Jump to content
sigrim

Jalad?

Recommended Posts

Mul selline mure, et olen käinud bodypumpis 2 korda nädalas ja ja kuu aega alles. Teen 2-3 korda aeroobset ka lisaks, aga reitele on tulnud 1 cm juurde.Kaal pole tõusnud, ega langenud.Ei tahaks küll eriti, et jalad alla päris pakuks muutuksid.Et lihas all ja pekk peal.Kas peaksin tegema jalgadele ilma raskusteta trenni, et nad enam suuremaks ei muutuks?

Aitäh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et selle kuu ajaga on sul jalalihas lihtsalt rohkem trimmi läinud, natuke "lihaselisemaks". Ei usu, et tavaline bodypump märkimisväärselt lihast kasvatab, eriti veel 2x nädalas ja 3x! aeroobset tehes. Kui toitumine korras, siis jätka samas vaimus ning ümbermõõdud hakkavad tasapisi hoopis vähenema! <_<

Kuidas(hommik, õhtu, pingutatult..) sa reie ümbermõõtu võtsid üldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan kah et jalalihas lihtsalt trimmi läinud, sest bodypumbis sa ju teed praktiliselt oma keha raskusega, voi väikesed raskused ei usu et see nüüd hullult kasvatama su jalalihast hakkab. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan kah et jalalihas lihtsalt trimmi läinud, sest bodypumbis sa ju teed praktiliselt oma keha raskusega, voi väikesed raskused ei usu et see nüüd hullult kasvatama su jalalihast hakkab. <_<

Lihas vajab kasvamiseks täies pikkuses liigutamist, mitte alati suuri raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihas vajab kasvamiseks täies pikkuses liigutamist, mitte alati suuri raskusi.

Kõige tuntum kogukehamassi harjutus on jõutõmme ja seal ei tee ükski lihas vist isegi pooltki oma amplituudist(tööpikkusest) aga paneb kasvama küll <_<. Kuigi jah kangil olev raskus on ikka üsna suur ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline mure, et olen käinud bodypumpis 2 korda nädalas ja ja kuu aega alles. Teen 2-3 korda aeroobset ka lisaks, aga reitele on tulnud 1 cm juurde.Kaal pole tõusnud, ega langenud.Ei tahaks küll eriti, et jalad alla päris pakuks muutuksid.Et lihas all ja pekk peal.Kas peaksin tegema jalgadele ilma raskusteta trenni, et nad enam suuremaks ei muutuks?

Aitäh:)

Pisut tõusnud toonus - sportima hakkamise alguses võib seda hilisema ajaga võrreldes rohkem täheldada. Ära "karda", et su jalad lihase arvelt alatiseks ümbermöötu suurendama jäävad.

Pisut suurem toonus ja pisuke lihaskasv on iseenesest teretulnud; ka siis, kui eesmärgiks kaalu langetada, kuna lihas on see, mis rasva "põletab". Ja kokkuvõttes on tulemuseks eelduste kohaselt sale ja trimmis keha.

Ja nagu eelpool mainiti, siis toitumine peab olema korras ja vastavalt eesmärkidele seatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×