Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere mehed!

Suured tänud kõigile, kes nendest võistlustest osa võtsid ning tegite väga ilusa etteaste! Loodan, et vaatasite ka esimesi pilte nendest võistlustest, mis ma täna öösel orkutis üles panin. Kui leiate midagi põnevat, siis laadige endale kohe alla!

Täna ei hakka vast tundi tegema- mehed peavad puhkama, aga kolmapäeval kl 16:00 saame kindlasti kokku ja teeme kokkuvõtte ning vähemalt Lauri Ööpik hakkab valmistuma Eesti Karikavõistlusteks!

Praegu puhake ja tundke elust rõõmu!

Olete parimad!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar sõna siis kah võistlustest enda äranägemise järgi : Poseerimine läks vägagi hästi ja ma arvan et ma tulin pingega ilusti toime v.a väike kossiintsident :D:D . Vabakava läks nagu läks ... närv sai siiski võitu must ja ma tegin vigu sisse . Vastane oli tugev ja ma usun et ta vääris võitu mu üle . Ega see oligi oodatud , et tuleb kuivem ja pikemalt tegelenud mehe vastu võistelda.

Need 6 kuud on olnud rasked ja noh kui tõesti mõned siin lennutavad kriitikanooli vormide pihta siis ilmsegelt ei tea kust keegi on alustanud ja mis vaeva on nähtud tulemuse nimel !

Tublilt võistlesime mehed ja järgmine kord juba läheme võidame !

34fh7y0.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo tead, mis ma sulle ütlen?

SA OLED KURADIMA TUBLI !!!!!! :]'

Väga lühikese ajaga oled teinud üsna muljeltavaldava vormi.. Küll jalad jõuavad järele ja paugutad nagu kolmeraudsest nagu lausub meie Isand Imre !:DDD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo tead, mis ma sulle ütlen?

SA OLED KURADIMA TUBLI !!!!!! :]'

Väga lühikese ajaga oled teinud üsna muljeltavaldava vormi.. Küll jalad jõuavad järele ja paugutad nagu kolmeraudsest nagu lausub meie Isand Imre !:DDD

Suured tänud sulle : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tüli ei tee, tuleksin ka üle väga pika aja ja poseeriks koos teiste meestega. Kõigil vorm seljas, hea võrrelda.

See oleks super!

Kui saad, siis tule juba kolmapäeval kl 16:00 Planet-Sporti poseerima! Päris huvitav oleks vaadata sinu vahepealset arengut! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EKV on sügisel ? Mis järgmine aasta üldse toimub ? Ma taastun alles Augustiks v Septembriks ära..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EKV on sügisel ? Mis järgmine aasta üldse toimub ? Ma taastun alles Augustiks v Septembriks ära..

Eesti karikavõistlused on 21.aprillil Salmes, Eesti meistrivõistlused on oktoobris. Nii on alati olnud, et kevadel on karikas ja sügisel eestikad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EKV on sügisel ? Mis järgmine aasta üldse toimub ? Ma taastun alles Augustiks v Septembriks ära..

EKV- Eesti Karikavõistlused (kevadel)

EMV- Eesti meistrivõistlused (sügisel)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et Kristo leidis oma ID kaardi üles ja minu käes on ka Uppini, Saksi, Rootsi, Trofimovi ja Kallasmaa võistlusmuusikaga cd-d. Püüan need kolmapäevaks spordiklubisse toimetada.

Kahju, et meie grupi ühispildistamiseks Saks ja Uppin juba lahkunud olid. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar sõna siis kah võistlustest enda äranägemise järgi : Poseerimine läks vägagi hästi ja ma arvan et ma tulin pingega ilusti toime v.a väike kossiintsident :D:D . Vabakava läks nagu läks ... närv sai siiski võitu must ja ma tegin vigu sisse . Vastane oli tugev ja ma usun et ta vääris võitu mu üle . Ega see oligi oodatud , et tuleb kuivem ja pikemalt tegelenud mehe vastu võistelda.

Need 6 kuud on olnud rasked ja noh kui tõesti mõned siin lennutavad kriitikanooli vormide pihta siis ilmsegelt ei tea kust keegi on alustanud ja mis vaeva on nähtud tulemuse nimel !

Tublilt võistlesime mehed ja järgmine kord juba läheme võidame !

34fh7y0.jpg

Ma arvan, et närv tuli sellepärast sisse, et sa oled närvihaige! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks tahtnud ka ühispildil olla kuid võiustlus nagu ta läks päris õhtusse ja juba 18.30 pidin viljandi poole liikuma hakkama, oli aint kusagil 30 minutit aega, samuti jäi mul üle jan tana võistlusgrimmi ja koorijat, et kes võistlevad karikavõistlustel saab vähemalt 1 kihi endale veel peale tõmmata sellega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks tahtnud ka ühispildil olla kuid võiustlus nagu ta läks päris õhtusse ja juba 18.30 pidin viljandi poole liikuma hakkama, oli aint kusagil 30 minutit aega, samuti jäi mul üle jan tana võistlusgrimmi ja koorijat, et kes võistlevad karikavõistlustel saab vähemalt 1 kihi endale veel peale tõmmata sellega.

Arusaadav, et ei tahtnud väga pikalt venitada. Eks mulle endalegi tuli see grupipildi idee ootamatult. Oli väga pikk ja sisutihe päev. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeviti tunnid toimuvad ikka? Järgmise nädala lõpus tuleks ka poseerima, kui võimalik ? (Ma ei tea kuidas, ei käi hetkel planetspordis vaid turu spordihoones)

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeviti tunnid toimuvad ikka? Järgmise nädala lõpus tuleks ka poseerima, kui võimalik ? (Ma ei tea kuidas, ei käi hetkel planetspordis vaid turu spordihoones)

Järgmise nädala lõpu suhtes olen hetkel kahtleval seisukohal, sest 21.aprillil on Eesti KV ja järgmine päev äkki keegi ei tulegi peale Raini kohale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmise nädala lõpu suhtes olen hetkel kahtleval seisukohal, sest 21.aprillil on Eesti KV ja järgmine päev äkki keegi ei tulegi peale Raini kohale. :rolleyes:

:DD Okei, siis lükkub edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigile meie grupi spordisõpradele meeldetuletuseks, et kolmapäeval kl 16:00 pildistamine ja poseerimine! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo ära põe, ma ka närvihaige. Welcome to the club! :)

Homme jalatrenni umbes kella kaheks.

Täna käisin siis oma käega arsti juures ja öeldi, et ei ole paranenud. 23. aprill uuesti.. no loodan parimat. Tahaks ülakeha ka teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×