Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Käisin ka täna kohal , Raul päevitas saalis , mina aga olin bodypumpis ja punnitasin :3 .

Homme plaanis siis jalg

Kui hr Rauli ei ole Eedenist välja aetud, siis istub ta seal siiani :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D:D:D

Aga seda grupipildi asja võiks tõesti ju ajada . Imre võiks pakkuda mingisuguseid aegu ja võtaks kõik siis endale kohustuse mingipäev kohale ilmuda ja see pilt ära teha : ) Ei saa olla ju nii raske.

Võiks teha ühispumpi kah , vanade aegade nimel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult tegin ikka trenni ka :D

Jõutõmbes tuli isiklik rekord, mille üle endal ka hea meel on :P Tegin algul sooja tühja kangiga ja 50kiloga, siis 80kg x 10 100kg x 6 110kg x 6 120kg x 6 ja 130 x 1

Eelmine rekord oli kõigest 105kg x 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult tegin ikka trenni ka :D

Jõutõmbes tuli isiklik rekord, mille üle endal ka hea meel on :P Tegin algul sooja tühja kangiga ja 50kiloga, siis 80kg x 10 100kg x 6 110kg x 6 120kg x 6 ja 130 x 1

Eelmine rekord oli kõigest 105kg x 6

6x 120kg jõutõmbes väga korralik number juba, edu :).

Ise lähen kella üheks täna trenni, kavas on käed ja lõppu on plaanis teha veel ka kõhtu + aeroobset. Paks nagu ma olen, siis ega pikalt joosta ei jõua, eks peab siis suurema kaldega kõndima.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6x 120kg jõutõmbes väga korralik number juba, edu :).

Ise lähen kella üheks täna trenni, kavas on käed ja lõppu on plaanis teha veel ka kõhtu + aeroobset. Paks nagu ma olen, siis ega pikalt joosta ei jõua, eks peab siis suurema kaldega kõndima.. :D

Paks mees jookseb lihtsalt aeglasemalt. Kui ajateenistusse lähed, küll siis avastad endas jooksjapisiku :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6x 120kg jõutõmbes väga korralik number juba, edu :).

Ise lähen kella üheks täna trenni, kavas on käed ja lõppu on plaanis teha veel ka kõhtu + aeroobset. Paks nagu ma olen, siis ega pikalt joosta ei jõua, eks peab siis suurema kaldega kõndima.. :D

Aitäh! :P Eks see jõud vaikselt suureneb. Võimalik, et järgmine kord panen veel raskust juurde :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai kurja!

Esmaspäeva õhtul oli jõusaalis päris tugev eliitseltskond koos ja mehed tirisid tuhandeid kilosid ühest saali otsast teise! Ühekorraga olid Fitlife jõusaalis sellised staaratleedid nagu hr Norman, Aleksei, Kristo, Oleg, vist nägin Sandrit ka. Ka hr Neemsalu käis magusa näoga ringi nagu oleks naabrinaise juurest tulnud torusid parandamast... :P Hea meel, et meestel on särtsu ja tahet ning koos treenides üksteist toetatakse ja motiveeritakse! Kui paljud nendest meestest kevadel ka lavale astuvad?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis oli kavas rind , biits . Rinnalt surusin uue rekordi milleks siis 95kg . 100kg on ka kindlasti sees . ehk kui kõht täis on : D

Rinnalt surumine 50 , 60, 70 , 80 , 87,5 , 95 kg

Kaldpingilt hantlite surumine 4x8 22,5kg

Trosside ristivedu 2x10 20kg 2x8 25kg

Liblikas masinal 4x8 45kg

Rööbaspuudel surumine 4x8

Biits kangiga 4x8 33kg

Biits hantlitega 4x8 17,5kg

Biits masinal 4x8 25kg

Käsivars blokil 5 , 10, 15 , 20 , 25kg x 10

Trenni mahtus ka veel CXWORK'si külastamine . Ei olnudki nii hull , kui külarahvas rääkis. Isiklikult meeldib mulle siiski bodypump rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis oli kavas rind , biits . Rinnalt surusin uue rekordi milleks siis 95kg . 100kg on ka kindlasti sees . ehk kui kõht täis on : D

