Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Imre - kui suurem lihasvalu üle läinud, pidustused peetud, kõht täis ja suudad veidikene asju ajada, siis ehk täpsustaksid meie pildistamise kuupäeva ja kellaaega.

Siis saan kooliasjad vastavalt sellele paika sättida : )

Parimat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, olen üks grupi liikmetest. Vanust 19. Võin öelda, et noorte treeningrühma koostamine oli väga hea mõte. Ma ei ole mitte kordagi kahetsenud, et alaga tegelema hakkasin. Igal treeningul saab mõnusa positiivse laengu, mis aitab pimedat talve üle elada.

Hakkasin treenima 6. oktoobril. Minu põhimõte on võimalikult naturaalselt trenni teha(toidulisanditeta), nii on minu jaoks parim rahulolu garanteeritud. Mul on olmas võrdlemiseks mõõdud enne teeningute alustamist ja 12.12.2009. Trenni on olnud enamasti nädalas 4 korda.

Mõõdud enne trenni->12.12.2009 (sentimeetrites)

Pikkus 179cm

Mass 79 +/- 1kg

Kael 41-> 41

Õlg 118-> 121

Rind 96-> 100

Rinna alt 90,5-> 93

Talje 79-> 79

Puus 90,5-> 93(?)

Tagumik 102-> 103(?)

Reis p/v 58/58-> 60,5/60,5

Säär p/v 40,5/40,5-> 41,5/41

Biitseps p/v 30,5/30,5-> 32/32

Käsivars p/v 29/29-> 30/31,5

Paar mõõtu on küsimärgiga, nende eelmist mõõtmist täpselt ei mäleta. Mõõteviga võib olla ca. 0.5cm siia-sinna.

Areng pole olnud suur, kuid siiski areng. Välimust on niipalju tulnud, et on põhjust rannahooaega oodata. Jõudu on ka veidi tulnud. Üldiselt täpselt niipalju, kui on treenitud. Biitseps ja õlg on kahtlaselt maha jäänud.

Vahepeal olin ka haige. Kurgupõletiku vastu võtsin 4-5 päeva Hexorali. Seal toimeaineks heksadetiin, andis kahel trennil jõudu juurde umbes nagu Xymelin.

Söönud olen Omega-3 + E-vitamini õlikapsleid, need ei tohiks kuidagi mõjutada. Mitte ühtegi toidulisandit ega spordisööki/jooki ostnud ei ole. Trennis joon tavaliselt umbes 0,5l vett. Tavalist toitu olen kogu aeg normaalselt söönud, nüüd on portsionid/söögikorrad ca. 15% suuremad olnud. Valke olen hakanud ka rohkem sööma(endisest ca. 20% rohkem), Nende kogust proovin suurendadagi.

Teised poisid võiksid siia suuremaidki numbreid kirjutada. Eks minagi loodan, et kunagi neile järgi jõuan.

Ise teen ka naturaalselt trenni , tahaksin võtta toidulisandeid , aga isa ei luba , kuna ta arvab , et need on steroidid. Siin mõõtmeid võrdluseks:

Mass 100+

Kael 40-> 61

Õlg 50-> -100

Rind 96-> 100

Rind 9,5-> 9,6

Talje ERROR

Tagumik 150-> 90

Olen kaks kuud trenni tenud , näiteks toon tagumiku mõõte arengu kahe kuu jooksul : 150 cm pealt treenisin 90cm, mis on kindlasti väga hea , tüdruk on isegi mulle komplimente hakanud tegema. Loomulikul on minu suureks eesmärgiks kõigepeal kõhu pealt rasv ära põletada , hiljem võib seda rakendada ka lailihasele ning ka biitsepsile.Triitsepsi rasva võtan ette umbes paari aasta pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen ka naturaalselt trenni , tahaksin võtta toidulisandeid , aga isa ei luba , kuna ta arvab , et need on steroidid. Siin mõõtmeid võrdluseks:

Mass 100+

Kael 40-> 61

Õlg 50-> -100

Rind 96-> 100

Rind 9,5-> 9,6

Talje ERROR

Tagumik 150-> 90

Olen kaks kuud trenni tenud , näiteks toon tagumiku mõõte arengu kahe kuu jooksul : 150 cm pealt treenisin 90cm, mis on kindlasti väga hea , tüdruk on isegi mulle komplimente hakanud tegema. Loomulikul on minu suureks eesmärgiks kõigepeal kõhu pealt rasv ära põletada , hiljem võib seda rakendada ka lailihasele ning ka biitsepsile.Triitsepsi rasva võtan ette umbes paari aasta pärast.

