Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Head uut siis kõigile! 2012 oli fantastiline ja loodetavasti tuleb '13 veelgi parem.

Homme saab siis jälle trenni minna, kavas on selg. Kellaaeg täpsustamisel!

Edit: umbes kell 1 saalis ;)

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar sõna ka minu tänasest triitsa/õlatrennist.

Kitsalt surumine kangiga 50/60/60/65/65kg x 8

Rööbaspuudel surumine 5kg 4x8

Hantliga kukla tagant surumine 4x8 30kg

Blokil alla surumine 3x8 65kg

Seistes kangiga õlale surumine 4x7 40kg

Masinal õlale surumine 3x8 35kg

Lendamine õla keskosale 4x10 12,5kg

Lendamine õla tagaosale 4x10 12,5/15/15/15 kg

Trennilõppu sai ka veits kõhtu tehtud.

Homme plaanis jalg , kuskil kell 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uue aasta esimene trenn edukalt tehtud. Alguses ei saanud väga vedama, pärast jällegi pidama - nagu eestlastel ikka kombeks! :D Selg sai kõvasti vatti, lõpus lammutasin trapetsit kangiga ka: 12x 80kg, 10x 120kg, 8x 150kg, 8x 180kg ja 6x 200kg(!). Rekordiga algas see aasta, hea algus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uue aasta esimene trenn edukalt tehtud. Alguses ei saanud väga vedama, pärast jällegi pidama - nagu eestlastel ikka kombeks! :D Selg sai kõvasti vatti, lõpus lammutasin trapetsit kangiga ka: 12x 80kg, 10x 120kg, 8x 150kg, 8x 180kg ja 6x 200kg(!). Rekordiga algas see aasta, hea algus ;)

Ilusad numbrid ja võimsad mehed! Kas homme kl 12:15 keegi nendest härgadest CXWORXi ka tuleb? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dvi ma tulen kohale!

Aga siis oled ka ja hakkad süvalihastele tuld andma! Keegi veel tuleb? Tund kestab umbes 30 minutit! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga siis oled ka ja hakkad süvalihastele tuld andma! Keegi veel tuleb? Tund kestab umbes 30 minutit! :)

Aleksei oli eelmine kord väga vaimustuses ja lubas ka homme kohale tulla! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei oli eelmine kord väga vaimustuses ja lubas ka homme kohale tulla! :)

No seda juttu ma tahaksin Aleksei enda suust kuulda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No seda juttu ma tahaksin Aleksei enda suust kuulda :rolleyes:

Mul oli plaanis küll, aga jalad täna väga valusad ja lähevad kergelt krampi, ma poleks CXi suutnud teha :D. Eile oli lihtsalt hardcore jalatrenn, kükkisin viimase seeria 170x8, video ka olemas ja noh muud harjutused veel otsa muidugi ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli plaanis küll, aga jalad täna väga valusad ja lähevad kergelt krampi, ma poleks CXi suutnud teha :D. Eile oli lihtsalt hardcore jalatrenn, kükkisin viimase seeria 170x8, video ka olemas ja noh muud harjutused veel otsa muidugi ;).

Seda videot tahaks näha küll! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi ei ole öelda- tubli poiss! Ilmselt jõuluvana poolt saadetud tervisebatoon ajas Aleksei nii vägevalt paugutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi ei ole öelda- tubli poiss! Ilmselt jõuluvana poolt saadetud tervisebatoon ajas Aleksei nii vägevalt paugutama :P

Jah, see batoon andis korraliku puraka :D, aitäh ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis jalga , päris rahule võib jääda.

Kükk 50/80/90/95/100kg x5 ja 105x3 ja pool ? : p 110 kg tuleb vast plaanitult kuuga ära.

Reie sirutus masinal 4x8 100kg

Reie tagaosa masinal 4x10 35kg , siia lisan kindlasti 5kg juurde järgmine trenn.

Säär masinal 4x20 45kg

Trapets hantlitega 25/30/30/30 15-20x4

Rööbaspuudel surumine 4x10

Sihuke mõte tuli , et hakkan seljapäeval teiseks harjutuseks tegema jõutõmmet , et veelgi rohkem koormust saada jalale.

Aga jõudu seniks ja kui jõuan siis olen ka homme saalis !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Kes saavad, need tulevad täna(reedel, 04.jaanuaril 2013) kl 13:30 tundi! Mul on kaamera kaasas ja teeme poseerimist ja mõned pildid ka jõusaalist vahelduseks!

Kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vaba päev. Eile oli päris karm CXWORX ja peale seda biitsatrenni. CXWORX võiks päris mugav asi olla, kui ma oleksin 10kg kergem. Täna annab kõht päris korralikult tunda, üllatuseks isegi jalad. Soovitan. Tulen kindlasti veel kui saab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lootsin täna tuhandeid noori atleete Fitlife spordiklubis treenimas näha, aga kangi all möllas ainult hr Lauri Saks, kes tänaseks päevaks on õnne otsingule kolinud pealinna ja käib "maal" ainult nädalavahetustel. Kui hakkasin ära minema, siis kohtusin veel Pauli perega ning Maikalit nägin ka, aga kas nad ka trenni tegid, seda ei tea :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olge head mehed ja hakake vaikselt endast märku andma, kes tahaksid kevadel võistelda 13.aprillil Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel. Samuti andke märku, kes tahavad ka Eesti Karikavõistlustel osaleda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puder söödud, natukene seedimist ja poole kaheks trenni ;). Täna kavas siis triits + aeroobne.

Põlvevigastus on ka järele andnud, mis tähendab seda, et homme teen ka kergema jalatrenni ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olge head mehed ja hakake vaikselt endast märku andma, kes tahaksid kevadel võistelda 13.aprillil Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel. Samuti andke märku, kes tahavad ka Eesti Karikavõistlustel osaleda. :)

Aga ole vunts ja pane ülesse, mis võistlused on:) Athletic Fitness, kulturism, klassikaline kulturism, men's physique, bikini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×