Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tähelepanu!

Täna, reedel 29.aprillil tundi ei toimu! Pean eemal olema, aga usun et saate iseseisvalt hakkama. Järgmine tund esmaspäeval kl 16:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Täna, esmaspäeval 02.mai 2011 toimub tund kl 16:00! NB!!! Sissejuhatuseks 2 harjutust bodypumpist!!! Olge kõik kohal!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval oli siis järjekordne tund ning kohal oli 3-4 meest. Tunnis tegime bodypump77 trenni ja selliseid harjutusi nagu soojendused, kükid, biceps ja kõhulihased. Lisaks tunni teises pooles jooksvad küsimused-vastused. Reedel tutvustan huvilistele rinnalihaste harjutust, lisaks väljaasteid jalgadele, tricepsit, õlga ja venitusi. Püüdke kõik kohal olla! Normanile andsin ka Lõuna-Eesti LKV pildid dvd-ga ning sellel plaadil on ka Eesti Karikavõistluste pildid, mis on tehtud minu kaameraga- umbes 1000 pilti. Norman tõmbab need enda arvutisse ja loodetavasti toob plaadi reedel tagasi. Kes siis reedel neid pilte soovivad, tulge kohale!

Uued õpilased: Usun, et oleks aeg meie gruppi juurde võtta uusi õpilasi. Siinkohal palve kõikidele Tartu noortele spordipoistele, kes sooviksid tegeleda kulturismiga tõsisemalt ning kui vorm oluliselt paremaks läheb, siis ka sügisel võistelda. Sellised noored võiksid kindlasti liituda meie grupiga. Kuumakse on kõigest 23 EUR ja kui asja vastu huvi, siis kirjutage mulle kas facebookis või postkasti: vendv@hot.ee

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!!!

Reedel, 06.mail 2011 toimub tund kl 16:00. Kohale tuleb ka Eesti noorte ja juuniorite absoluutne karikavõitja Rainer Neemsalu!!! Pildistamine koos Raineriga ja ilma temata! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel oli poseerimas 3 meest. Lisaks oli kuulda 3-4 meie grupi mehest, kes ei jõudnudki tundi. Tunda on, et kevad hakkab vaikselt peale pressima ning loomulikult arusaadav, et noortel meestel veri vemmeldab ja igale poole ei jõua kogu aeg. Järgmine tund oleks esmaspäeval kl 16:00. Kindlasti püüdke treeninguid ka mais ja juuni alguses jätkata, et läheksite suvele vastu maksimaalse vormiga. Siiani olete olnud väga tublid ning jätkake samas vaimus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

Täna on meie tund kl 16:00 aeroobikasaalis. Alustame bodypumpiga ning siis räägime suvest ja sügisest. Igasugused küsimused alati teretulnud! Kes tahavad meie grupiga liituda, siis vanuses 15-21 noored kulturismihuvilised võiksid ka täna Eedenisse tulla! Suveks tuleb ilmselt uusi vabasid kohtasid meie gruppi ja uutel on võimalus treeninguid alustada juba homsest!

post-50-1304934565_thumb.jpg Lõuna-Eesti 1 Lahtised Karikavõistlused, kus osalesid ainult need, kes ei olnud mitte kunagi varem võistelnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks oli järgmise kuu treeningud registreerinud ainult 5 fanaatikut. Hetkel ei oskagi öelda, kas reedel teen ikka tunni? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Jube vaikseks on jäänud. Arusaadav, et paljud on kooliga hõivatud ning tulemas on eksamid ning muud üritused ja spordisaali ei jõuagi. Päeval nägin Planet Spordi jõusaalis Tanelit ja nüüd hiilis trenni ka Aleksei. Norman ja Raud on kuuldavasti Valgemetsas lammutustöödel. Arlen tuleb ehk esmaspäeval trenni ning selle kuu esimene mees, kes ennast lubas mai kuus kulturismile pühendada oli Jörgen. Võimalusel soovitan teistel ka ikka treeninguid jätkata, et suve alguseks oleks ilus vorm rannas ette näidata. Järgmise tunni suhtes ei oska hetkel midagi öelda, sest kuna rahvast käib nii vähe, siis võib juhtuda, et kedagi ei tule tundi kohale ja see oleks motivatsioonile väga valus löök. Ilmselt juuni algusest teeme suuremad sisseastumiskatsed kõigile algajatele. NB!!! Detsembri alguses teeme ka 4. Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis, klassikalises kulturismis ja naiste body-fitnessis! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kõik Planet-Sport noorte grupi vägilased!