Millisel moel sa kavatsed kõigepealt "põletada" rasva kõhult, siis lailihast ja biitsepsilt ning paari aasta pärast triitsepsilt? Selgita palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen ka naturaalselt trenni , tahaksin võtta toidulisandeid , aga isa ei luba , kuna ta arvab , et need on steroidid. Siin mõõtmeid võrdluseks:

Mass 100+

Kael 40-> 61

Õlg 50-> -100

Rind 96-> 100

Rind 9,5-> 9,6

Talje ERROR

Tagumik 150-> 90

Olen kaks kuud trenni tenud , näiteks toon tagumiku mõõte arengu kahe kuu jooksul : 150 cm pealt treenisin 90cm, mis on kindlasti väga hea , tüdruk on isegi mulle komplimente hakanud tegema. Loomulikul on minu suureks eesmärgiks kõigepeal kõhu pealt rasv ära põletada , hiljem võib seda rakendada ka lailihasele ning ka biitsepsile.Triitsepsi rasva võtan ette umbes paari aasta pärast.

Tere armas jõusaalisõber Shamil ! Su näitajad on ilmselgelt väga tugevad :lol: See , mida Sa suudad teha enda tagumikuga , on täiesti uskumatu ! Kutid on sellist pulli näinud ilmselt ainult filmidest ! Aga kindlasti sooviks uusi mõõtmeid paari kuu jooksul , et näha , kuda meie mühakas areneb :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen ka naturaalselt trenni , tahaksin võtta toidulisandeid , aga isa ei luba , kuna ta arvab , et need on steroidid. Siin mõõtmeid võrdluseks:

Mass 100+

Kael 40-> 61

Õlg 50-> -100

Rind 96-> 100

Rind 9,5-> 9,6

Talje ERROR

Tagumik 150-> 90

Olen kaks kuud trenni tenud , näiteks toon tagumiku mõõte arengu kahe kuu jooksul : 150 cm pealt treenisin 90cm, mis on kindlasti väga hea , tüdruk on isegi mulle komplimente hakanud tegema. Loomulikul on minu suureks eesmärgiks kõigepeal kõhu pealt rasv ära põletada , hiljem võib seda rakendada ka lailihasele ning ka biitsepsile.Triitsepsi rasva võtan ette umbes paari aasta pärast.

Õlg viiekümnelt sajale :lol:

See vana on tõesti midagi liigselt suitsetanud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere armas jõusaalisõber Shamil ! Su näitajad on ilmselgelt väga tugevad :lol: See , mida Sa suudad teha enda tagumikuga , on täiesti uskumatu ! Kutid on sellist pulli näinud ilmselt ainult filmidest ! Aga kindlasti sooviks uusi mõõtmeid paari kuu jooksul , et näha , kuda meie mühakas areneb :P

Õu deem, ma neid numbreid ei lugenudki :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Pildistamise teeme kolmapäeval alates 15:30! Püüan selleks ajaks kohale organiseerida ka parema valguse ning loomulikult parema kaamera. Need oleksid selle aasta viimased pildid ja enne jõulusid teeme suurema koosviibimise ja vaatame tagasi möödunud hooajale. Kohtumiseni kolmapäeval(16.detsember), kl 15:30 ajal! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul täna tunnid kahjuks kella 17.00-ni, seega jõuaksin alles kusagil 18.00 sinna, sellel ajal ikka võimalik pildistada ?