Rinnalt surumine 50 , 60, 70 , 80 , 87,5 , 95 kg

Kaldpingilt hantlite surumine 4x8 22,5kg

Trosside ristivedu 2x10 20kg 2x8 25kg

Liblikas masinal 4x8 45kg

Rööbaspuudel surumine 4x8

Biits kangiga 4x8 33kg

Biits hantlitega 4x8 17,5kg

Biits masinal 4x8 25kg

Käsivars blokil 5 , 10, 15 , 20 , 25kg x 10

Trenni mahtus ka veel CXWORK'si külastamine . Ei olnudki nii hull , kui külarahvas rääkis. Isiklikult meeldib mulle siiski bodypump rohkem.

Väga tublid olite Alekseiga ning kindlasti hea vaheldus jõusaalile ja muudele tegemistele ning usun, et nägite, kui suureks triceps sellise pealtnäha lihtsa programmiga paisus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna Alekseiga raskem jalatrenn. Umbes pool 6 oleme FitLifes kohal ;)

Jep, 160x8 kükk tuli ära, umbes 2 kordust varu, videosse sai ka võetud, panen kunagi õhtul äkki blogisse ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul läks plaanitav raskem jalatrenn täiesti untsu. Hakkasin kükkima, tegin 8x 100kg, 8x 125kg ja põlv muutus järgmisel hetkel ülivalusaks, vb läks põlv kuidagi sissepoole, raske kirjeldada. Igastahes pärast seda on jalale valus astuda, kükkimisest rääkimata. Eks näis mis hommikul põlv teeb, aga hetkel on küll kerge masendus peal. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul läks plaanitav raskem jalatrenn täiesti untsu. Hakkasin kükkima, tegin 8x 100kg, 8x 125kg ja põlv muutus järgmisel hetkel ülivalusaks, vb läks põlv kuidagi sissepoole, raske kirjeldada. Igastahes pärast seda on jalale valus astuda, kükkimisest rääkimata. Eks näis mis hommikul põlv teeb, aga hetkel on küll kerge masendus peal. :(

See ei ole hea. Anna kindlasti teada, kuidas sul jalaga täna on. Loodetavasti midagi hullu ei juhtunud. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole hea. Anna kindlasti teada, kuidas sul jalaga täna on. Loodetavasti midagi hullu ei juhtunud. :huh:

Ehk natukene parem, aga jalale astuda on valulik, parem põlv käiks nagu teistmoodi kui vasak. Õhtupoole äkki käin traumakas, kui sinnapoole asja, aga noh ma arvan et see üsna mõttetu teekond sinna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk natukene parem, aga jalale astuda on valulik, parem põlv käiks nagu teistmoodi kui vasak. Õhtupoole äkki käin traumakas, kui sinnapoole asja, aga noh ma arvan et see üsna mõttetu teekond sinna

Ei usu, et mõttetu! Loodetavasti tehakse põlvest pilt ja kui asi väga hull on, siis peaks ka näha olema. Ega paistetust ei ole? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin õlga ja triitsa. Triits läks maru kiiresti täis. Muidu oli hea trenn. Õues ikka päris külm sellise tuulega :S

Hea valik! Tricepsi pärast ära muretse- sul on seal veel kõvasti kasvuruumi! Ilma pärast ka ära praegu muretse- see läheb iga päevaga järjest hullemaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Kui paljud teist sellel nädalal veel Tartus on? Võiks mingil ilusal õhtul teha ühe ühise poseerimise, samuti ühispildi ning päkapikupoiss on teile ka midagi sussi sisse toonud... Räägiks sellel aastal toimunust, samuti uue aasta plaanidest. Andke pealun teada oma mõtetest ja tegemistest! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas üksik üritaja võib ka tulla ^_^ ?

Oled alati teretulnud ja pane päkapikumüts ka pähe kui Tartu poole tulema hakkad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×