Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mina elan Tartus. :D Ühesõnaga olen ka olemas, kui vaja.

Mõne sõnaga ka põlvevigastusest: traumapunkti ma ikkagi ei viitsinud minna, ei näinud sellel mõtet lihtsalt. Tänaseks on 4 päeva möödas ja hakkab vaikselt paremuse poole minema. Enam ei lonka vähemalt nagu lombakas elevant :). Kahjuks mingisugust koormust ei saa anda, põlvili olles isegi tõmbab valugrimmassi näole.

Kuna vigastuste tõttu ei saa õlga ja rinda ka teha, siis hetkel ongi kava jaotatud kolmeks: SELG, BIITSEPS, TRIITSEPS. Kõik eraldi päevadel, loodan, et see süsteem töötab päris hästi. Eile sai seljatrennis jälle lammutatud ja plokil laialt tõmbed ülalt alla (nö lõuatõmbed) sai tehtud uus rekord: 8x 105kg ja seda neljanda seeria ajal. Eelmised seeriad olid 10x 85kg, 8x 95kg, 8x 100kg. Selg läheb vaikselt suuremaks.

Tahtsin mõne sõnaga tänaseks biitsatrennist ka rääkida. Polegi kunagi eraldi ainult biitsepsit teinud, kuid soovitan. Tegin 16 rasket tööseeriat ja selle ajaga tõmbas käsi ikka korralikult verd täis. Nagu Paul täna trennis ütles, et käsi ei ole kunagi liiga suur - nõustun 110%. Käsi treenides jälgin alati hoolega tehnikat, et koormust saaks ikkagi biitseps. Kirjutan siia siis ka tänase trenni:

Alustuseks võimlesin jälle päris pikalt, nagu gmaster mulle ette näitas. Teen neid harjutusi juba pikemat aega, loodetavasti läheb paremaks.

Istudes hantliga haamer: 8x 17.5kg; 8x 20kg, 8x 20kg, 8x 22.5kg - mõlema käega siis 8x ikka :D. Viimane seeria rekord!

Schwarzenegger'i biits istudes: 8x 20kg; 8x 20kg; 8x 20kg; 8x 20kg - teist nimetust ei osanud sellele harjutusele panna. Ühesõnaga pingil istudes ühe käega hantliga. Jalad on nagu laialt, hantel jalgade vahel, toetades käega reie siseküljele. Raske seletada.. :D

Plokil Scoti pingiga, triangliga alt tõmbed ühe käega: 8x 25kg, 8x 30kg, 8x 35kg - mõlemale käele jällegi 8 kordust ja ikka väga raske oli, kuna päris korralikud tööseeriad olid juba tehtud. Viimane seeria rekord!

Plokil alt ülesse pulgaga tõmbed, pealthaare: 10x 45kg, 10x 50kg, 10x 55kg - viimane seeria rekord! Päris hea harjutus, treenib ka käsivart.

Lõpetuseks tegin Scoti pingil ühe hantliga: 8x 20kg, 8x 20kg - siin oli käsi üsna surnud ja tuli jällegi väga raskelt.

Homme on puhkus ja ülehomme eraldi trenn triitsepsile. Poleks vigastusi, siis selliseks lõbuks aega ei jää, aga praegu leian, et see on hea lahendus arenemaks edasi ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kogu aeg Tartus, aga iga päev ei sobi, nt teisipäev ei sobi, edasi algab mul juba vaheaeg ja siis on mul vaba aega.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Schwarzenegger'i biits istudes peaks vist olema keskendunult kõverdused (inglise keeles concentration curls). :)

??? Verduni all tantsivad faasanid kaerajaani :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Schwarzenegger'i biits istudes peaks vist olema keskendunult kõverdused (inglise keeles concentration curls). :)

Seda eelkõneleja kirjeldaski. S-i biits peaks olema seistes küünarvarre kõverdamine, üks käsi põlvele toetatud. Parandatagu, kui eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma aru sain, siis hr Aleksei läheb lähipäevadel Soome? Kas hr Raud, Paul, Shamil, Norman, Sander on ikka sellel nädalal Tartus? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Photoshopime Kurgi-Sergei lihtsalt grupipildile juurde. :D

Edit: Täna kella poole kahest trennis. Ei tahtnud ikka puhkepäeva teha, küll vanaduses jõuab puhata küll. ;)

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Photoshopime Kurgi-Sergei lihtsalt grupipildile juurde. :D

Edit: Täna kella poole kahest trennis. Ei tahtnud ikka puhkepäeva teha, küll vanaduses jõuab puhata küll. ;)

Selles suhtes, et kui isegi Alekseid ei ole meie ridades, on ta alati meie südames! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkan jh 6.30 kuskil liikuma hommikul, aga trennid jätkuvad ikka samamoodi, muidugi pühade ajal saali vist ei pääse :(.

Kaua sind siis näha ei ole emakesel Eestimaal? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval olen olemas (iga päev :D)

Käisin eile füsioterapeudi juures ja küsisin siis põlve kohta ka, pidi mingisugune põletik olema, käskis rulliga rullida ja diclaci määrida 5 päeva. Õnneks midagi hullu pole :). Kell 1 umbes jõusaali, seljatrenn.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile! Hea uudis! Nägin just jõuluvana ja ta ütles, et paneb täna headele poistele kingitused Fitlife spordiklubi kuuse alla. Minge uurige, ega teile midagi seal ei ole! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile! Hea uudis! Nägin just jõuluvana ja ta ütles, et paneb täna headele poistele kingitused Fitlife spordiklubi kuuse alla. Minge uurige, ega teile midagi seal ei ole! ;)

Ma ei julgenud võtta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei julgenud võtta. :D

Võta sõbrad kaasa ja proovi uuesti! Seal on jõulupakid härradele Sandrile, Paulile, Raunole, Kristole, Aleseile, Maikalile, Raulile, Laurile, Ergole, Olegile ja teistele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta sõbrad kaasa ja proovi uuesti! Seal on jõulupakid härradele Sandrile, Paulile, Raunole, Kristole, Aleseile, Maikalile, Raulile, Laurile, Ergole, Olegile ja teistele! :)

Nimelised v? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×