Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Muide, kes meie grupist veel ei ole märganud, siis lisasin esmaspäeval ka uued pildid mieie kinnisesse orkuti albumisse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vdmmtd.jpg 15.12.11 Ma niisama poseerisin ja järsku keegi tegi pilti, ei märganudki :D.... troll

Aleksei on haige mees. Sellise seljaga ei ole viisakas teisi hirmutada! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuga juhtus sama asi. Järgmine kord panen näole ka rõhku :D

2011-12-15+15.27.35.jpg

Pole paha! Areng on olnud väga kiire ja sind tahaksin kevadel kindlasti laval näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina liigun trenni nüüd! Na na naaa! :rolleyes:

Loodetavasti sellise suure kiidulaulu peale ikka jõudsid ka trenni mitte ei uhkustanud niisama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas täna tund ka on? :)

Jah, täna oli tund, aga internetti pääsesin alles praegu. Olin 2 päeva Eestist eemal ja siis kohe laevalt otse Tartusse tundi andma! Kohal oli 6 meest, kes kõik poseerisid ja tegime pilte! Põhimõtteliselt 5 meest võiks 1-2 nädala pärast kohe võistlema saata! Väga tublid olete! Aleksei hakkab muteeruma, aga selles ei ole midagi halba! Rain ja Tanel on kõvasti edasi arenenud!

Täna tegime tunni alguses 4 harjutust uuest bodypumpi programmist- soojendused, õlalihased, kõht ja venitused. Oleme ausad- mõned mehed olid suhteliselt hädas! Mis ei tapa- teeb tugevamaks! Järgmine tund kolmapäeval ja siis olen jõusaalis instruktoriks 18:30. Tänased pildid püüan esmaspäeval üles panna! Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Panin 18.detsembri poseerimise pildid orkutis üles! Rain ja Tanel saavad nüüd enda poseerimist väga hästi võrrelda võistelnud meeste kõrval. Panen siia ka mõned pildid Planet-Sport Tartu meeste hetkevormist! Kolmapäeval olen jõusaalis alates 18:30!

post-50-0-14466600-1324394129.jpg Aleksei post-50-0-22789300-1324394140.jpgPaul

post-50-0-59592700-1324394133.jpgNorman post-50-0-71574000-1324394149.jpgSander

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, eile olin õhtul jõusaalis ja juhendasin natuke meie grupi nooremaid tegijaid. Töö käib ning mehed on kõrgelt motiveeritud. Üllatusena avastasin, et meie kadunud poeg Steven Lemmik on teinud come-backi ning asunud usinasti treenima. Ise ei ole veel seda meest näinud, aga loodan, et veel selle aasta numbri sees saan tema hetkevormist ülevaate. Hiljuti tekkis vestluses teema, et mis on saanud sellistest meestest nagu Taavi Põri, Ergo Tüür, Taavi Taros, Siim Savisaarest ja paljudest teistest kulturismihuvilistest noortest? Kui keegi nendest teab midagi, siis võite siin teinekord märku anda! Ok, nagu eile kokku sai lepitud, siis järgmine tund on järgmisel kolmapäeval pärast pühasid 28.detsembril 2011 kl 18:30

Kohtumiseni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim Savisaar treenib korralikult Ülikooli Spordiklubis, Taavi Taros õpib Tallinnas, oli MM vaatamas. Taavi Põriga kohtusime Orissaares suvel, oli kõhnemaks jäänud, tööd oli palju, tegeleb edukalt robotite valdkonnas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, eile olin õhtul jõusaalis ja juhendasin natuke meie grupi nooremaid tegijaid. Töö käib ning mehed on kõrgelt motiveeritud. Üllatusena avastasin, et meie kadunud poeg Steven Lemmik on teinud come-backi ning asunud usinasti treenima. Ise ei ole veel seda meest näinud, aga loodan, et veel selle aasta numbri sees saan tema hetkevormist ülevaate. Hiljuti tekkis vestluses teema, et mis on saanud sellistest meestest nagu Taavi Põri, Ergo Tüür, Taavi Taros, Siim Savisaarest ja paljudest teistest kulturismihuvilistest noortest? Kui keegi nendest teab midagi, siis võite siin teinekord märku anda! Ok, nagu eile kokku sai lepitud, siis järgmine tund on järgmisel kolmapäeval pärast pühasid 28.detsembril 2011 kl 18:30

Kohtumiseni! :)

Kuulsin, et mainiti minu nime.

Tere pühi kõigile! Ma vaikselt kõrvalt ikka jälgin mis toimub. Siit saab ikka positiivseid uudiseid ja see teeb endal ka olemise paremaks.

On äärmiselt meeldiv kuulda, et Steven Lemmik on tagasi saali tulnud. Samuti on hea meel näha teiste endiste treeningkaaslaste arengut.

Mis on saanud kulturismihuvilistest? Mina olin kulturismihuvilisena TTÜ spordihallis käinud. Nii parasjagu paar kolm korda nädalas, et enesetunne hea oleks. Mõni päev on isegi päris hea kuiv vorm olnud, (80kg tudengivorm)

Põrit nägin ka ükskord TTÜ spordihallis. Tuli oma meeskonnaga ja laksutas vanade tegijate peale lõugu. Tulemuseks pingelises lahingus võidetud 4 koht. (täpsem inf http://www.robotex.ee/Robotex_2011)

Veel uudist: juhtusin lugema Maalehte(22. detsember 2011) ja selle 32. lehekülje servast leidsin pealkirja "Jõudu, Imre!". Kellegi, kes on Tartu noortegrupiga ühinenud, ema oli südamest tänanud Imret tänu kellele on tema laps jälle normaalne. Tore lugu!

Igatahes, head pühade jätku!

Taavi Taros

TTÜ Mehaanikateaduskond

FS Team Tallinn

j6oulukaart2011.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×