Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Täna õnnestus mul üle pika aja näha meie saalis hr Rauno Rauda! Mees on õlgadest veel laiemaks läinud ning päris muljetavaldav vorm! :) Hr Norman kahjuks minu CXWORX-i ei jõudnudki :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis oma tänasest trennist kah .

Rinnalt surumine 5x5 70kg

Positiivne surumine hantlitega 3x10 20kg 1x8 22.5kg

Ristivedu 4x10

Rinnavenitus masinal 4x10 40kg

Biitseps hantlitega 4x10 17,5kg

Biitseps smith'i masinal 4x10 20kg

Arnoldi biitsepsi harjutus 4x10 17,5kg

Biitsepsile harjutus blokil 3x10 15kg

Säär masinal 3x20 40kg 1x20 42,5kg

Iga nädalaga tundub ikka jõudu juurde tulevat ja noh hetkel ma arvan , et mul on rohkem jõudu kui olin ennem suve. Vormi kohta ei oska nii täpselt öelda , sest ei ole pildistanud ja ei ole võrdlust.

Homme juba uuesti saalsi ja kavas triits ja reis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis oma tänasest trennist kah .

Rinnalt surumine 5x5 70kg

Positiivne surumine hantlitega 3x10 20kg 1x8 22.5kg

Ristivedu 4x10

Rinnavenitus masinal 4x10 40kg

Biitseps hantlitega 4x10 17,5kg

Biitseps smith'i masinal 4x10 20kg

Arnoldi biitsepsi harjutus 4x10 17,5kg

Biitsepsile harjutus blokil 3x10 15kg

Säär masinal 3x20 40kg 1x20 42,5kg

Iga nädalaga tundub ikka jõudu juurde tulevat ja noh hetkel ma arvan , et mul on rohkem jõudu kui olin ennem suve. Vormi kohta ei oska nii täpselt öelda , sest ei ole pildistanud ja ei ole võrdlust.

Homme juba uuesti saalsi ja kavas triits ja reis

Kristo on tubli ja järjekindel! Kindlasti teised mehed teevad ka korralikult trenni, aga kahjuks ei kajasta oma tegemisi. Loodan, et detsembris saan uue kaamera ja siis saab vormipilte ka teha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka täna trennis, vormi sisse saan siis võtan hea kava ette.

Järgmine trenn on reedel mingi 18-19 ajal.

Suutsin kuidagi ribide vahelt vasakult poolt midagi ära tõmmata..

Istusin loengus ja järsku hakkas tugev valu, võttis hinge kinni ja nii ma seal siis piinlesin. Lõpuks leidsin ühe kindla asendi ja sain loengu lõpuni oldud. Keerates või natukenegi järsemalt liigutades, aga ka kummardades, on äärmiselt valus, lööb kogu aeg hinge kinni. Oskab keegi aidata? Määrisin mingit geeli, muud ei oska midagi teha.. tänane planeeritud trenn jääb ka ära.

Mul ka sellist asja olnud, aga see iseenesest üle läinud või natuke masseerides.

Tüüpiline tegevus millega valu tuleb on kägaras või halvas poosis istumine, tõmbaks nagu lihase krampi ja täie kopsuga hingata ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis plaanis triits , reie kergem päev .

Nojah nagu ma ikka endale öelnud olen , et võta esimene harjutus kergemalt , sest peale seda tuleb veel teha ja saab alati raskusi juurde lisada aga egas midagi , ennast ikka ei kuulaks .

Prantsuse surumine 3x10 33kg , 1x7 38kg Suutsin siis viimase seeriaga kuidagi küünarnuki ära tõmmata ja üldse triits oli jube valus peale seda viimast seeriat.

Ülejäänud triitsa trenn oli üpriski valulik ja häiritud ja noh otsustasn siis kergemate raskustega lihtaslt ära teha planeeritud asjad.

Peale triitsa tegin ka siis reit .

Jalapress 4x15 100kg + masin

Reie sirutus mõlema jalaga eraldi 4x15 35kg

Reie tagaosa masinal 4x10 35kg

Oleks soovinud ka käärkükke teha , aga lihtsalt ei leidnud endas täna seda . Üldse kuidagi väga halb trennipäev oli .

Homme puhkan ja ülehomme plaanis juba õlg , trapets , kõht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka täna trennis, vormi sisse saan siis võtan hea kava ette.

Järgmine trenn on reedel mingi 18-19 ajal.

Mul ka sellist asja olnud, aga see iseenesest üle läinud või natuke masseerides.

