Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kui Rainer või Taavi juhtuvad seda praegu lugema, siis kui tahate, võtke kaasa ka fotokas ning saate grimmimisest siia põneva loo üles panna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Rainer või Taavi juhtuvad seda praegu lugema, siis kui tahate, võtke kaasa ka fotokas ning saate grimmimisest siia põneva loo üles panna ;)

Mis kell homme teeme grimmimise? Samal ajal sobiks mulle nagu täna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii! Rainer ja Taavi Merisalu viimasel minutil grimmiga üle tehtud ning lähevad homme Revalis lavale!

Tänased poseerimise pildid ja eksklusiivne Nõo materjal minu orkuti kinnises albumis!

post-50-1302297570_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ilmselt täna ei tule. Toon homme tundi tulles grimmi ära. :)ˇ

EDIT: Valetan :) Tulen ikka küll.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud nendele meestele, kes täna tunnist osa võtsid ja väga hästi poseerisid! Tegin nendest meestest ka pilte ning loodan homme üles panna.

NB!!! Viimasel ajal on päris mitmed meie noorte grupi sportlased, kes on nüüd mitu kuud eemal olnud, minuga ühendust võtnud ja küsinud, et kas nad saavad Planet Spordis edasi treenida sama hinna eest ja samadel tingimustel? Olete alati teretulnud ning andke endast ise ka siin foorumis rohkem märku!

Kes veel ei ole ennast Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele registreerinud, siis on aega esmaspäevani kella 14:00-ni!

Õnnitlused Rainerile ja Taavi Merisalule eilse ilusa esinemise eest Tallinnas, Reval Cupil!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole küll otseselt selle teema lugu, kuid puudutab sind ja sinu tegemisi jälle. Nimelt leidsin sellise info, et eelmise aasta Euroopa absoluutne meister klassikalises kulturismis Tomaz Tabaciar (vabandan kui nime valesti kirjutasin) jäi dopinguga vahele peale EM ja sai 2 aastase võistluskeelu, sellepärast ta ei võistlenudki MM ja ei võistle kindlasti ka Tallinna MM -l. Loodan ,et meie jaoks on tegemist positiivsete uudistega (ma saan aru, et teda testiti peale EM -seega see ei peaks muutma sinu kohta EM -l, kuigi vähetõenäoline oli see, et ta seal puhas poiss oli). Link uudisest siin, kuid ma ei ole väga suur slovaki keele spetsialist, kuid niipalju sain aru, sest see on vene keelega suht sarnane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole küll otseselt selle teema lugu, kuid puudutab sind ja sinu tegemisi jälle. Nimelt leidsin sellise info, et eelmise aasta Euroopa absoluutne meister klassikalises kulturismis Tomaz Tabaciar (vabandan kui nime valesti kirjutasin) jäi dopinguga vahele peale EM ja sai 2 aastase võistluskeelu, sellepärast ta ei võistlenudki MM ja ei võistle kindlasti ka Tallinna MM -l. Loodan ,et meie jaoks on tegemist positiivsete uudistega (ma saan aru, et teda testiti peale EM -seega see ei peaks muutma sinu kohta EM -l, kuigi vähetõenäoline oli see, et ta seal puhas poiss oli). Link uudisest siin, kuid ma ei ole väga suur slovaki keele spetsialist, kuid niipalju sain aru, sest see on vene keelega suht sarnane.

Hmm, siin võib ju spekuleerida edasi, et tema koondisekaaslane tuli minu katis euroopa ja maailma teiseks ja võimalik, et meestel on üks ja sama kokk. See teine mees ei läinud mõlemal võistlusel kontrolli. Praeguses seisus on vägagi reaalne, et kui viimasel MM-il oleks esikolmik dopingukontrollin saadetud, oleksin ilmselt hetkel juba maailmameister kuna kolmas jäi vahele, esimene kiitis oma vene koondisekaaslastele kõrvalruumis, et kui tema oleks läinud kontrolli, siis oleks 100% vahele jäänud ning nüüd tundub, et ka teisel mehel oleks ilmselt olnud põhjust muretsemiseks. Mitte midagi ei ole võimatut. Krt, hakka või tõesti uskuma, et kui oleks 100% esikuuikute dopingukontroll, siis oleksid mitmed eestlased suurvõistlustel mitmetes kategooriates medalimehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt sügis annab selles osas kõvasti vastuseid, mis puudutab seda kui suur hulk valemängijaid on sees kui vähegi õnnestub teha rohkem kontrolle kui tavaliselt. Igalj juhul on minujaoks kordaläinud päev kui mõni valemängija tabatakse, eile osalesin ka ise ühe sellise püüdmises aktiivselt. Loodame, et õnnestub ka LEKV korralikult võrgusilmad pingul hoida ja mõni valemängija võrku püüda.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmises tehti eestis 4 puhast testi, ma ei tea küll täpselt keda testiti, kuid kulturismis on tabavusprotsent palju parem...võrdelsime jahilkäiguga, kus jõutõstjad paugutavad haavlipüssiga, et varblastele pihta saada, seevastu kulturismis laseme kaheraudega...märki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõenäoliselt sügis annab selles osas kõvasti vastuseid, mis puudutab seda kui suur hulk valemängijaid on sees kui vähegi õnnestub teha rohkem kontrolle kui tavaliselt. Igalj juhul on minujaoks kordaläinud päev kui mõni valemängija tabatakse, eile osalesin ka ise ühe sellise püüdmises aktiivselt. Loodame, et õnnestub ka LEKV korralikult võrgusilmad pingul hoida ja mõni valemängija võrku püüda.... :)

