Jump to content
Mark00

Valk

Recommended Posts

Tere,3kuud tarbisin Whey3,kuid erilist muutust ei ole,akki soovitate midagi tõhusamat pulbrit? trenni teen 3,4päeva nädalas põhiliselt rasket baasharjutusi.sooviks kiiresti lihasmassi esile tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,3kuud tarbisin Whey3,kuid erilist muutust ei ole,akki soovitate midagi tõhusamat pulbrit? trenni teen 3,4päeva nädalas põhiliselt rasket baasharjutusi.sooviks kiiresti lihasmassi esile tuua.

No ega üks tavaline valgupulber saagi sul mingeid erilisi muutusi üleöö esile kutsuda. Samamoodi ei anna suuremat efekti, kui sööd 3 kuud Farmi kodujuustu asemel Meieri kodujuustu vms.

Kõigepealt tasub muidugi treeningkava ja toitumine üle vaadata ja sealt vigu otsida.

Kui Whey3 võtta, siis vahetult peale trenni ja lihasmassi lisamise eesmärgil kindlasti koos süsivesikutega, a la 3 spl Whey3+4 spl Dextro või Malto6. Koguseid võib tõsta vastavalt vajadusele.

Tõhusam on kindlasti toidulisand koos kreatiiniga, näiteks Muscle+ või HT-R. Samas kui sa sööd alla oma kalorivajaduse ja sul on kiire ainevahetus ning raske kaalu tõsta, võivad tulemused ikkagi kesiseks jääda. Ürita rohkem süüa, kõvemini treenida ja kui on tõesti raskusi kaalu tõstmise ja piisava hulga toidu sisse ajamisega, siis võta mõni massilisaja kas Serious Mass ja pane sinna kreatiini juurde või võta seesama Muscle+/HT-R ja lisa sinna veel süsivesikuid Malto6 näol näiteks.

PS! Lihas ei kasvagi kiiresti. :D

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ega üks tavaline valgupulber saagi sul mingeid erilisi muutusi üleöö esile kutsuda. Samamoodi ei anna suuremat efekti, kui sööd 3 kuud Farmi kodujuustu asemel Meieri kodujuustu vms.

Kõigepealt tasub muidugi treeningkava ja toitumine üle vaadata ja sealt vigu otsida.

Kui Whey3 võtta, siis vahetult peale trenni ja lihasmassi lisamise eesmärgil kindlasti koos süsivesikutega, a la 3 spl Whey3+4 spl Dextro või Malto6. Koguseid võib tõsta vastavalt vajadusele.

Tõhusam on kindlasti toidulisand koos kreatiiniga, näiteks Muscle+ või HT-R. Samas kui sa sööd alla oma kalorivajaduse ja sul on kiire ainevahetus ning raske kaalu tõsta, võivad tulemused ikkagi kesiseks jääda. Ürita rohkem süüa, kõvemini treenida ja kui on tõesti raskusi kaalu tõstmise ja piisava hulga toidu sisse ajamisega, siis võta mõni massilisaja kas Serious Mass ja pane sinna kreatiini juurde või võta seesama Muscle+/HT-R ja lisa sinna veel süsivesikuid Malto6 näol näiteks.

PS! Lihas ei kasvagi kiiresti. :D

Edu!

