Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Pühapäeval olen arvatavasti kohal. Võistluste kohta ei oska midagi öelda, kas võistlen või mitte.

Kindlasti tule kohale! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ei jõudnud pühapäevaste piltidega tegeleda. Proovin homme ära teha! Kolmapäeval kl 18:20 järjekordne tund! Kindlasti Aleksei, Pauli ja Normani vabakavasid tahaks jälle näha! Tundi alustame bodypumpiga, siis poseerimine ja pildistamine! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna ei jõudnud pühapäevaste piltidega tegeleda. Proovin homme ära teha! Kolmapäeval kl 18:20 järjekordne tund! Kindlasti Aleksei, Pauli ja Normani vabakavasid tahaks jälle näha! Tundi alustame bodypumpiga, siis poseerimine ja pildistamine! :o

Ma juba muutsin eile oma vabakava, nüüd peaks täitsa hea olema :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba muutsin eile oma vabakava, nüüd peaks täitsa hea olema :D

Tubli poiss ja kindlasti püüa oma vabakava esitusel olla ka natukenegi emotsionaalsem! Vaatsin viimaseid pilte ja vorm tuleb, aga pead veel kõvasti pingutama! Kolmapäeval näeme!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu laen pühapäevaseid pilte orkutisse, aga jube aeglaselt läheb. Igal juhul teate vaadata ja oodata!

post-50-1317734796_thumb.jpg

post-50-1317734800_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi toon välja Pauli vormi. See mees on Eesti meistrivõistlustel arvatavasti raske pähkel kõigile noortele-juunioritele. Vorm hea, poseerib väga hästi ning erakordselt huvitava vabakavaga. Hoiame pöialt kõigile meie PLANET-SPORT võistlejatele!

post-50-1317734936_thumb.jpg post-50-1317734940_thumb.jpg post-50-1317734944_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli poiss ja kindlasti püüa oma vabakava esitusel olla ka natukenegi emotsionaalsem! Vaatsin viimaseid pilte ja vorm tuleb, aga pead veel kõvasti pingutama! Kolmapäeval näeme!!! :)

Ma olen emotsioonitu mees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna käisin spordiklubis ja öeldi, et meil on nn hilisõhtune pakett. Ehk saab trennida 7-16.00 ja 20.00-23.00.

Vastab see muidu tõele?

Mulle pole küll keegi midagi öelnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre sa oled kaval ja tahad meid segadusse ajada, lõikad õpilaste piltidel pead ära, et me neid lava taga ära ei tunneks ja üllatusmoment oleks, kaval oled, kaval.... :D

Ei ole kaval. Kui poisid ise tahavad, et neid ära tuntakse, siis annan tuld! Las see jääb nende enda otsustada. Privaatsus ennekõike :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen emotsioonitu mees :)

Enne lavale minekut paneme sulle suhkrutüki põske ja lööme ploomid ukse vahele! Magus valu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna käisin spordiklubis ja öeldi, et meil on nn hilisõhtune pakett. Ehk saab trennida 7-16.00 ja 20.00-23.00.

Vastab see muidu tõele?

Ai kurja!

Sellel teemal on minuga spordiklubi juhatus paar korda rääkinud ja see on tõesti suur probleem. Võimalusel püüdke seda 17-19:00 aega vältida. Arusaadav, et enamus käivad koolis ja teistel aegadel ei saa eriti käia. Ka homme on meil ju tegelikult tund kl 18:15. Püüdke siis enne tundi jõusaalis ära käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai kurja!

Sellel teemal on minuga spordiklubi juhatus paar korda rääkinud ja see on tõesti suur probleem. Võimalusel püüdke seda 17-19:00 aega vältida. Arusaadav, et enamus käivad koolis ja teistel aegadel ei saa eriti käia. Ka homme on meil ju tegelikult tund kl 18:15. Püüdke siis enne tundi jõusaalis ära käia.

Aga varem pole olnud ju sellist probleemi või nüüdsest siis muudeti ?

Ma olen tavaliselt kogu aeg läinud kella 17.30neks või 18.00'ks. Pole midagi öeldud. (Isegi eile)

E: Homme ma tundi kahjuks ei jõua (palju asju teha)

Rain .

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga varem pole olnud ju sellist probleemi või nüüdsest siis muudeti ?

Ma olen tavaliselt kogu aeg läinud kella 17.30neks või 18.00'ks. Pole midagi öeldud. (Isegi eile)

E: Homme ma tundi kahjuks ei jõua (palju asju teha)

Rain .

Eks see keeruline saab olema, aga spordiklubi juhatusest saan ka täiesti aru kui meie grupi rahvast võib korraga ühel ajal peale tulla 10-15 inimest ja arvestades, et ei ole väga suur saal, siis koos teiste jõusaalisõpradega kiilub korralikult kinni. Võimalusel püüdke tipptunde vältida. Täna nägin Planeti jõusaalis kl 10:00 ajal hr Rauda, kes oli väga mõnusalt ennast pea-aegu tühjas saalis sisse seadnud ning ütles, et paneb päeva kinni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui pole lihtsalt võimalik muudel aegadel käia kui 17-18.30 ?

Mis siis saab ? Ma olen alati käinud selliste kellaaegadel. Varem pole lihtsalt võimalik kooli tõttu ja väga hiljapeale ei taha trenni jätta.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Panin just orkutisse eilsed uued pildid üles! Tänan kõiki, kes kolmapäeval kl 18:15 tunnist osa võtsid! Pauli ja Aleksei vabakavad olid super, aga vaja veel natuke harjutada!

post-50-1317907151_thumb.jpg

post-50-1317907170_thumb.jpg

post-50-1317907187_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes täna tunnist osa võtsid! Tänased pildid panen üles loodetavasti esmaspäeval, 10.oktoobril! Kolmapäeval on kindlasti järgmine tund kl 18:15! Kohtumiseni kolmapäeval!

Seoses selle avaldusega, et 16-20:00 ei saa meie grupi noored trenni teha, teen paranduse, et VÕIMALUSEL teistel aegadel käia, aga arusaadav, et kui enamus käib koolis ja teistel aegadel treenida ei ole võimalik, siis saate ikka trenni teha!

Homsest algab meil uus kuu!

Kohtumiseni saalis!

Minul on esimesed selle hooaja võistlused juba 2 nädala pärast, meie ülejäänud grupi liikmetel 3 nädala pärast! Võistlejatele veel natuke vaja vastu pidada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia ka mõned pildid pühapäevasest(09.oktoober 2011) vabakavade harjutamisest Planet-Sport Tartu klubis:

post-50-1318274790_thumb.jpg

post-50-1318274803_thumb.jpg

post-50-1318274818_thumb.jpg

post-50-1318274827_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel laen uusi pilte orkutisse ja umbes 10 minuti pärast on valmis! Vaadake, analüüsige ja rõõmustage! :)

post-50-1318275214_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!!!

Homme tund kl 18:15!!! Alustame bodypumpi harjutustega ja siis kohe poseerimine! Normani vabakava tahaks lõpuks näha koos võistluspükstega! Aleksei vabakava lõpp peab nüüd olema ilusti paigas! Paul ei hakka enam midagi katsetama enne Eesti meistrivõistluseid! Sandrat täna nägins ja tuleb ka võistlustele juuniorite klassis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×