Palun andke mulle enda tegemistest ikka teada. Kes kavatsevad ka suvel treeninguid jätkata ning millised plaanid on sügiseks? Siis tean arvestada uute noorte vastuvõtmisel, kui palju uusi sporipoisse võtame oma gruppi. Igasugused soovitused on teretulnud! NB! Detsembris plaan korraldada juba 4. Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ikka trenni. Juulis, kui kool ja näiteringiga tuur läbi, siis hakkan kõvemini lammutama, et sügiseks kaalu juurde võtta kõvasti. Kui 90kg täis saan, siis osalen ka Eesti MV, kui ei saa, siis ei osale. :) Praegu kaal 81kg ja püüan hoida samat kuivust jätkuvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Ma hetkel Planet Spordi klubis ei treeni. Hetkel käin kodukandis lähedal. Sügisest uuesti.

Tubli poiss!

Püüa suvel ikka korralikult edasi treenida ja sügisel võiksid Eesti meistrivõistlustest osa võtta! Kohtumiseni sügisel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ikka trenni. Juulis, kui kool ja näiteringiga tuur läbi, siis hakkan kõvemini lammutama, et sügiseks kaalu juurde võtta kõvasti. Kui 90kg täis saan, siis osalen ka Eesti MV, kui ei saa, siis ei osale. :) Praegu kaal 81kg ja püüan hoida samat kuivust jätkuvalt.

Sina ka tubli mees! Vorm on sul hea ning kui massi veel juurde tuleb, siis võid Eestis korralikult paugutada! Massi kogumisel võid teravust natuke järgi anda. Pea vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel jätkasin oma treeninguid Planet Spordis, enne seda olin pooltõbine. Suvel jätkan kindlasti treeninguid ja võimalik, et teen 4. LEKV kaasa, kuid sügisel ei võistle. Eks näis mis otsused langetan võistlemise koha pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen ka hetkel ikka vahepeal käinud jõusaalis , aga hetkel tegelen oma eksamite jalõpetramisaga. Suvel ikka üritan jõusaali sattuda.

Loodetavasti ikka sügisest Planet Sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole pärast Balti Matši enam trenni teinud ;) 4 päeva puhkasin ja olin juba Kevadtormil. :)

Täna tegin küll üht teist Annelinna rahva rõõmuks kanali ääres, kuid saali tagasi ilmselt järgmisel nädalal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reedel jätkasin oma treeninguid Planet Spordis, enne seda olin pooltõbine. Suvel jätkan kindlasti treeninguid ja võimalik, et teen 4. LEKV kaasa, kuid sügisel ei võistle. Eks näis mis otsused langetan võistlemise koha pealt.

Tubli igal juhul!

4. LELKV toimuvad loodetavasti detsembri alguses! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen ka hetkel ikka vahepeal käinud jõusaalis , aga hetkel tegelen oma eksamite jalõpetramisaga. Suvel ikka üritan jõusaali sattuda.

Loodetavasti ikka sügisest Planet Sporti.

Ausaadav!

Edu eksamitel ja võimast lõpetamist ning ära siis suvel ennast paksuks nuuma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10ndast juunist tagasi planetspordis. :D

Tubli poiss!

Augustis siis mandlioperatsioon. Loodetavasti saad ikka sügisel ka Eesti meistrivõistlustel osaleda! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole pärast Balti Matši enam trenni teinud :D 4 päeva puhkasin ja olin juba Kevadtormil. :D

Täna tegin küll üht teist Annelinna rahva rõõmuks kanali ääres, kuid saali tagasi ilmselt järgmisel nädalal.

Aitab looderdamisest!

Teised ajateenijad hakkavad muidu naerma kui lodev Rainer oma pekihunnikud Kaitseväkke veab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×