Olen M40,189cm,80kg spordiklubis käinud viimased 4 kuud, millest esimesed kolm ca 3-4 korda nädalas BodyPumpis, viimasel kuul aga kahel päeval jõusaalis ja kahel päeval Pumpis. BodyPump on siiani olnud mõnusaks vahelduseks, aga siiski on eemärgiks ka lihasmassi ( hetkel just selg+õlad) suurendamine. Toitun korralikult. Pärast jõusaali olen joonud Muscle + , pärast Pumpi Reco2`e. Nüüd loen Muscle&Fitnessist, et kui soovin natukenegi lihaskasvu, siis joo aga hommikul 2 doosi valku, enne trenni 2 doosi ja siis veel pärast trenni kah otsa. Sa jeerum. Mina kohe kardan seda asja. Kas hommikune ja enne trenni valk ikka liiast pole, või ...? Mida praktikud ütlevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen M40,189cm,80kg spordiklubis käinud viimased 4 kuud, millest esimesed kolm ca 3-4 korda nädalas BodyPumpis, viimasel kuul aga kahel päeval jõusaalis ja kahel päeval Pumpis. BodyPump on siiani olnud mõnusaks vahelduseks, aga siiski on eemärgiks ka lihasmassi ( hetkel just selg+õlad) suurendamine. Toitun korralikult. Pärast jõusaali olen joonud Muscle + , pärast Pumpi Reco2`e. Nüüd loen Muscle&Fitnessist, et kui soovin natukenegi lihaskasvu, siis joo aga hommikul 2 doosi valku, enne trenni 2 doosi ja siis veel pärast trenni kah otsa. Sa jeerum. Mina kohe kardan seda asja. Kas hommikune ja enne trenni valk ikka liiast pole, või ...? Mida praktikud ütlevad?

Kui toitumine korralik on, nii nagu väidad, siis võta ainult peale trenni. Pole mõtet valku liigselt süüa kui ära ei kasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen M40,189cm,80kg spordiklubis käinud viimased 4 kuud, millest esimesed kolm ca 3-4 korda nädalas BodyPumpis, viimasel kuul aga kahel päeval jõusaalis ja kahel päeval Pumpis. BodyPump on siiani olnud mõnusaks vahelduseks, aga siiski on eemärgiks ka lihasmassi ( hetkel just selg+õlad) suurendamine. Toitun korralikult. Pärast jõusaali olen joonud Muscle + , pärast Pumpi Reco2`e. Nüüd loen Muscle&Fitnessist, et kui soovin natukenegi lihaskasvu, siis joo aga hommikul 2 doosi valku, enne trenni 2 doosi ja siis veel pärast trenni kah otsa. Sa jeerum. Mina kohe kardan seda asja. Kas hommikune ja enne trenni valk ikka liiast pole, või ...? Mida praktikud ütlevad?

5 doosi valku on küll natuke kahtlase väärtusega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no nati imelik kui täisväärtusliku toiduga piisavalt valku ei suuda koguda....

Suurema lihasmassiga inimestel suureneb valgu tarbimine ja puhtalt toidust ei ole seda nii lihtne kätte saada

2.5g/kg kohta oli vist see päevane vajadus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurema lihasmassiga inimestel suureneb valgu tarbimine ja puhtalt toidust ei ole seda nii lihtne kätte saada

2.5g/kg kohta oli vist see päevane vajadus

Seda päevats vajadust pole kindlaks määratud. Ühes artiklis on võta 2.5g/kg kohta, teises on võta 1.5g/kg kohta.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda päevats vajadust pole kindlaks määratud. Ühes artiklis on võta 2.5g/kg kohta, teises on võta 1.5g/kg kohta.

Ma arvan, et see 2.5 oli selleks, et suurendada lihasmassi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju see "doos" on?

No ei saagi aru. M&F on kirjas doos ja kogu moos.

Mis seals ikka, tuleb vaikselt purjetada, siis näeb mis saab. Ega miskit hullu ju pole. Tundub vist, et esialgu on mõttekas madalat profiili hoida. Ja vanus ka juba selline, et vigade parandus võtab hiiglama palju aega .... ja vaeva.

