Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

See läige kulus võistluse lõpuks pea-aegu tõielikult ära. Õli hakkas koos higiga voolama ja siis hakati seda paberiga kuivatama ning kuivatamise käigus tuli maha ka grimm koos läikega. <_<

siis v6ib ju jareldada,et see Jan Tana on ikkagi kehv selle Dream Tan'i k6rvalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis v6ib ju jareldada,et see Jan Tana on ikkagi kehv selle Dream Tan'i k6rvalt :D

Vara veel järeldusi teha! Kevadel oli meil Hollandis teistsugune Jan Tana teisest seeriast ja see oli nii tume, et peitis ilusti ära kõik tattood! Eilne grimm oli masendav. Hea, et ma ise panin hommikul krundiks kevadise grimmi jäägid. Ausalt öeldes ei kujuta hästi ettegi, mis grimmiga me järgmisel nädalavahetusel lavale läheme <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ausalt öeldes meeldis see grimm rohkem, asi on lihtsalt selles, et selle peale kandmist ja naha ettevalmistamist peab alustama paar päeva varem, mitte kohapeal, siis ta ei kinnistu, kuna nahk on ette valmistamata ja hakkab laiali jooksma. Higistama hakkasin isegi, kuid rätikuga ära kuivatades jäi grimm ikkagi ühtlane. Ja kui on vorm, siis on ikka kõik triibud näha - dream taniga kippusid need ikkagi osaliselt ära kaduma.

Ütleme nii ,et sellega on jändamist rohkem - kuid õieti tehes on tulemus väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ausalt öeldes meeldis see grimm rohkem, asi on lihtsalt selles, et selle peale kandmist ja naha ettevalmistamist peab alustama paar päeva varem, mitte kohapeal, siis ta ei kinnistu, kuna nahk on ette valmistamata ja hakkab laiali jooksma. Higistama hakkasin isegi, kuid rätikuga ära kuivatades jäi grimm ikkagi ühtlane. Ja kui on vorm, siis on ikka kõik triibud näha - dream taniga kippusid need ikkagi osaliselt ära kaduma.

Ütleme nii ,et sellega on jändamist rohkem - kuid õieti tehes on tulemus väga hea.

Oli ju juttu sellest,et seda Jan Tana't peab panema paarpaeva enne peale!,miks siis keegi seda ei teinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli ju juttu sellest,et seda Jan Tana't peab panema paarpaeva enne peale!,miks siis keegi seda ei teinud?

Mina panin neljapäeva õhtul esimese kihi, reede teise ja laupäeval kolmanda - ja ma ei kurda grimm oli ühtlane ja minuarvates hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina panin neljapäeva õhtul esimese kihi, reede teise ja laupäeval kolmanda - ja ma ei kurda grimm oli ühtlane ja minuarvates hea

Well Done Ott! <_<

Kas siis Eestis nyyd ei tohi kasutada Dream Tan'i?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli ju juttu sellest,et seda Jan Tana't peab panema paarpaeva enne peale!,miks siis keegi seda ei teinud?

Väga-väga palju sõltub nahatüübist. Eile aitasin grimmi peale panna 7-le erinevale mehele + iseendale. Minu enda nahk on ok ja paaril poisil veel, aga mõnele see grimm lihtsalt ei sobinud. Täiesti võrdsel ajal võrdsete vahedega ühte moodi grimmi peale pannes oli lõpp-tulemus täiesti erinev! Eks seda näitab aeg, kuidas Eesti koondis uue Jan Tanaga sellel hooajal hakkama saab. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel suurem huvi piltide vastu, võtke täna (pühapäeval 17.oktoobril kl 16:00-20:00) oma läpakas kaasa ja laadige omale need pildid Fitshop Eedenis fotokaamertatest arvutisse! NB! üle 600 pildi on RAW-failis ja üle 3 giga! Palun tungivalt sellega arvestada.

ma kusagil peale 4 satun sealt läbi siis ja võtan endale ka pisut pilte <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härrad Uppin ja Neemsalu olid siin ja realiseerisid oma 100 krooniseid kinkekaarte, mis nad olevat Salme kultuurikeskuses saanud ja millest ma ka siin just kuulsin... :D Hetkel formaaditakse siin Fitshopi poes RAW faili pilte JPG-ks ja samuti olid siin varitsemas ka proua Pilt ja Edmund ning kui hästi läheb, siis savad samuti endale hilisõhtuks väiksemas formaadis pildid kätte. Teistest ei ole täna midagi kuulnud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, siis on selge, miks mulle tundus, et grimm on konkreetselt jama. Imre oma oli veel arvestatav aga teiste pealt tundus, et peale jalgade ei toiminud grimm nii nagu oleks võinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, lihtsalt ütlen, et ei tunduks, et ma enam trennis ei käi - mu uus tunniplaan sööb mu vaba aja nii ära, et panen oma trennipäevad reede, laupäeva ja pühapäeva peale. Kehv variant, aga muud üle ei jää. Õnneks on järgmine nädal koolivaheaeg ja saan vabalt trenni teha, juba igatsen. :D Olin kogu nädala haige. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, lihtsalt ütlen, et ei tunduks, et ma enam trennis ei käi - mu uus tunniplaan sööb mu vaba aja nii ära, et panen oma trennipäevad reede, laupäeva ja pühapäeva peale. Kehv variant, aga muud üle ei jää. Õnneks on järgmine nädal koolivaheaeg ja saan vabalt trenni teha, juba igatsen. :D Olin kogu nädala haige. <_<

kellel algab vaheaeg kellel mitte ;D alati on võimalus õhtuti trenni käija .. 19.30-21.30 .. ole siis kindel, et terve, kuna võimalus, et koormusega tuleb haigus tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tartu noored spordisõbrad!

