Jump to content
pacman

Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

Recommended Posts

Bolt = super tulemus.

See teema = naljakas.

Leidsid mehed ka asja mille üle vaielda. Ei taha nüüd kumbagi "poolt" toetada aga olgem normaalsed. Ebasportlik käitumine ei ole just ilus asi, aga mul on sellest totaalselt savi, kui seda teeb inimene, kes võib seda endale lubada.

Kui mingi poolearuline luuser tuleks võistlustel tõmblema siis annaks talle võib-olla tõesti piki vahtimist aga kui ma tean, et tüüp kes on sama hea või väga võimalik, et isegi kõvasti parem kui mina siis las ta hüppab. Kui talle ära teen siis seda uhkem.

Mind ei huvita, kui Bolt käsib teistel jooksjatel peale jooksu kasvõi suhu võtta. Tema võitis, tema on parim ning kui teistel midagi öelda on siis las tõestavad ennast jooksurajal. Kuna keegi neist seda teha ei suutnud siis las kannatavad meistri ülbamisi.

Paljude siinolijate iidol Arnold tegi suhtkoht sama asja omal ajal. Kes Pumping Iron-it vaadanud on siis seal ta ütles ise välja, et tema võidab tiitli ka siis kui vastane temast parem on. Kuidas? Ta ütles, et kui vastane on sama hea kehaga või isegi paremas vormis siis ta lihtsalt laseb ennast temaga samasse hotellituppa panna ning ööga teeb vastase vaimselt maatasa. Sport on ammuilma jõudnud faasi, kus vaimne jõud on sama tähtis kui füüsiline. Ning kui mõne mehe mõistus lööb kõikuma teise mehe ütluste peale siis ei ole ta ju väärt ka mingisuguseid tiitleid.

Ma saan täiesti aru, miks mõned peavad sellist käitumist vastikuks ja ebanormaalseks. Aga kui on sama palju inimesi, kes peavad seda normaalseks - Siis, kas tegelikult ei ole tegemist täiesti mõttetu vaidlusega?

Umbes, et mina ütlen nõme ja sina ütled lahe. Kellel õigus? Sa tood väiteid "spordi tippudelt", kes ütlevad samuti, et nõme - mina toon sarnaseid väited, mis ütlevad et normaalne käitumine.

Mis nüüd saab?

Ja nüüd sõnavabaduse teema ka veel. Sõnavabadus töötab mõlemas suunas. Sa ütled, et keegi on nõme - seega on kellegil õigus öelda, et sa oled nõme.

Sa üritad selgitada, et sinu väide ei ole lihtsalt solvav, kuna sa sõimasid nõmedaks inimest, kes sinu arvates ongi nõme(ja sind toetavad paljud) - seega pole sinu arust tegu lihtlabase solvanguga.

Kõik kena ja tore, aga kuna väga suur hulk inimestest peavad tema käitumist normaalseks siis sinu väide, et ta on nõme ei saa olla ainuõige ja seega on tegemist solvanguga mis ei ole üldsegi väga tore asi. Ning eesti seadused tõesti sellist käitumist ei toeta, isegi mitte internetis.

Niiet... jõuame tagasi Kirbu väite juurde, et

Even if you win, you're still retarded.

Ning internetis olen ma selles ise täpselt samapalju süüdi kui paljud teisedki. Vaielda on lihtsalt niivõrd lõbus kuna sa võid piisavalt pika mõtlemise jooksul leida vastuargumente mistahes väidetele.

Anna mulle aega ja ma tõestan sulle, et 2+2=5

Kogu see vaidlus oleks pidanud lõppema nii:

FrodoB: Bolt's a dumb monkey

Kirp2: Well, I think he's normal

FrodoB: I'm just sayin'

Kirp2: Fair enough, see ya...

FrodoB: Have a nice day!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et mu vastus sulle liiga palju ei meeldinud. Mulle ei meeldi väidelda lihtsalt väitlemise pärast, veel vähem foorumiproffessoritega. Muidu jõuame me varem või hiljem minu postitatud pildikeseni.

I got to admit what? Bolt on hea sportlane and he knows it. Ilmselt pead sa ka kulturistide enesekindlat käitumist laval ülbuseks? Tüüpidele, kes mööda seinu liiguvad tundub see kindlasti nii, ma kujutan ette.

Kogu teema keerleb sinu esimese postituse ümber, kui sa sellest veel aru ei saanud. Oli see labane, rassistlik, läbimõtlemata või kuidas ise sa seda nimetada tahad.

Sinu üleolev suhtumine paistab läbi kõigist sinu postitustest. Kui sa oleksidki nii kõva tegija, kui ennast pead, siis ilmselt oleks sul paremat teha, kui siin foorumis vaielda ja saada rahuldust põhimõttelisest vaidlemisest.