Muide, kui paar kuud tagasi esimest korda fitness. ee lehele sain , siis olin ausalt öeldes imestunud, kui suur möll selle bodibildingu ümber käib. Täitsa omaette maailm. Pole paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võtta doosiks 1 kulbitäis, siis pulbri kujul saaks nelja doosiga päevas 112g valku. Jube suur peab see lihasmass ikka olema, et nii palju toidule lisa oleks vaja :D. Muuseas vabalt saab tavatoiduga oma valguvajaduse, kreatiinivajaduse, vitamiinid jne kätte. Kui mul on valida, kas asendada iga toidukord pulbriga või süüa mune, liha, kala, kohupiima, kodujuustu, siis valiksin teise variandi. Krt ma ei saa aru kuidas inimesed tõsimeeli usuvad, et mida rohkem pulbreid näost sisse ajada ja toidulisandite tootjaid nuumata, seda parem. Sööge, tehke trenni, magage.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen M40,189cm,80kg spordiklubis käinud viimased 4 kuud, millest esimesed kolm ca 3-4 korda nädalas BodyPumpis, viimasel kuul aga kahel päeval jõusaalis ja kahel päeval Pumpis. BodyPump on siiani olnud mõnusaks vahelduseks, aga siiski on eemärgiks ka lihasmassi ( hetkel just selg+õlad) suurendamine. Toitun korralikult. Pärast jõusaali olen joonud Muscle + , pärast Pumpi Reco2`e. Nüüd loen Muscle&Fitnessist, et kui soovin natukenegi lihaskasvu, siis joo aga hommikul 2 doosi valku, enne trenni 2 doosi ja siis veel pärast trenni kah otsa. Sa jeerum. Mina kohe kardan seda asja. Kas hommikune ja enne trenni valk ikka liiast pole, või ...? Mida praktikud ütlevad?

Njah, selle peale ma muud ei oska öelda, kui et lugege vähem artikleid, kus üritatakse kaupa pähe määrida. See on puhas äri. 1 doos pulbrit pärast trenni on normaalsele inimesele täiesti piisav. Muul ajal sööge toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võtta doosiks 1 kulbitäis, siis pulbri kujul saaks nelja doosiga päevas 112g valku. Jube suur peab see lihasmass ikka olema, et nii palju toidule lisa oleks vaja :D. Muuseas vabalt saab tavatoiduga oma valguvajaduse, kreatiinivajaduse, vitamiinid jne kätte. Kui mul on valida, kas asendada iga toidukord pulbriga või süüa mune, liha, kala, kohupiima, kodujuustu, siis valiksin teise variandi. Krt ma ei saa aru kuidas inimesed tõsimeeli usuvad, et mida rohkem pulbreid näost sisse ajada ja toidulisandite tootjaid nuumata, seda parem. Sööge, tehke trenni, magage.

Ma olen vaadanud, et kui treeningsaalis mõni kena tüdruk, siis jõudu kuidagi eriti palju olnud ja muskel endal ikka väga punni läinud. Ilma valguta. Testosteroon üleval ja uinumisega nadid lood olnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd loen Muscle&Fitnessist, et kui soovin natukenegi lihaskasvu, siis joo aga hommikul 2 doosi valku, enne trenni 2 doosi ja siis veel pärast trenni kah otsa. Sa jeerum. Mina kohe kardan seda asja. Kas hommikune ja enne trenni valk ikka liiast pole, või ...? Mida praktikud ütlevad?