Olude sunnil (Põhjamaade meistrivõistlused Helsingis ning väga lähedase inimese surm) sellel nädalal tunde ei toimu. Eesti koondis on tagasi pühapäevaks ja siis esmaspäeval vaatame vormid üle ning räägime ka Lõuna-Eesti Lahtistest Karikavõistlustest!

post-50-1287573267_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Täna, reedel(29.oktoober 2010) toimub järjekordne tund Fittest spordiklubis kl 15:30. Teeme vahekokkuvõtted ja arutame tulevikuplaane. Võimalusel palun võtke kaasa oma ID kaart või mõni muu dokument, et saaksime kirja panna teie ID koodi. Juhatus proovib saata uue toetuse taotluse linnavalitsusele ja selleks on vaja meeskonna andmeid. Kohtumiseni õhtul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, siis on selge, miks mulle tundus, et grimm on konkreetselt jama. Imre oma oli veel arvestatav aga teiste pealt tundus, et peale jalgade ei toiminud grimm nii nagu oleks võinud.

Imrel oli parem kuna tal oli juba varem kantud 1 kiht peale, teised mehed hakkasid lava taga alles esiemest kihti peale kandma ja selge on see, et grimm ei jõua sellisel juhul kinnistuda. Tõenäoliselt oli tegemata ka naha eelnev hooldus - koorimine, siis ei nakku see grimm ka nii hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kõigile!

Täna, reedel(29.oktoober 2010) toimub järjekordne tund Fittest spordiklubis kl 15:30. Teeme vahekokkuvõtted ja arutame tulevikuplaane. Võimalusel palun võtke kaasa oma ID kaart või mõni muu dokument, et saaksime kirja panna teie ID koodi. Juhatus proovib saata uue toetuse taotluse linnavalitsusele ja selleks on vaja meeskonna andmeid. Kohtumiseni õhtul!

ma ise kella poole 1 trenni täna .. , kuna kella 5 õhtu peaksin tallinnas olema juba .. annan sellisel juhul id koodi registratuuri lauda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on 16.00 käsipallis Tartu meistrivõislusted.

oot mitme alaga sa siis tegeled? Kulturism, korvpall, käsipall, tleb veel palle? :D

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere Rauno olen!

Mul on ika selle tunni planiga jama!

mite kuidagi pole võimalik käia näiteks kasvõi 4 korrda nädalas saalis

ainukesed päevad kus saan normaalselt käia on reede ja laupäev

teisip. ja neljap. on mul autokool ja esmaspäev ja kolmapäev on pikad tunnid

ma ei kujuta ette kuida saaksin jälle normaalse rütmi juurde

enndiselt loodan tunniplaani muutust

kui ei siis ma ei tya :rolleyes::D:P:( :( :( :( :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere Rauno olen!

Mul on ika selle tunni planiga jama!

mite kuidagi pole võimalik käia näiteks kasvõi 4 korrda nädalas saalis

ainukesed päevad kus saan normaalselt käia on reede ja laupäev

teisip. ja neljap. on mul autokool ja esmaspäev ja kolmapäev on pikad tunnid

ma ei kujuta ette kuida saaksin jälle normaalse rütmi juurde

enndiselt loodan tunniplaani muutust

kui ei siis ma ei tya :D:P:( :( :( :( :( :(

Kas praegu pole mitte probleem sinu tihedas päevakavas mitte selles tunniplaanis? :rolleyes:

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere Rauno olen!

Mul on ika selle tunni planiga jama!

mite kuidagi pole võimalik käia näiteks kasvõi 4 korrda nädalas saalis

ainukesed päevad kus saan normaalselt käia on reede ja laupäev

teisip. ja neljap. on mul autokool ja esmaspäev ja kolmapäev on pikad tunnid

ma ei kujuta ette kuida saaksin jälle normaalse rütmi juurde

enndiselt loodan tunniplaani muutust

kui ei siis ma ei tya :D:P:( :( :( :( :( :(

Tere Rauno!

Sa oled nagu Hunt Kriimsilma 7 ametit :rolleyes: . Igale poole kahjuks korraga ei jõua ning peaksid tegema valikud. Vajadusel tee väike paus ning puhka. See tunniplaan on hetkel täpselt selline nagu ta on ja ma tean, et osad meie grupi poisid ei pea sellest nagunii absoluudselt kinni... Usun, et vaatad oma nädalaplaani uuesti üle ja leiad siiski aega treenimiseks. Muide, 04.detsembril juba võistlused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×