oodatud kl 20:15! :)

Võtan siis ühe sõbra ka kaasa. :P Ta alles hakkas jõusaalis käima aga loodan et peab bodypumpis vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss! Vaikselt aga kindlalt edasi! Õhtusesse bodypumpi olete kõik oodatud kl 20:15! :)

Sa anna ikka natukene ette teada, kuna sa bodypumpi teed.. :D Ma oleksin ka väga tahtnud tulla, aga tegin päeval oma punnitamised saalis juba ära.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa anna ikka natukene ette teada, kuna sa bodypumpi teed.. :D Ma oleksin ka väga tahtnud tulla, aga tegin päeval oma punnitamised saalis juba ära.. :P

Ei hakka nüüd hädaldama! Puhka korralikult, võta paar küüslauguleiba ning õhtul oled platsis ja näitad bodypumpis, mis meestega on tegemist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sis oli jälle suurepärane trenn !

Kükk 50x8 80x8 95x5 100x5 105x4 105x5 ! Igati korda läinud . 110x5 proovin videosse ka saada.

Reis masinal 4x8 100kg

Reie tagaosa masinal 4x8 35kg

Säär masinal 50kg 4x20

Raskemasse jalapäeva lisan nüüdsest viimaseks harjutuseks veel kükki , kus kang on eespool .

Rööbaspuudel surumine 3x10 1x10 15kg , Imre tungival soovil .

Päeva lõppu sai ka veel bodypump tehtud !

Homseni rahvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sis oli jälle suurepärane trenn !

Kükk 50x8 80x8 95x5 100x5 105x4 105x5 ! Igati korda läinud . 110x5 proovin videosse ka saada.

Reis masinal 4x8 100kg

Reie tagaosa masinal 4x8 35kg

Säär masinal 50kg 4x20

Raskemasse jalapäeva lisan nüüdsest viimaseks harjutuseks veel kükki , kus kang on eespool .

Rööbaspuudel surumine 3x10 1x10 15kg , Imre tungival soovil .

Päeva lõppu sai ka veel bodypump tehtud !

Homseni rahvas.

Tubli poiss!

Loodetavasti ranne paraneb vaikselt ja elu ei ole enam nii kiire :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai bodypumpis käidud ja päris hea oli :) Võttis korralikult kõik lihased läbi. Sõber oli ka rahul :D

Sõber oli nagu siilipoiss Siim :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme jälle trenni, eile sai ka käidud ja natuke tehtud :lol: . Peaks raskusi natukene vähendama, võtma kergema raskuse ja iganädal lisada 2,5-3 kg juurde, isegi siis kui on ikkagi kerge... oleks see mõistlik ? Mõtlesin seda, et varem oli mul isegi ülekoormus ja selle taastumiseks läks päris kaua aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile peale tööd lihtsalt ei olnud enam mahti minna trenni ja no täna magasin korralikult üle pika aja ... Homme olen kindlasti saalis kohal !

Väga hea! Parem hilja kui mitte kunagi! Varsti peaks hakkama jälle poseerimisetunde ka korraldama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli vähe kiirem päev ja olin jõusaalis vaid ~40minutit. Võimlemised ja 30 minutit jalgratast. Täna on rohkem aega ja plaanis on triits ning jala tagaosa. Võib-olla natukene käsivart ka juurde, eks näis. Saalis umbes kell 4 :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkus oli mõnus ja tänane trenn sai jällegi uusi rekordeid tehtud ! = D

Kavas oli triits ja õlg .

Kitsalt surumine 50x10 60x10 3x8 65kg

Rööbaspuudel surumine 1x10 +10kg 3x8 + 15kg !

Blokil alla surumine ühe käega 4x8 30kg

Bloki alla surumine 4x8 70kg

Laialt kangiga surumine üles 4x6-8 40kg

Lendamine õla keskosale 4x8 15kg

Lendamine õla tagaosale 4x8 15kg

Kitsalt tõmme blokil üles 30,40,50,60 x 10

Homme siis plaanis jalg !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×