Raske sellele küsimusele vastata... Kui ma siin nüüd avalikult vastan, et loomulikult ma ootan 3 tundi täisvarustuses kaamera ja muu sellisega, siis mõni vend kirjutab kohe juurde, et väga hea, tema siis ka tuleb kella 21:30 ajal. Lubama ei hakka midagi, sest ma ei ole täna üldse öösel maganud ning antud juhul peaksin lihtsalt 1,5 tundi niisama ootama sinu pärast. Kui mul kuulid väga kokku vajuvad, siis lähen varem ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske sellele küsimusele vastata... Kui ma siin nüüd avalikult vastan, et loomulikult ma ootan 3 tundi täisvarustuses kaamera ja muu sellisega, siis mõni vend kirjutab kohe juurde, et väga hea, tema siis ka tuleb kella 21:30 ajal. Lubama ei hakka midagi, sest ma ei ole täna üldse öösel maganud ning antud juhul peaksin lihtsalt 1,5 tundi niisama ootama sinu pärast. Kui mul kuulid väga kokku vajuvad, siis lähen varem ära. :D

sai ikkagi tuldud varem ;D kunas pilte näeb vms ;D

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänased pildid on mul juba mälupulgal. Terve grupp suutis üllatada märkimisväärse arenguga ning poseerimisega tulid välja meeste siiani peidus olnud anded. Panen siia ka üles tänased paremad pärlid:

post-50-1260996034_thumb.jpg Üks parimaid lailihaseid eest

post-50-1260996145_thumb.jpg Parim lailihas tagant

post-50-1260996248_thumb.jpg Üks heade proportsioonidega vabaseis eest

post-50-1260996325_thumb.jpg Kõige suurem üllataja- vabaseis küljelt. Super!

post-50-1260996580_thumb.jpg Parim vabaseis tagant

post-50-1260996632_thumb.jpg Üks paljudest headest trapetsitest.

Püüan pildid plaatidele tõmmata ja enne jõule kõikidele asjaosalistele üle anda. Hetkel ei oska öelda, millal jälle nii põhjalikult parema kaameraga pildistada saame. Igal juhul tänud kõikidele pildistamisel osalejatele, et saite aega kohale tulla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jalgadega tuleb veel palju tööd teha

Jalad on kõikidel noortel täiesti proportsioonis. Detailid tulevad nähtavale õige poseerimise ja kerge dieediga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatan et käed on mul ikka eriti kusised :D ..hea et nägu ei näidata :lol:

Ei ole kätel häda midagi! Kõik on tublid olnud ja küll need lihased veel paisuvad aastatega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, noorte grupi poisid!

Hetkel on mul kolmapäeval tehtud poseerimise pildid mälupulgal ja ei ole kindel, et ma neid täna CD-dele keevitada jõuan kuna selleks ma pean hakkama pilte sorteerima ning kui igale ühele eraldi pildid teha, siis kulub päris palju aega kuna minu kirjutaja ei ole just kõige nobedam ja ildid on võrdlemisi suures formaadis. Kellel on võimalus, siis võtke kaasa näiteks laptop, et saaksite pildid mälupulgalt alla laadida.

Kohtumiseni täna õhtul Fittestis!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanu, noorte grupi poisid!

Hetkel on mul kolmapäeval tehtud poseerimise pildid mälupulgal ja ei ole kindel, et ma neid täna CD-dele keevitada jõuan kuna selleks ma pean hakkama pilte sorteerima ning kui igale ühele eraldi pildid teha, siis kulub päris palju aega kuna minu kirjutaja ei ole just kõige nobedam ja ildid on võrdlemisi suures formaadis. Kellel on võimalus, siis võtke kaasa näiteks laptop, et saaksite pildid mälupulgalt alla laadida.

Kohtumiseni täna õhtul Fittestis!

:)

Kas sul endal ka arvuti on kaasas ? Siis võtaksin mälupulga kaasa ja saaks sinna peale lasta : ) Oled ikka tavalisel ajal kohal (15-17:00) ?

Kohtumiseni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sul endal ka arvuti on kaasas ? Siis võtaksin mälupulga kaasa ja saaks sinna peale lasta : ) Oled ikka tavalisel ajal kohal (15-17:00) ?

Kohtumiseni

Arvuteid on spordiklubis ikka! Ka nii saab, et võtate mälupulgad kaasa! Hiljem prindin need pildid välja ka, aga täna ei jõua. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×