Tüüpiline tegevus millega valu tuleb on kägaras või halvas poosis istumine, tõmbaks nagu lihase krampi ja täie kopsuga hingata ei saa.

Kuidas vorm ja enesetunne? Kas hakkad kevadeks valmistuma? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen täna trenni siis üle pika aja. Võtan asja rahulikult, selline kerge trenn.

Kuidas rindkere valudega? Hakkab järgi andma? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas rindkere valudega? Hakkab järgi andma? :huh:

Käisin täna arstil ka ja siis ühtlasi küsisin selle kohta. Kopsud olid korras ja ütles, et tõenäoliselt mingi närvipõletik on. Ibumaxi ja kõik.. :D

Igastahes enam hinge päris kinni ei löö ja olukord on palju-palju paremaks läinud, nii et kannatab ühe kerge trennigi ehk ära :)

Umbes pool 3 olen saalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin päeval FitLife jõusaalist läbi seal olid vägevad jurakad Aleksei ja Paul täies hoos. Eks sellised tööloomad hoiavad ka teistel saalisviibijatel motivatsiooni laes korralikult paugutada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas vorm ja enesetunne? Kas hakkad kevadeks valmistuma? :rolleyes:

Eks näis, praegu iga korraga hakkab järjest paremaks minema. Täna oli ka okei trenni teha, muidugi biits veel nõrk :D

Kristo, täna ei jõudnudki trenni :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin päeval FitLife jõusaalist läbi seal olid vägevad jurakad Aleksei ja Paul täies hoos. Eks sellised tööloomad hoiavad ka teistel saalisviibijatel motivatsiooni laes korralikult paugutada :)

Töö käib jah täies hoos, Alekseil praegu veel kergem tsükkel, aga küll see mees ka varsti pingutama hakkab :D

Keda huvitab, siis oma tegemisi kajastan "rivaalfoorumi" blogis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jah tõesti ei jõudnud , kuna tulid mitmed asjad vahele . Praegugi jõudsin aalles töölt ja lähen magama , et siis uuesti tööle minna . Pühap olen aga platsis ja plaanis siis õlg , trapets ja siis veel bodypump !!!

Praegu aga lähen ja proovin paar tunnikest magada , Jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jah tõesti ei jõudnud , kuna tulid mitmed asjad vahele . Praegugi jõudsin aalles töölt ja lähen magama , et siis uuesti tööle minna . Pühap olen aga platsis ja plaanis siis õlg , trapets ja siis veel bodypump !!!

Praegu aga lähen ja proovin paar tunnikest magada , Jõudu !

Eks mees püüab vastavalt võimalustele. Pühapäeval oled bodypumpis platsis ja võtad selle oma sõbra ka kaasa kui vaja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin siis täna seljapäeva.

1. harjutus oli laia pealthaardega lõuatõmbed, 1. seeria jõudsin 17 tükki teha. Tegin lisaks ka veidi rinda.

Tubli töö!

Teised võiksid ka rohkem oma treeninguid kirjeldada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö käib jah täies hoos, Alekseil praegu veel kergem tsükkel, aga küll see mees ka varsti pingutama hakkab :D

Keda huvitab, siis oma tegemisi kajastan "rivaalfoorumi" blogis.

Paluksin linki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergem tsükkel käsil ja tänane trenn samuti edukalt tehtud. Rõhku panin rinnale, lõpus tegin veel jalale pikki korduseid ning 6% kallakuga 6km/h 8min kiirkõndi, mis võtab sääred väga hästi täis - proovige! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergem tsükkel käsil ja tänane trenn samuti edukalt tehtud. Rõhku panin rinnale, lõpus tegin veel jalale pikki korduseid ning 6% kallakuga 6km/h 8min kiirkõndi, mis võtab sääred väga hästi täis - proovige! :)

Ei jõua kõndida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval nägin FitLife spordiklubis vägevaid mehi: Sandrit ja Lauri Ööpikut. Mõlemad mehed olid nagu noored karupojad ning lubasid ennast kokku võtta ning rekordeid purustama hakata. Mehed tegid omavahel kokkuleppe, et kui novembri lõpuks lamades surumisest rekordeid ei tule, siis nõrgem mees on teise mehe ori kuni jõuludeni. Olge siis tähelepanelikud! Sander peab novembri lõpus 140 kg suruma ja Lauri 100 kg. Kui mitte kumbki hakkama ei saa, siis on nad üksteise orjad ja ärge siis üllatuge kui märkate FitLife spordiklubi dušširuumis kummalist vaatepilti kus Sander peseb Lauri sokke ja Lauri nühib Sanderi trusseritest kollast ja pruuni välja :P

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×