Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Aga mu trapetsil polegi enam midagi väga viga :D Natukene veel harjutamist ja tuleb küll.

Täna oli igastahes korralik õlatrenn. Tugevalt segas kahjuks vasaku käe vigastus (oma lollus), kuid valu on trennis alati viimasel kohal - hardcore training for the win.

Lõpus 20minutit jooksu ka, et pekki vähemaks saada.

Imrele ka kiidusõnad, et pildid juba üleval on. Muidu kurat oota nädal aega pilte :D.

Viimase reaga olen päri :D! Poseerimine oli juba täitsa okei, aga lihvidavaja veel nii et halb hakkab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on millegipärast jalg iseenesest teravamaks läinud, kuigi pole poolteist nädalat trennisaali külastanud :D

Vorst oled! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea poseerimine oli : P , homme siis jõusaalis kuskil kell 4 .

Räägib mees, kes enne kurtis, et oli just ärganud, aga poseeris nagu staarkulturist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase reaga olen päri :D! Poseerimine oli juba täitsa okei, aga lihvidavaja veel nii et halb hakkab :)

Ära vinti üle keera. Pärast paned võistluslaval Rooberti maha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid ja halbu uudiseid :]. Trenni võin teha juuni kuuni ja pärast seda 1,5kuud ei tohi trenni.. Kaal hetkel ligi 69-70kg , kuid küll suureneb, nüüd hakkan veits lammutama jälle. Üritan alguses mitte üle pingutada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid ja halbu uudiseid :]. Trenni võin teha juuni kuuni ja pärast seda 1,5kuud ei tohi trenni.. Kaal hetkel ligi 69-70kg , kuid küll suureneb, nüüd hakkan veits lammutama jälle. Üritan alguses mitte üle pingutada .

Tubli! :)

Tasa sõuad, kaugele jõuad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid ja halbu uudiseid :]. Trenni võin teha juuni kuuni ja pärast seda 1,5kuud ei tohi trenni.. Kaal hetkel ligi 69-70kg , kuid küll suureneb, nüüd hakkan veits lammutama jälle. Üritan alguses mitte üle pingutada .

Ei ole sinu elu ka meelakkumine. Kindlasti ära viska püssi põõsasse ja söö nagu loom ja kasvad nagu loom! Pea vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole sinu elu ka meelakkumine. Kindlasti ära viska püssi põõsasse ja söö nagu loom ja kasvad nagu loom! Pea vastu! :)

Eks peab ka mõni olema see kellel tulevad siukesed hädad: D. Hetkel teen Turu spordihoones trenni ja ma hetkelise seisuga ei tea , kuna käin eedenis jälle. Aga eks näis:) Näitan ennast vahepeal tunnis ka .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üritan ka kohale jõuda homsesse tundi. Hetkel proovin nädalakese teha 2 trenni päevas ja toitumist korras hoida. Eks vaatab, kuidas nädala pärast pilt on. Planetis võib mind näha hommikul kell 7 ja õhtul 5 ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×