Kui sa tõesti tavatoidust vajalikku kogust valku täis ei saa, on parem see toidulisanditest hankida, kui et üldse mitte. Hommikul valgujoogi joomise põhjenduseks toovad need ajakirjad põhjenduse, et öö läbi pole keha toitaineid saanud, hommikuks on keha näljas ja siis kuluks kiiresti imenduv valk ära. Sellele on nii poolt- kui vastuväiteid. Samas kõige odavam vadak minu arust alati toidukorda asendama ei sobi. Kiiresti imendub ta küll, kuid see pole alati kõige tähtsam. Kui sa pole tippsportlane, kes mitu korda päevas treenib, siis pole sul kogu aeg kiiresti imenduvat valku taastumiseks vaja. Peale trenni on see omal kohal, muul ajal võiksid aga proovida aeglasema imendumisega, toidukorra asendamiseks sobivaid valke, KUI sa tavatoidust valku kätte ei saa(pole võimalust pidevalt süüa/ei viitsi kokata vms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui küsitakse nõu spetsialistilt, siis miks hakkavad kõik seletama? Mina küsiks spetsialistilt siis ma küll ei taha mingeid vennikesi siia vastama. Olen märgand, et jube paljudes küsi spetsialisti teemades hakkavad vastama mingid algajad, kes arvavad, et nad teavad jube palju. Sorry võibolla see ei häiri teisi, aga mind igatahes häirib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui küsitakse nõu spetsialistilt, siis miks hakkavad kõik seletama? Mina küsiks spetsialistilt siis ma küll ei taha mingeid vennikesi siia vastama. Olen märgand, et jube paljudes küsi spetsialisti teemades hakkavad vastama mingid algajad, kes arvavad, et nad teavad jube palju. Sorry võibolla see ei häiri teisi, aga mind igatahes häirib.

Tõepoolest. Sellepärast spetsialistid enam ei vaevugi vastama, sest kohe ilmuvad kuskilt välja mingid teoreetikud, kes hakkavad näpuga raamatus järgi ajades vastupidist väitma.

Mõni siin spammib ikka korralikult, ei tea kas käsil on suuremat sorti Fittide kogumine??? :D

Soovitan sõna võtta vaid teemadel, mida kindlalt tuntakse. Absurdne on, kui algajad, kes ise ühes teemas alles põhitõdesid tundma õpivad, teises teemas juba teisi õpetama kukuvad.

Mitte et ma väidaks, et minu vastus nüüd lõplikku vastust treeningu ja toitumise kohta sisaldas, kuid see ei olnud ka teemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise võtsin ainult peale trenni,ei usu et mida rohkem sööd seda tõhusam on,neid pulbreid on erinevaid osa peab võtma just trenni ajal,ehk minu viga on vist selles et puudub korralik treeningkava,kuna praktiliselt teen kõiki samu harjutusi iga päev,vahest küll teen midagi rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,3kuud tarbisin Whey3,kuid erilist muutust ei ole,akki soovitate midagi tõhusamat pulbrit? trenni teen 3,4päeva nädalas põhiliselt rasket baasharjutusi.sooviks kiiresti lihasmassi esile tuua.

Mis sa lootsid 3 kuuga kohe jõhkralt lihastesse minna ? Ega niiruttu ei tule midagi ja ainult valgu tarbimisest ei piisa.. Kõigepealt tuleks toitumine korda saada ja normaalselt toituma hakata, siis tuleks vaaadata treeningkava üle, sest ainult baasharjutustest päris ei piisa.. Mina soovitaks pärast trenni veel Whey3-le lisaks mingeid süsikaid ka süüa! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise võtsin ainult peale trenni,ei usu et mida rohkem sööd seda tõhusam on,neid pulbreid on erinevaid osa peab võtma just trenni ajal,ehk minu viga on vist selles et puudub korralik treeningkava,kuna praktiliselt teen kõiki samu harjutusi iga päev,vahest küll teen midagi rohkem.

Kui Sa saad aru, et suurem kogus pulbrit ei ole tingimata tõhusam, siis peaksid ka ju mõistma, et kangem toidulisand ei kompenseeri puudulikke põhiasju nagu korralik toitumine ja treeningkava.

Kui käid kuskil jõusaalis, kus kõik vajalikud masinad/raskused olemas, siis võta endale siit http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime korralik treeningkava.

Nagu ma aru saan, siis treeningstaazi on sul vähemalt 3 kuud, niiet võid seal endale valida kas edasijõudnute kava jaotatud 3ks või 4ks.

Kui treenid kodus, siis pead neid kavasid muidugi enda inventari järgi muutma.

Selleks tõhusamaks lisandiks soovitaksin siis endiselt HT-R.

Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×