Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kuna Imre lõikas eilselt "most muscular" pildilt osad asjad välja, siis panen õige variandi ka üles.

normal.jpg

Väga kunstiline teostus! Alekseile on annet antud kohe mitmes valdkonnas! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei olegi veel j6udnud Hr.Uppinit t2nada sheikeri eest ! Suured tänud mees ! B)

Endal siis homme kavas selg, trapets ja kõht !

Ülehomme teen siis proovi rinnalt surumise rekordiga . Postitan oma üritusest ka video !

Ole hr Uppiniga ettevaatlik! Tasuta lõunaid ei ole. Kas ikka tasub usaldada meest, kellel on nii pikad juuksed? Ta tahab ilmselt sinu uueks isandaks hakata. Sander on nüüd raudselt murelik. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuldavasti käid sa seal hommikuti rohkem magamas :P

Vale jutt :( :( :(

Igastahes tegin täna hommikul õlga. Tõin õla eraldi päevale, tehes 5 harjutust. No ülimalt hea tunde andis kogu päevaks :) ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vale jutt :( :( :(

Igastahes tegin täna hommikul õlga. Tõin õla eraldi päevale, tehes 5 harjutust. No ülimalt hea tunde andis kogu päevaks :) ! :D

Miks on õla treening kasulik? Selles suhtes, et kui õlg paisub suuremaks, siis saab suurema tattoo teha õlale :D

post-50-0-47834900-1328024028.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha. Enne võiks järgi jõuda ju! ;)

Täpselt nii, see et ma foorumis ei pasunda igast trennist, ei tähenda seda, et ma nurgas kooki söön :lol: Konkurent ei maga! Trenn käib täiskäigul :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja muidu ma treenin harva üksi, tavaliselt treenin üllatusmehe Marioga või vihase Taneliga ^_^

Miks ta vihane Tanel on? Heal juhul tihane Tanel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ta vihane Tanel on? Heal juhul tihane Tanel :D

Hea, Ma treenin tavaliselt kas, Isand Sandriga, Isanda alluv Kristoga, Lumivalguke Alekseiga või Tegija Mr. Uppiniga :):P !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koguaeg ei saa ka endast märku anda, muidu konkurentidel tekib liiga hea ülevaade tegemistest, küll lõpp tulemusena siis näha ole kas pingutati piisvaalt ja tehti piisavalt trenni või ei :D

Justnimelt kogu aeg peab märku andma, et konkurendid vaataksid silmad punnis ja kui oled juba liiga hea, siis teised loobuvad vastupanust õigel päeval :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks on õla treening kasulik? Selles suhtes, et kui õlg paisub suuremaks, siis saab suurema tattoo teha õlale :D

post-50-0-47834900-1328024028.jpg

Kas tätoveeringul mingi sügavam tähendus ka on? Käisid USA-s vist sellel ajal. :)

Miks ta vihane Tanel on? Heal juhul tihane Tanel :D

Tihke Tanel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tätoveeringul mingi sügavam tähendus ka on? Käisid USA-s vist sellel ajal. :)

Tihke Tanel :D

Jah, selle tattoo tegin viimasel päeval seal endale mälestuseks. Piisavalt pikk ja oluline aeg minu elus, et sellest endale mälestus jätta. Lisaks tõin kaasa ka USA lipu, mis siiani kuskil ilusti ära pakitud. Peale ajateenistust tahtsin lihtsalt kodust kaugemal olla ja natuke laia ilma näha ja nägingi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles ka pildi meie grupi ühest vanemast tegijast Maikalist! Ausalt, müts maha selle mehe ees!

post-50-0-99895300-1328045842.jpg -40 kg!

  • Upvote 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh sa vana , tubli töö Maikal ! Sellist muutust on võimalik vaid kadestada . Maikal on näide kõigile , kes arvavad et ei ole võimalik kaalust alla saada ning jõuda suurepärasesse vormi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva muutus, kui pika ajaperioodi vahemikus need 3 pilti võetud?

Ei oska kahjuks öelda. Loodan, et Maikal ise räägib meile sellest täpsemalt! Esimese ja viimase pildi vahe on isegi üle 40 kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva muutus, kui pika ajaperioodi vahemikus need 3 pilti võetud?

Esimene pilt on tehtud 15.jaan 2007, teine pilt 19.nov 2009, kolmas 1.nov 2011 - facebookist sain selle õige info :) Hull mees igastahes! SUPER!

RAUNO RAUD! PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh sa vana , tubli töö Maikal ! Sellist muutust on võimalik vaid kadestada . Maikal on näide kõigile , kes arvavad et ei ole võimalik kaalust alla saada ning jõuda suurepärasesse vormi !

Jah, kergemad mehed annaksid ilmselt palju, et 40 kg juurde saada, aga Maikal võttis hoopis maha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D vb peaks ka hoo maha võtma nende piltide ja videotega, hoidma madalat profiili nagu ikka :D. Maikal jh super, Raud ka, kahju, et mul endal ei ole before-after pilte, mul on ainult after, see facebooki 2006 aasta pilt :D, siis oli -30kg alla võetud, suht selline harjavars seal :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×