Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ega ma söömist pole ära unustanud, täna kaalusin hommikul 100,6kg kui õigesti mäletan :D

Tähendab, mees trenni ei tee, aga sööb nagu metsaline? Alekseid tahaks kohe poseerimas näha lähipäevadel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda lugu on minu kõrvad mitmel korral kulturismilaval kuulnud.

Kindlasti mitte meeste kategooriates, vaid noorte klassis :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval oli siis jalatrenn, täna õhtul või siis homme päeval uuesti trenni.

Kaal näitas päris palju :D 67.5kg ringis

Jah, ma sind nägin isegi vilksamisi. Usun, et liigud õiges suunas ja tahaksin sind ka 07.aprillil võistlemas näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr.Raul võiks kindlasti võistelda ! Siis oleks mul ka vastaseid grupis ma nii üksik seal hetkel =/ .

Ära seda küll karda, et üksikuks jääd! Küll tuleb vägevaid vastaseid kõigile! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr.Raul võiks kindlasti võistelda ! Siis oleks mul ka vastaseid grupis ma nii üksik seal hetkel =/ .

Mis kaalukategooriasse lähed? Kuni 75kg?

Kui ma võistlen, siis kuni 70kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kaalukategooriasse lähed? Kuni 75kg?

Kui ma võistlen, siis kuni 70kg.

Aga tule meiega poseerimist harjutama ja teeme ära! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olen jõusaalis kl 16:00 kaameraga kohal. Mehed kammivad oma juuksed kahele poole ja teeme viisakaid pilte nooratleetidest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olid päeval Planet-Sport jõusaalis sellised staarid nagu Sander, Norman, Lauri ja Raul. Tänased pildid loodan üles panna hiljemalt homme õhtuks. Ise tegelesin aeroobikasaalis veel ühe noore kulturismihuvilisega Rõugest ja lisaks oli veel üks noor tubli mees, kes tahab meie grupiga liituda. Kui on noored asjalikud noored mehed, kes tahaksid meie klubis harjutada ja areneda, siis võib siin teemas alati meiega ühendust võtta. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, tunne enamvähem hea, veits köhin veel ja natuke nohu ka, aga kui homme hullemaks ei lähe, siis lähen trenni ka :D, rind ja triitseps ning kõht nagu ikka :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimane käik läheb nüüd sisse, iga päev kogu keha läbi ja aeroobse koormuse tõstmine (:

Ega siin enam palju jäänud ei olegi. Pane soojalt riidesse, sest kui oled palju kaalus kaotanud, siis eriti kevadel on igasugused viirused kiired tulema. Sinu poseerimisele viskaks ka hea meelega lähiajal pilgu peale. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes tahab endale head vabakava lugu, siis vaadake seda:

Selle loo järgi on kunagi Eesti atleetidest Marek Morozov esinenud, aga tema kasutas originaalluugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ma tulin välja hiilgava mõttega kasutada seda laulu. Mõtlesin et võiks võtta intro koha siis panna sinna otsa kohe näiteks refrääni osa ja soolo koha vms . Ma arvan et ma miksin sellest laullust midagi kokku ja proovin siis tundi tuua pühapäevaks !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ma tulin välja hiilgava mõttega kasutada seda laulu. Mõtlesin et võiks võtta intro koha siis panna sinna otsa kohe näiteks refrääni osa ja soolo koha vms . Ma arvan et ma miksin sellest laullust midagi kokku ja proovin siis tundi tuua pühapäevaks !

Krt, silma võtab märjaks! See on juba õige meeste lugu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ma tulin välja hiilgava mõttega kasutada seda laulu. Mõtlesin et võiks võtta intro koha siis panna sinna otsa kohe näiteks refrääni osa ja soolo koha vms . Ma arvan et ma miksin sellest laullust midagi kokku ja proovin siis tundi tuua pühapäevaks !

Ma ei viitsi nõmetseda, aga tõenäoliselt sellise muusikaga vabakava tehes palju punkte ei kuku. Tõepoolest - vabakavas mängib väga tähtsat rolli, kuidas sa suudad oma laval tehtavad liigutused kokku viia muusikaga ning võibolla sul õnnestub see. Tõenäoliselt aga mitte.

Ma ei ole mingi kohtunikuhärra, aga olen näinud nüüd omajagu eesti võistluseid ning kõige rämedavalt astuvad tavaliselt oma vabakava muusikavalikuga ämbrisse noored ja juuniorid. Küll pannakse sihukes tilulilu vaikset kitarrimuusikat, mis jätab suht külmaks. Teine äärmus on siis ülaltoodud pala, kus mingi vend on näpud kurku lükand, häälepaelad veriseks kiskunud ja nüüd karjub kõigest kõrist nii et munad on sinised. Ja siis sa teed selle loo ajal vabakava, mille rütmitunnetusele on nii kuradi keeruline pihta saada ning umbes 125 korda keerulisem on selle loo ajal täpselt mingeid rütmiminevaid poose sisse võtta.

Ma ei taha öelda et tegemist on kehva looga (võimalik et ka on, ma ise väga selle zanriga kursis pole) aga kui sa oled võistlustel ja sina satud selle loo järgi vabakava tegema siis et vabakavas kõvad punktid noppida, peab juhtuma midagi järgmistest variantidest:

  • sul puuduvad vastased
  • vastastel on umbes 3 korda veel keerulisem ja nõmedam lugu valitud
  • sul on vabakava selline, et isegi vähi saltod kahvatuvad selle kõrval

Nii et kui vähegi võimalust, tuvu eelmiste aastate vabakavadega. Vaata, mis mussi kasutas näiteks vähk (kuigi ka tema on paar korda oma valikuga suht ämbrisse mu arust astunud), koovit, kiivikas.

Ärge alahinnake muusikavalikut. Kui vajutatakse play nuppu ja esimese 5 sekundiga jooksevad rahval mõnuvärinad üle keha, oled juba poole tööst ära teinud. Lisaks sellele vali ka lugu, kus joonistuvad välja sellised võtmekohad/pausid, kus on hea liikuda ühest poosist teise ja siis sekundiks poos fikseerida. Sellise ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-naga sellise hetke ei teki. Antud palaga kerkib mul silme ette pilt, kus peaksid sa jooksma lava ühest nurgast teise, metsikult pead viskama ja mingit sellist kohta, kus rahulikult paigal olla ja poosi nautida nagu polegi.

Võta seda sõbraliku soovitusena, mitte sellena et üks mingi kuradi vana peer hakkab head mussi maha tegema. Kulturismivõistluse vabakavana antud laul minuarust lihtsalt ei tööta. Või kui soovid, siis "CHALLENGE ACCEPTED" ja tule näita kevadistel karikavõistlustel, et ma olen rämedalt eksinud.

  • Upvote 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine äärmus on siis ülaltoodud pala, kus mingi vend on näpud kurku lükand, häälepaelad veriseks kiskunud ja nüüd karjub kõigest kõrist nii et munad on sinised.

See on küll hästi öeldud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×