Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Jalatrenn läks iseenesest eile väga hästi, kuid kahjuks põlv andis ikka korralikult tunda.

Alustuseks tegin ühe jalaga sirutusi masinal, juba siis andis õrnalt tunda, ent jätkasin. Seejärel tegin kahe jalaga sirutusi, väljaasteid Smithi puuril, siis jalapressi. Jalapressi tegin päris korralike raskustega ja pärast seda harjutust andis põlv juba korralikult tunda. Seejärel tegin kolm superseeriat: jala tagaosa kõverdused masinal + kükk hantliga. Kükk hantliga oli puhas piin ja sellega oli trenn ka lõppenud. Hea trenn oli, kahju ainult, et täna on põlv jälle valus. Peab ikka arsti juures ära käima.. puhkust sai tegelikult põlv ju kaua - vähemalt kuu aega ei teinud jalale mitte midagi. Alles nädal tagasi hakkasin kõndima ja jooksma, ei andnud tunda. Koormuse all teeb jälle põrguvalu.

Hea on see, et tuharad on mõnusalt valusad :D. Pole mõnda aega juba seda tunnet tundnud. :)

Täna on puhkepäev, homme seljatrenn.

Ahjaa, tahaksin mainida, et haigelt palju rahvast on jõusaalis. Läksin eile pool 7 saali: riideruumis oli paar inimest ja tundus selline tavaline pühapäevane õhtu. Jõusaali jõudes ei suutnud ära imestada - hea, et üldse sisse mahtusin jõusaali uksest. Palju rahvast ootas järgmisesse rühmatreeningusse ning jõusaalis oli muidu ka äärmiselt palju inimesi. Kõik aeroobsed masinad täis ja liikuda praktiliselt ei saanudki :D. Eks iga aasta alguses selline jama on, minu õnneks paljud loobuvad ja saab jõusaalis rahulikumalt käia :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenn läks iseenesest eile väga hästi, kuid kahjuks põlv andis ikka korralikult tunda.

Alustuseks tegin ühe jalaga sirutusi masinal, juba siis andis õrnalt tunda, ent jätkasin. Seejärel tegin kahe jalaga sirutusi, väljaasteid Smithi puuril, siis jalapressi. Jalapressi tegin päris korralike raskustega ja pärast seda harjutust andis põlv juba korralikult tunda. Seejärel tegin kolm superseeriat: jala tagaosa kõverdused masinal + kükk hantliga. Kükk hantliga oli puhas piin ja sellega oli trenn ka lõppenud. Hea trenn oli, kahju ainult, et täna on põlv jälle valus. Peab ikka arsti juures ära käima.. puhkust sai tegelikult põlv ju kaua - vähemalt kuu aega ei teinud jalale mitte midagi. Alles nädal tagasi hakkasin kõndima ja jooksma, ei andnud tunda. Koormuse all teeb jälle põrguvalu.

Hea on see, et tuharad on mõnusalt valusad :D. Pole mõnda aega juba seda tunnet tundnud. :)

Kui pärast jalapressi andis põlv korralikult tunda, ja jätkad, siis lükkad oma taastumist ainult edasi. Piirdu ikka ainult nende liigutustega mis absoluutselt valu ei tee, kerged sirutused ja painutused masinal vast. Ja tõesti kerged! Seda siis kogemuse ja õpitu põhjal. ;):)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Härra Neemsalu annab nõu ka näiteks hingeliste küsimuste või finantsmaailma vallas, sest siis ma oleks huvitatud...

Hinge oled sa juba ammu kulturismile andnud ja finantsiga on nii, et kui ajad ennast piisavalt jämedaks, siis saad kindlasti tööd turvamehena :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli Fitlife sprdiklubis muidugi raskekahurvägi kohale tulnud: Paul, Aleksei, Maikal ja Rainer Neemsalu! Ei tea, kas see jõusaal veel püsti püsib või on laiali lammutatud? :rolleyes:Muide, Neemsalul on häälega probleeme ja ekspertiis tegi kindlaks, et häälemurre...lõpuks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olin ka saalis kohal , tegin selga ja trapetsit .

