Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Krt, mehed! Muskad! :wub: Pidage vastu! Homme ei pea enam nii palju sööma! :lol: Toredat pühade lõppu! Nendele, kes võistlesid viimastel Eesti meistrivõistlustel 2011 Planet-Sport ridades, on Fitshop Eedenis ilus pühendusega grupipilt!

Palun võtke oma pilt(suurus A4) ära sellistel tegijatel:

Maikal

Norman

Paul-Eerik

Aleksei

Sander

Sandra

Laura

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, mehed! Muskad! :wub: Pidage vastu! Homme ei pea enam nii palju sööma! :lol: Toredat pühade lõppu! Nendele, kes võistlesid viimastel Eesti meistrivõistlustel 2011 Planet-Sport ridades, on Fitshop Eedenis ilus pühendusega grupipilt!

Palun võtke oma pilt(suurus A4) ära sellistel tegijatel:

Maikal

Norman

Paul-Eerik

Aleksei

Sander

Sandra

Laura

Ma muidu võistlesin ka, aga no, ei ole hullu gallery_82195_34941_6577.jpg:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kuna koguaeg vormipilte üles ei panda ja pole ka mõtet, siis ehk noored jagavad meiega oma toitumis- ja treeningkavasid, treeningmetoodikat jms? Eeskujuks nt Team Kooviti teema.

Muidu tulen Fitness.ee-sse, vaatan: Vähk jälle skandaalse pealkirja pannud, avan teema: ootused suured, aga sisu on sama palju kui Vähi külmkapis sardelle... :(

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kuna koguaeg vormipilte üles ei panda ja pole ka mõtet, siis ehk noored jagavad meiega oma toitumis- ja treeningkavasid, treeningmetoodikat jms? Eeskujuks nt Team Kooviti teema.

Muidu tulen Fitness.ee-sse, vaatan: Vähk jälle skandaalse pealkirja pannud, avan teema: ootused suured, aga sisu on sama palju kui Vähi külmkapis sardelle... :(

No mis võrdlus see on? Minu kapp on praegu vägagi põnevat varustust täis! :rolleyes: Kehakaal ka vastavalt 90 kg lähedal pidevalt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin võtsin oma pildi Fitshopist ära. Kaart ajas muidugi suu kõrvuni :D

Tubli poiss! Kaardi võid endale magamistoa seinale riputada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsin, et mainiti minu nime.

Tere pühi kõigile! Ma vaikselt kõrvalt ikka jälgin mis toimub. Siit saab ikka positiivseid uudiseid ja see teeb endal ka olemise paremaks.

On äärmiselt meeldiv kuulda, et Steven Lemmik on tagasi saali tulnud. Samuti on hea meel näha teiste endiste treeningkaaslaste arengut.

Mis on saanud kulturismihuvilistest? Mina olin kulturismihuvilisena TTÜ spordihallis käinud. Nii parasjagu paar kolm korda nädalas, et enesetunne hea oleks. Mõni päev on isegi päris hea kuiv vorm olnud, (80kg tudengivorm)

Põrit nägin ka ükskord TTÜ spordihallis. Tuli oma meeskonnaga ja laksutas vanade tegijate peale lõugu. Tulemuseks pingelises lahingus võidetud 4 koht. (täpsem inf http://www.robotex.ee/Robotex_2011)

Veel uudist: juhtusin lugema Maalehte(22. detsember 2011) ja selle 32. lehekülje servast leidsin pealkirja "Jõudu, Imre!". Kellegi, kes on Tartu noortegrupiga ühinenud, ema oli südamest tänanud Imret tänu kellele on tema laps jälle normaalne. Tore lugu!

Igatahes, head pühade jätku!

Taavi Taros

TTÜ Mehaanikateaduskond

FS Team Tallinn

j6oulukaart2011.jpg

Selles suhtes, et Tarost tahaks veel kunagi võistlemas näha! Kindlasti mingi uhke soenguga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügisest vahetasin Planetspordi välja Turu jõusaali vastu ning viimasel ajal sattunud ka Tamme staadioni jõusaali. Kunagi uuel aastal annan end ka tundides näole!

Super!

Kuidas kehakaal? Oled juurde ka võtnud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakaal on tänase seisuga 78,3 kg. Kaal seisab 78-79 kg vahel. Mul tuleb suht raskelt kaalu. Vahet pole palju ma söön :D

Ma olen ikka öelnud: "Mehed, sööge sibulat!" Nii saate paelussi oma nõrga ihu seest välja ajada ning küll siis söök ka paremini sees püsib ning kehakaal hakkab tõusma! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskmiselt umbes +600g kuus on tulnud ja jõunäitajad ka suurenevad ehk olen täiesti rahul kuna kui kaal tõuseb, raskused tõusevad ja endiselt kuivik olen, siis toimetan õnneks päris hästi. Kui samamoodi jätkan, siis aastaga teeb see +7 kg. (rasvaprotsendi säilides)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskmiselt umbes +600g kuus on tulnud ja jõunäitajad ka suurenevad ehk olen täiesti rahul kuna kui kaal tõuseb, raskused tõusevad ja endiselt kuivik olen, siis toimetan õnneks päris hästi. Kui samamoodi jätkan, siis aastaga teeb see +7 kg. (rasvaprotsendi säilides)

Kas plaanis kevadel võistelda ka? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on keskmine kaal praegu 94.5kg, trenni pole nädal aega teinud, hull köha ja nohu on, väga sitt olla ausaltöeldes :D...

Ah jaa, Kirp, sulle ka midagi. Mina üldiselt söön päevas kusagil 200g aeglaseid süsikaid ja kusagil 200g kiireid, valku üritan hoida 200g piirimail, mida rohkem, seda uhkem muidugi, aga vastavalt rahalistele võimalustele :D. Praegu muidugi olen haige ja üldse peale võistlusi veits käest ära läinud, kuigi vorm püsib ikka hea siiamaani. Peale aastavahetust plaanin ikkagi kõik šokolaadid jms asjad välja jätta niipalju kui võimalik ja asendada aeglaste süsikatega, no peamiselt ikka riis ja tatar. Plaan võistelda on nüüd sügisel, võistluskaal oli 30. oktoober 87,6kg, kevadel oli see 82,5kg või vähem, ei mäleta täpselt juba, seega sügiseks tahaks ikka 90kg+ olla(mis minu pikkuse 185cm juures pole kuigi palju).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka pildil ja kaardil järel, väga positiivne, suured tänud Imre ! :D

Tore kui meeldis! Ma ise homme Fitshop Eedenis 15:00-17:00! Samuti pärast bodypumpi kl 18:30! Tähelepanu! Kl 18:30 teeme pildistamise aeroobikasaalis! Kammige juuksed ilusti soengusse, tõmmake ujumispüksid jalga ja tuld!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×