Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere Üle pika aja!

Suvi on olnud kiire ja nüüd sain lõpuks aega maha istuda ja natukene pikemalt kirjutada hetkeolukorrast Tartu noorte kulturismigruppides. Eelmisest grupist on praeguseks Fittestis treenimas regulaarselt 4-5 meest, aga nemad on ka põlised tartlased ning arusaadav, et enamus suveks oma kodukantidesse tagasi on läinud ja sügisel jälle välja ilmuvad. Kuuldavasti sellised mehed nagu Rainer Neemsalu, Taavi Taros, Maikal Pikalev ja veel paar poissi sellest grupist plaanivad sügisel osaleda ka Eesti meistrivõistlustel ning väga paljud tunnevad huvi, et kas novembri lõpus ikka toimuvad Lõuna-Eesti Lahtised karikavõistlused II ? Kui ma vahepeal ära ei sure, siis olen kindel, et toimuvad ja selleks peab vist peagi üles panema eraldi teema.

Juunis liitus Fittest Tartu klubiga 2. noorte ja juuniorite grupp ja need poisid on väga tugevas vormis juba praegu ning kindlasti tuleb siit olulist lisa sügisel võistlejate nimekirjadesse. Panen siis viimasest grupist üles ka mõned pildid, mis on tehtud 15 juunil. Uus pildistamine peaks toimuma juba järgmisel nädalal ja siis saate võrrelda, kui kaugele on võimalik jõuda tugeva tahtejõu ning intensiivse treeninguga. Head vaatamist!

post-50-1280312317_thumb.jpg

post-50-1280312322_thumb.jpg

post-50-1280312326_thumb.jpg

post-50-1280312330_thumb.jpg

post-50-1280312334_thumb.jpg

post-50-1280312338_thumb.jpg

post-50-1280312344_thumb.jpg

post-50-1280312353_thumb.jpg Viimane pilt siis eelmise grupi noorest Rainer Neemsalust, kes tahtis ka eesti rahvale oma hetkevormi demostreerida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pööran sellele küsimusele tähelepanu.

Püüame need katsed teha hiljemalt septembri esimesel nädalal, kui on selgunud, palju meil veel vabasid kohtasid on. Kui juhtub, et esimese grupi noortest meestest tulevad enamus ala juurde tagasi, siis kardan, et uusi võetakse vastu alla 10 inimese. Väga paljud on huvi üles näidanud ja kes katsetel korralikult lõuga tõmmata jõuavad ning kätekõverdusi teha suudavad, siis võtame vastu. See oleks siis kolmas noorte grupp.

Esimene ja teine grupp alustavad septembris uuesti poseerimisõpet, viimaste võistluste videode vaatamised, dieedi põhitõed jne. Kolmas grupp alustab esmalt ühtlustamiskursusega, aga ei ole välistatud, et eriti andekad noored mehed ühinevad peagi esimese ja kolmada grupiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuhu ülejäänud pildid pannakse?

Ülejäänud pildid on üles pandud orkutisse minu kontole, aga see on kinnine album ja neid pilte näevad ainult noortegruppide noored ja kõigile soovijatele teen eraldi juurdepääsu. Nii, et kes on uuest grupist ja omavad kontot orkut.com-is, siis andke mulle seal endast märku! Hr Raud saab ka oma pildid üles paari päeva jookul- mul on tema pildid teises arvutis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks saab näha, kellest saab asja kellest mitte :D

Uuest grupist on hetkel kõikidel meestel väga suur potensiaal. Kas Väints ka sügisel lavale tuleb? Seekord võiks dieediga alustada oluliselt varem! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuest grupist on hetkel kõikidel meestel väga suur potensiaal. Kas Väints ka sügisel lavale tuleb? Seekord võiks dieediga alustada oluliselt varem! :D

Olen Lõuna-Eestikatel kindlalt laval olemas, dieet on juba mitu nädalat käsil :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, mis sa arvad ideest teha Lõuna - Eesti lahtised karikavõistlused, st. see annaks võimaluse tulla ka esmakordsetel Põhja -Eestist võistlema. Kuna korraldame sügisel mitu võistlust Eestikad ja nädal varem Athletic fitness, siis kardan ,et püssirohtu veel ühe võistluse korraldamiseks ei jätku, samas arvan kindlasti oleks neid esmakordseid, kes varem võistelnud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, mis sa arvad ideest teha Lõuna - Eesti lahtised karikavõistlused, st. see annaks võimaluse tulla ka esmakordsetel Põhja -Eestist võistlema. Kuna korraldame sügisel mitu võistlust Eestikad ja nädal varem Athletic fitness, siis kardan ,et püssirohtu veel ühe võistluse korraldamiseks ei jätku, samas arvan kindlasti oleks neid esmakordseid, kes varem võistelnud ei ole.

Tegelikult väga hea mõte!

Kuigi siis oleks kohal kõikide maakondade noored, võiks ürituse nimi jääda ikka Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused, sest ei ole välistatud, et organiseerime samasuguseid võistluseid tulevikus erinevates lõuna-Eesti linnades. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea kui sulle see idee meeldib, nimi jääb ikka Lõuna - Eesti Lahtised karikavõistlused. Lihtsalt võta seda arvesse kui võistlusjuhendit kokku paned.

Parimat soovides :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, Tartu noored, kes on seotud kevadel toimunud Lõuna-Eesti Lahtiste karikavõistluste ja Fittest Tartu 1. ja 2. noorte kulturistide grupiga! Vabaseisude pildistamine Fittest Tartus kolmapäeval(04.august 2010) kl 16:00!!! Saate endale pilte hetkevormist ja pärast võrrelda teiste noortega. Püüdke kõik kohal olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma ilmun kohale aga loodan, et adminid lasevad ikka sisse, kuna pole kuumakse maksnud suvel :D

ning mis kellani Imre sa seal oled?

Usun, et pildistamine toimub 15:30-16:30. Kohe lähen Fittestisse ja olen seal platsis fotokaga. Kammige siis juuksed ilusti ära ja vaatame vormi üle! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, kuidas eilne pildistamine läks?

Pildistamine oli päris asjalik ja täna üritan sellest üritusest mõned paremad kaadrid siia üles riputada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks midagi hirmsat ka! 04.augustil oli mul siis fotoaparaat Fittest Tartu spordiklubis kaasas ja pildistasin ühte noort meest, kes hetkel kaalub juba 115 kg. Ootame huviga, millal see mees on valmis lavalaudadele astuma :D

post-50-1281089401_thumb.jpg

post-50-1281089358_thumb.jpg

Pildid vaatamiseks kõigile neile noortele meestele, kes usuvad, et nad on juba piisavalt suured ja ei pea jõusaalis käima! See poiss loodab veel selle aasta lõpus üle 120 kg olla! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskuda võin küll, aga lihtsalt.. hämmastab. Mul on vaid hea meel, et lisaks 75kg kuivikutele leidub ka selliseid andekaid ja julgeid, kes 365 päeva aastas ainult sixpacki taga ei aja :D

Kurb, et enda ainevahetus selline on .. nagu ta on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×