Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ei ole hullu! Koos uute ja vanade õpilastega oli täna kokku tulnud 15 inimest! Pildid jälle orkutis kinnises albumis ja päris hea kvaliteediga kaadrid! Vorm paraneb kõigil! Tubli töö!

post-50-1298662772_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ei tule. Panen veel paar pilti üles. Saab mingi ülevaategi. Kõik siis 23.02.11.

post-4814-1298632964_thumb.jpg

post-4814-1298632988_thumb.jpg

post-4814-1298632970_thumb.jpg

post-4814-1298633116_thumb.jpg

Väga-väga hea vorm. Usun, et siit võiks tulla Eesti noorte- ja juuniorite absoluutne karikas kui kusagilt metsade vahelt mingisuguseid imemehi välja ei ilmu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga-väga hea vorm. Usun, et siit võiks tulla Eesti noorte- ja juuniorite absoluutne karikas kui kusagilt metsade vahelt mingisuguseid imemehi välja ei ilmu.

Õnneks või kahjuks olen ma sündinud 89 aasta lõpus. Et siis ma pole enam juunior.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks või kahjuks olen ma sündinud 89 aasta lõpus. Et siis ma pole enam juunior.

Vana mees ühesõnaga. Igal juhul usun, et sa võiksid juba Eesti meeste klassis päris paljudele atleetidele koha kätte näidata! Sinu vormi vastu peaksid poolvesised vennikesed kõvasti pingutama. Eesti Karikavõistlustel võiksid küll lavale astuda praeguse vormiga. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõikidele meestele, kes täna tunnis olid! Paljudele üllatuseks võtsin täna ka kaamera kaasa ning teises ringis poseerisin koos poistega. Tänased pildid orkutis kinnises albumis![/b]

post-50-1298915915_thumb.jpg Meie tulevikulootused!

post-50-1298915929_thumb.jpg Paks pekine treener koos oma hoolealustega :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rõvedalt paks ikka. Mul läks söögiisu ära :D . Nüüd sinu pärast ei ole mul materjali kasvamiseks.

Luban ennast lähiajal parandada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Alates tänasest, 1.märtsist 2011 on Eedeni Fittest spordiklubi nimi

Planet Sport!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Planet Sport ostis Fittesti Tartu esinduse ära???

Ei, usun et mitte. Erinevad spordiklubid panid lihtsalt Tallinnas, Tartus ja Pärnud leivad ühte kappi ja hakkasid koostööd tegema ühe nime all! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui finants lubab siis saan hakata sellest kuust trennis käima tartus(Planet Spordis).

Kuldsed sõnad! Oled alati teretulnud! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat küll .. täielik "cock-teaser" oli see uus pealkiri - mõtlesin, et Tartus uus klubi ja uued tuuled. Jõudsin juba erutuda ja loota ;)

Sama siin ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas uut kava on ka lähiajal oodata?

Jah, sellega tegeletakse. Millal Lemmik siis poseerima tuleb? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin ;)

Võite kahekesi aadresse vahetada ja üheskoos midagi ette võtta pingetest vabanemiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi sama mure ;) Kui kuidagi rahakese kokku ajan hakkan vormima end, kuid lavale mul pole vist mõtet minna ? Mis arvad Imre :D

Miks ei ole? Sul ju päris hea vorm ning poseerimisega oled ka suure hüppe edasi liikunud. Kindlasti võistlema! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!!!

REEDEL, 04.MÄRTSIL 2011 TOIMUB TUND KL 15:30! KINDLASTI PILDISTAMINE!!! VÕIMALUSEL VÕTKE KAASA CD MUUSIKAGA, MILLE JÄRGI TAHATE TEHA VÕISTLUSTE VABAKAVA.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist. Käisin täna oma võrriga sõitmas ja tegin ühe pildi vormist. Imre, arvan, et olen juba võistlusteks valmis nii, et võib lisada võistleajte nimekirja.

post-8771-1299192538_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×