Loodan südamest, et LELKV-l ei ole meil dopingukontrollis probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole küll otseselt selle teema lugu, kuid puudutab sind ja sinu tegemisi jälle. Nimelt leidsin sellise info, et eelmise aasta Euroopa absoluutne meister klassikalises kulturismis Tomaz Tabaciar (vabandan kui nime valesti kirjutasin) jäi dopinguga vahele peale EM ja sai 2 aastase võistluskeelu, sellepärast ta ei võistlenudki MM ja ei võistle kindlasti ka Tallinna MM -l. Loodan ,et meie jaoks on tegemist positiivsete uudistega (ma saan aru, et teda testiti peale EM -seega see ei peaks muutma sinu kohta EM -l, kuigi vähetõenäoline oli see, et ta seal puhas poiss oli). Link uudisest siin, kuid ma ei ole väga suur slovaki keele spetsialist, kuid niipalju sain aru, sest see on vene keelega suht sarnane.

Üks asi veel. Ega Koovit ju ka kohe euroopa meistriks ei tõusnud, vaid hiljem isegi pärast IFBB esimest ametlikku avaldust. Selles suhtes ei kujuta hästi ette, kas eelmise aasta absoluudsel euroopa meistril võeti tiitel ära või ei. Kui võeti, siis juriidiliselt peaksin ju kohakese võrra ka mina tõusma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel. Ega Koovit ju ka kohe euroopa meistriks ei tõusnud, vaid hiljem isegi pärast IFBB esimest ametlikku avaldust. Selles suhtes ei kujuta hästi ette, kas eelmise aasta absoluudsel euroopa meistril võeti tiitel ära või ei. Kui võeti, siis juriidiliselt peaksin ju kohakese võrra ka mina tõusma. :)

Ma ütlesin ,et ma ei usu et sinu koht muutub, see võis olla ka test peale EM -i slovakia siseselt ja sellisel juhul ei tühistata varasemal võistlusel saadud tulemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlesin ,et ma ei usu et sinu koht muutub, see võis olla ka test peale EM -i slovakia siseselt ja sellisel juhul ei tühistata varasemal võistlusel saadud tulemust.

Tean, et slovakkidel oli üks võistlus mõned nädalad enne 2010 EM-i, kus selgitati kohalikud meistrid, aga võimalik, et siis teste ei tehtud ja hiljem oli neil veel mingi võistlus. Igal juhul tasub Eesti koondisel nüüd alati oodata pärast suurvõistluste lõppu ning üsna suur tõenäosus, et tõuseme alles 6-7 kuud hiljem kõrgematele kohtadele. Ausalt, ma olen oma eelmise aasta kolmandate kohtade üle ka väga rahul. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

Täna, esmaspäeval kl 16:00 tund ja siis lepime ka kokku, mis päeval järgmise tunni teeme ja millal grimmimisega alustame!

Kes ei ole veel ennast võistlustele registreerinud, tehke seda tänase päeva jooksul enne 14:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samuti ei jõua ma kardan, loeng.

Grimm võiks olla ehk õhtupoolsemal ajal? Peale 16.

Ei ole hullu!

Grimmimine võiks olla neljapäeva õhtul ja reede õhtul, samuti laupäeval. Varem ei ole mõtet- hakkab äkki kuluma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole hullu!

Grimmimine võiks olla neljapäeva õhtul ja reede õhtul, samuti laupäeval. Varem ei ole mõtet- hakkab äkki kuluma. :)

Reede, laupäev ja siis pühapäeval enne lavale minekut, arvame Raineriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine tund neljapäeval kl 17:00!!! Reedel on tund kl 15:00 ja siis lepime kokku, mis kell laupäeval kokku saame ja viimase grimmi peale paneme. Neljapäeval saavad esimese grimmi peale need mehed, kes reedel tundi tulla ei saa, teised saavad grimmimisega tegeleda reedel-laupäeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et enamus noori on läinud suvepuhkusele juba. Vaatasin täna hommikul aprilliks registreerunute nimekirja ja meie grupist 30-st oli ainult 6 meest veel rivis :)

Ainult fanaatikud ongi jäänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×