Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ei tule tundi. Järgmine nädal v ülejärg nädal tulen alles.. Jõudu kõigile!

Ei ole hullu! Kui kõik saab korda, küll siis paugutad kolmeraudsest! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kohal! :P

Jah, Norman oli tõesti kohal oma sõbraga! Lisaks veel paar meest. Hr Rauda nägin samuti jõusaalis ja loodan teda peagi ka poseerimas näha! Järgmine tund on pühapäeval kl 15:00! Siis teeme bodypumpi ja poseerimist-pildistamist. Ma hakkan nüüd eilseid pilte töötlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval olen kohal :) !

Väga hea! Vaata, et siis juuksed ilusti kahele poole kammid ja tõmbad geeliga üle, et paremini läigiks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuest nädalast Planet Spordis tagasi.

Ai kurja! Kadunud poeg Uppin isiklikult! Tore sinust üle pika aja kuulda! Oled alati teretulnud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse pausi ca 3-5 päeva.. Pea lõhub millegi pärast nii hullult..

võimalused:

1) sai natuke ülepingutatud

2) tuul puhus tagant kuidagi kuklasse

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse pausi ca 3-5 päeva.. Pea lõhub millegi pärast nii hullult..

võimalused:

1) sai natuke ülepingutatud

2) tuul puhus tagant kuidagi kuklasse

Võimalused:

1. Ära ulu!

2. Pane karvamüts pähe!(Ära ole edev mees)

post-50-0-80171300-1325852309.jpg

Ricky Martin and Boyfriend on the Beach

:P:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldetuletuseks, milline mees on Kert Uppin(Eesti meister 2010):

post-50-0-06983500-1325852820.jpg Võistlustel 2010

post-50-0-92773600-1325852834.jpg Vabal ajal Fitshop Eedenis. Oma iidoli pilti kannab see mees alati kaasas igal pool! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin just 04.jaanuari pildid üles! Tahaksin teisi ka pühapäeval poseerimas näha!

Sel korral tuli poseerimine juba palju paremini välja :)

Loodan pühapäeval ka tundi jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel korral tuli poseerimine juba palju paremini välja :)

Loodan pühapäeval ka tundi jõuda.

Muidugi paremini! Püüa järgmine kord õigeks ajaks tulla! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval olen ka kohal!

Pühapäeval tahaks ikka bodypumpi ka teha kui kõik 15:00 kohal on. Kindlasti võta Pikk ka kaasa! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise vist t2na ei j6ua tulla sest palju asju teha kui no kui ma ei j6uagi siis 6htul k2in ikka 2ra

Eks püüad käia nii nagu võimalik. Mina ise õhtul Fitshopis 16:00-20:00! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes täna tunnis olid. Täna tegime soojenduseks 3 harjutust BODYPUMP 80 programmist: soojendused, biceps ja õlalihased. Pärast poseerisime ja pildistasime. Uued mehed on kõvasti edasi arenenud väga lühikese ajaga! Tänased pildid loodan üles panna täna või homme ning püüan teha ka vahekokkuvõtte. Loodetavasti aprillis korraldame juba 4. Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis ning selleks ajaks peaksid kõik uued mehed poseerima vähemalt sama hästi kui Aleksei, Paul-Eerik, Norman ja teised staarid. Kolmapäeval olen jõusaalis kl 18:30-19:00 ja siis saate tulla oma erinevate trenniküsimustega minu juurde konsultatsioonile. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes täna tunnis olid. Täna tegime soojenduseks 3 harjutust BODYPUMP 80 programmist: soojendused, biceps ja õlalihased. Pärast poseerisime ja pildistasime. Uued mehed on kõvasti edasi arenenud väga lühikese ajaga! Tänased pildid loodan üles panna täna või homme ning püüan teha ka vahekokkuvõtte. Loodetavasti aprillis korraldame juba 4. Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis ning selleks ajaks peaksid kõik uued mehed poseerima vähemalt sama hästi kui Aleksei, Paul-Eerik, Norman ja teised staarid. Kolmapäeval olen jõusaalis kl 18:30-19:00 ja siis saate tulla oma erinevate trenniküsimustega minu juurde konsultatsioonile. :)

Mul on hetkel eksamiperiood, homme ja neljapäeval veel eksamid teha ja siis veel uurimuse esmane variant kuu lõpupoole esitada, seega kui aega tekib, siis tulen ikka tundi, trennis käin ikka ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Oleks tahtnud veel enne sõjaväge mõned vormipildid aga pole sellist aega olnud nii ,et olge moodsad:D!

Pole hullu! Järgmised pildid oma paljast ülakehast teed juba kuulipildujaga kasarmu taga lepavõsas B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hetkel eksamiperiood, homme ja neljapäeval veel eksamid teha ja siis veel uurimuse esmane variant kuu lõpupoole esitada, seega kui aega tekib, siis tulen ikka tundi, trennis käin ikka ;).

Kusjuures Alekseid näeme igal neljapäeval Vene selgeltnägijate tuleproovi saates :D

post-50-0-86652000-1326060966.jpg

post-50-0-15905000-1326060978.jpg Aleksei Värä

post-50-0-62012600-1326061504.jpg Виталий Гиберт

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×