Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Praegu teeb Kristo endale vabakava ja mind pandi DJ pulti :D Just natukene aega tagasi sain enda kava ka valmis. Loodan, et ei saanud kõige hullem.

Tublid olete!

Tahan täna kõikide võistlejate vabakavasid näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin seda küsida Imre, et kas homme on ka mingi tund ja siis seda, et kas enne võistlusi 1 päev paneme ka grimmi peale vms? Unustasin täna küsida seda ( mälulüngad :D ) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Panin just orkutisse eilsed vabakavade harjutamise pildid, samuti poseerimispildid. Seekord ma pilte töötlema ei hakanud- see võtab jubeda aja. Võistlusgrimmis paari sõnaga. Sellel aastal on võimalused piiratud ning just pidasin sellel teemal läbirääkimisi alaliidu juhatusega, samuti Planet-Sport juhatusega. Võistlusgrimmid peaksid meie klubi sportlased esmalt ise välja ostma ning kui saabuvad lähinädalatel nende võistluste toetused tagant järgi, siis makstakse need tšeki alusel kinni! Tähelepanu! 1 grimm kahe mehe peale soovitavalt kuni 50 EUR.

Saadaval on Jan Tana(lihtsam komplekt umbes 50 eurot) ja samuti peaks saama Esta Pildi käest odavamat ja küllaltki korralikku grimmi, aga sellest kirjutab Esta ehk ise. Hr Uppinil läheb ilmselt terve grimm, sest ta teeb vähemalt 2 võistlust kaasa.

Järgmine tund on meil reedel, 30.märtsil kl 13:30! Võimalusel kõik võistlejad püüdke sellel ajal kohal olla ja räägime veel täpsemalt üle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen haigestunud ..... palavik , kohu ja kõik sellega kaasnev : (( . Praegu hoidun siis jõusaalist ja võtan kodus rahulikult , paranen . Harjutan vabakava ja egas midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen haigestunud ..... palavik , kohu ja kõik sellega kaasnev : (( . Praegu hoidun siis jõusaalist ja võtan kodus rahulikult , paranen . Harjutan vabakava ja egas midagi.

Ära muretse, ma läksin esimesele võistlusele otse haiglavoodist! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen haigestunud ..... palavik , kohu ja kõik sellega kaasnev : (( . Praegu hoidun siis jõusaalist ja võtan kodus rahulikult , paranen . Harjutan vabakava ja egas midagi.

Head paranemist :]. Ma tavaliselt söön küüslauku & ingverit.. Pressinud sidrunitest mahla ka välja ja ära joonud .. Vaata võistlusteks oled terve:P:P. Tulen külla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis eile tunnis toimus? :P

Ise ei jõudnud kahjuks nii vara kohale, kuna mul oli veel kool sellel ajal kui tund algas.

Muudetud kasutaja RaulK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis eile tunnis toimus? :P

Ise ei jõudnud kahjuks nii vara kohale, kuna mul oli veel kool sellel ajal kui tund algas.

Eile toimus vabakavade läbi tegemine ja poseerimine, ilma pildistamiseta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tagasi sisi reval cupilt:D mis oskan öelda:D ULME :D seda oli teada, et vastu pole väga panna ag see, et siim kelner tuli kogu võistluse absoluutseks võitjaks oli küll päris hämmastav:D mees kaalus ka 90kg ligidal. Head ja vead tuleb ära parandada ja loodab, et järgmistel võistlustel ei hakka vabakavaga kiirustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tagasi sisi reval cupilt:D mis oskan öelda:D ULME :D seda oli teada, et vastu pole väga panna ag see, et siim kelner tuli kogu võistluse absoluutseks võitjaks oli küll päris hämmastav:D mees kaalus ka 90kg ligidal. Head ja vead tuleb ära parandada ja loodab, et järgmistel võistlustel ei hakka vabakavaga kiirustama.

Tubli, ei ole hullu, Lõunakatel paned täiega !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme tundi vist ei toimu..

Imre koertega Tallinnas võistlustel.

Koeraga Rakverest võistlustelt tagasi ja homme tund kl 15:00! Kaamera saan tagasi alles esmaspäeval nii et kohale võiksid tulla ainult võistlejad, kellel on nädala pärast lahing. Vaatame üle vabakavad ja poseerime ka! Ise olen homme jõusaalis 14:00-15:00 ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tagasi sisi reval cupilt:D mis oskan öelda:D ULME :D seda oli teada, et vastu pole väga panna ag see, et siim kelner tuli kogu võistluse absoluutseks võitjaks oli küll päris hämmastav:D mees kaalus ka 90kg ligidal. Head ja vead tuleb ära parandada ja loodab, et järgmistel võistlustel ei hakka vabakavaga kiirustama.

Tubli mees, et selle võistluse ette võtsid ja kui sa suurematest meestest ei saanudki jagu, siis vähemalt hirmutasid neid korralikult! Meie grupi arvates oled ikka Mr Planet-Sport!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli mees, et selle võistluse ette võtsid ja kui sa suurematest meestest ei saanudki jagu, siis vähemalt hirmutasid neid korralikult! Meie grupi arvates oled ikka Mr Planet-Sport!

Õige !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen haigestunud ..... palavik , kohu ja kõik sellega kaasnev : (( . Praegu hoidun siis jõusaalist ja võtan kodus rahulikult , paranen . Harjutan vabakava ja egas midagi.

Loodetavasti saad tervise peagi korda ja külvad järgmisel nädalavahetusel vastaste ridades meeleheidet :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis arvate, kas see lugu sobiks võistluslooks?

Hea lugu. Vabakava võiksid alustada selle muusika 1,57 sekundist. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×