Kukla taha lõuatõmbed 5x5 , kindlasti järgmine seljapäev suurendada siin korduste arvu.

Laialt tõmme blokil ette 65kg x10 3x10 70kg

Hantliga lailihase tõmme 4x8-10 51kg

Kitsalt tõmme ette blokil 4x8 80kg

Trapets kangiga 30, 60 , 80 , 90, 95 , 95 , 95 x8

Saalielust ka natukene :

Paisab , et uue-aasta lubadused on tõesti inimestele uue trennihimu sisse puhunud ja no terve saal ikka igast uut rahvast täis , ei tea kauaks ?

Ja veel..... Kes kurat ei oska lugeda saunaukse peal , et kasutada ei TOHI külma vett leili viskamiseks ? Jälle saun katki ... kuradi t***l munad maha võtta või midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saalielust ka natukene :

Paisab , et uue-aasta lubadused on tõesti inimestele uue trennihimu sisse puhunud ja no terve saal ikka igast uut rahvast täis , ei tea kauaks ?

Ja veel..... Kes kurat ei oska lugeda saunaukse peal , et kasutada ei TOHI külma vett leili viskamiseks ? Jälle saun katki ... kuradi t***l munad maha võtta või midagi.

Saal on uusi täis.... mis annab ebameeldivalt tunda. Täna otsustas üks mehehakatis kõik 4 tõsterihma endale võtta ja lasi seal vähemalt tund aega ringi. Võib-olla on siiani seal saalis, rõõmsalt rihmad pihus.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saalielust ka natukene :

Paisab , et uue-aasta lubadused on tõesti inimestele uue trennihimu sisse puhunud ja no terve saal ikka igast uut rahvast täis , ei tea kauaks ?

Ja veel..... Kes kurat ei oska lugeda saunaukse peal , et kasutada ei TOHI külma vett leili viskamiseks ? Jälle saun katki ... kuradi t***l munad maha võtta või midagi.

Tead, asi pole enam selles vees, kui isegi keegi keevitab leige veega sinna kõhvi, siis ikka juhtub...lihtsalt arvan,et juhtkond võiks selle kerisega miskit ette võtta ja mitte enam parandada, vaid välja vahetada uue ja täiustatuma vastu. Sest see on spordiklubi ning seal saalis käib ka idanaabreid, kes eesti keelt ei oska, isegi üks riisimaalt pärit poiss käib ja hieroglüüfides silti ma seal ei näe...aga ma kordan- see on ikkagi spordiklubi ja igasugu imbetsille satub sinna ikka...kahju aint et õiged mehed oma väljateenitud saunast ülepäeviti ilma jäävad...ja uuest rahvamassist ei tasu rääkidagi. Halb küll öelda, aga loodan et enamus neist valib mõne muu spordiala...

Mina Teie hantlivargast vöösõpra ei näinud...aga ega ta see kutt pole, kes MMA liigutusi teeb seeriate vahel?...

Endal mul olek suht tühi, ei ole tahet ega jõudu. Mingi viiruseräbal küljes, ehk see teeb ka tujutuks. Mõtlesin, et teeks väikse taastusnädala, aga kui juba päev vahele jääb, siis on veel kehvem olla:S. Oma trenniga täna rahule ei jäänud. Kristo soenguga aga küll :)

Muudetud kasutaja a n d y poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn tehtud , üpriski uimane oli tegelt ja erilist minekut ei olnud . Vasaku käe randmevalu ka segas ikkagi suht jõhkralt harjutuste tegemist ja no ega biitsale suurt midagi rasket nagu teha ei saanudki :S .

Pos.surumine 50x8 3x8 55kg

Rinnat surumine 4x8 60kg

pos,pingil lendamine hantlitega 4x8 12,5kg

Ristivedu blokil 25kg.

Hantlite kõverdamine 4x8 17,5kg

Alt hantliga kõverdus 4x8 17,5kg

Blokil kõverdus 4x8 15kg

Kuna raskused ja harjutused said vähe kergemad , hoidsin sellearvelt intensiivsust laes.

Nüüd liigun aga Rootsi ning tagasi olen vast juba 11nda õhtul ! Olge tublid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore , et meeldis :D:D , a vist on küll see MMA vend . owell. Äkki külastab ka seda foorumit ja meil kõigil pärast silmad rullis =/

Mis krdi MMA mees? Ma olen millestki vist ilma jäänud. Kunagi oli vanas Avancia spordiklubis keset jõusaali poksikott. See häiris jubedalt jõusaalimehi kui keegi tund aega kotti tagus ja ümber koti keksis. Mingi aeg oli vist Eesti spordisaalides kohustuslik igasse saali paar hullu võtta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina Teie hantlivargast vöösõpra ei näinud...aga ega ta see kutt pole, kes MMA liigutusi teeb seeriate vahel?...

Ei olnud minu meelest. Üks punase maikaga tüüp oli :D. Lihtsalt, vahel võiks mõelda, et teised tahavad ka äkki rihmasid kasutada. Kui nii väga neid kasutada on vaja, võib need endale ju osta. Ise kasutan tõepoolest mõnel üksikul harjutusel, kus lihtsalt ei jõua kinni hoida. Hetkel meenubki ainult hantlitõmbed vastu kõhtu ja trapets. Ehk oleks selles listis ka jõutõmme, ent seda hetkel ei ole teinud.

Kes aga usinasti kasvada tahab, sellele oleks mul pakkuda aeglaselt imenduvat valku. Ühe kilo olen juba ära müünud. Lisainfo: http://stronger.ee/eng/products/proteiinid/mass-triple-night-protein/ Öövalk, vanilli maitsega. Hinda küsiksin 15 euri kilo kohta. Enne magamaminekut oleks väga hea võtta. Peale trenni soovitaksin ikkagi kiiresti imenduvat valku. Kontakt: tanelkolga93@gmail.com või võta ühendust facebooki kaudu :)

Täna umbes 4-5 aeg trenni ;) Kavas on täna biits ja lõppu teen veel natukene jala tagaosa. Käsivart väsitan ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saal on uusi täis.... mis annab ebameeldivalt tunda. Täna otsustas üks mehehakatis kõik 4 tõsterihma endale võtta ja lasi seal vähemalt tund aega ringi. Võib-olla on siiani seal saalis, rõõmsalt rihmad pihus.. :D

FourArmedManCJE.gif

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul oli ka ikkagi oma 10 ? vbla isegi rohkem inimest ikkagi . Njh nüüd pole saalis isegi hommikuti enam rahu =( .

Mida sa siis tahad? Kas üksinda kusagil kangi all üksinda võbeleda või tuhandete uhkete naiste ees jõu- ja ilunumbreid näidata? Kui ei meeldi, mine Rootsi ja ära enne 11-dat tagasi tule! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külastasin ka 12 aegu jõusaali, rahvast oli vähe - 5..

No näete? Ma arvan, et asi on hoopis milleski muus. kristo tuleb jõusaali laiama ja loomulikult inimesed tahavad näha kulturismilegendi treenimas, aga Kristo ei saa aru, et just tema pärast need massid kohale tulevadki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme 11nest saalis.

Edit:

Siis on kindlasti jälle vähe rahvast, sest hr Rainil nii palju fänne ei ole kui teistel staarkulturistidel :P

Tõsi.. :ph34r::rolleyes:

EDIT : 11.01 - kl20:54

Sai käidud täna kell 11 trennis ja rahvast oli isegi päris palju...

Tegin selga, triitsa, rannet

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×