Kui sa pead oma argumentideks oma arvamust, siis päris nii ma seda ei nimetaks. Kui pead silmas oma nn spordiautoriteete, siis kindlasti leiab igale arvamusele vähemalt 1 vastupidise arvamuse. Oleneb lihtsalt, keda sa kuulata tahad.

Minu pildike oli väga lihtne samas ma usun, et tabav. Üldjuhul näeb juba esimesel kohtumisel nende foorumiväitlejatega ära, milline kompleks sunnib neid päevast päeva rohkem või vähem anonüümselt kuskilt foorumis väitlemisest veidrat rahuldust otsima. Minu vastus võis olla absurdne või isegi labane, kuid seda on ju ka kogu see "teema".

Ma pole küll mitme ülikooliharidusega targutaja, kuid ei pea ennast siiski rumalaks. Leidub nii "haritud" ülbikuid, kelle suhtlemine ja väljaütlemised tema tegelikule haridustasemele viitavad kui ka paberiteta lihtsaidpoisse, kes siiski normaalset maailmavaadet omavad.

Nagu näha, siis minugi foorumidebiiliku geen hakkas tööle, sest jutt kisub siiski pikaks. Loodan, et sa sellest liiga suurt rahuldust ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu see suur vaidlus läheb üldse totaalselt offtopicuks, lisaks eriti madalalaubaline puuetega inimeste ning Gay tähenduse üle naljaheitmine. Sõnavabadus on küll tore asi, olgu arvamus kehv kui tahes, teist solvama arvamuse pärast hakata on ka kuidagi veider. Kuidas see fitness.ee või fitshopi reklaam oligi, et tervis, jõud, ilu - kõik on siin, tasuks veel lisada, et mõistust ainult napib =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:lol:

No mulle ArchAngeli lahendus täitsa meeldiks, nii huumori poolest. Kindlasti ei oleks ma aga see, kes goodbye ütleks, kui kellegil teine arvamus oleks.

Arnold tegi ka oma hotellitoaga huumorit. Kuigi ta vist lõpuks ajaski Feringo endast välja? No see on Feringo probleem, kui laseb endale nii teha. Mul läks nüüd meelest ära miks sa üldse sellest vaimsest osast rääkima hakkasid aga scroll nupp on kaugel. Kui sa ütled, et miski vastik on "normaalne" siis see ei tähenda, et see on ka õige. Nii, et kritiseerimisõigus jääb.

Kirbu väide "If you win - your still retarded on väide mida on kaotajad juba oma kümme aastat internetis kasutanud.

Kas sa Kirp panid tähele, et ma tõesti tunnistasin, et Bolt on supertalent? Ja kas sa seda panid tähele, et terve su post oli täis khm "teravmeelseid" solvanguid ja väga vähe argumente? Tõesti, sul lõi see geen välja, millest rääkisid.

Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad :)

Muide, mul oleks tõesti natukene piinlik enda esimese posti pärast, kui ma ei teaks, et ma ei mõelnud seda nii kurjasti ega halvasti nagu see sealt paistab. Unustasin kõige olulisema - Bolti kiita super tulemuse pärast. Aga tuli välja nagu alati, ütlesin plaanitust natukene mürgisemalt ja unustasin positiivse. But thats just me...

Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:lol:

No mulle ArchAngeli lahendus täitsa meeldiks, nii huumori poolest. Kindlasti ei oleks ma aga see, kes goodbye ütleks, kui kellegil teine arvamus oleks.

Arnold tegi ka oma hotellitoaga huumorit. Kuigi ta vist lõpuks ajaski Feringo endast välja? No see on Feringo probleem, kui laseb endale nii teha. Mul läks nüüd meelest ära miks sa üldse sellest vaimsest osast rääkima hakkasid aga scroll nupp on kaugel. Kui sa ütled, et miski vastik on "normaalne" siis see ei tähenda, et see on ka õige. Nii, et kritiseerimisõigus jääb.

Kirbu väide "If you win - your still retarded on väide mida on kaotajad juba oma kümme aastat internetis kasutanud.

Kas sa Kirp panid tähele, et ma tõesti tunnistasin, et Bolt on supertalent? Ja kas sa seda panid tähele, et terve su post oli täis khm "teravmeelseid" solvanguid ja väga vähe argumente? Tõesti, sul lõi see geen välja, millest rääkisid.

Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad :)

Muide, mul oleks tõesti natukene piinlik enda esimese posti pärast, kui ma ei teaks, et ma ei mõelnud seda nii kurjasti ega halvasti nagu see sealt paistab. Unustasin kõige olulisema - Bolti kiita super tulemuse pärast. Aga tuli välja nagu alati, ütlesin plaanitust natukene mürgisemalt ja unustasin positiivse. But thats just me...

Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad ;)

Teema on end juba ammendanud, aga paraku tundub, et kuldreegel - targem annab järele ei kehti :l

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FrodoB-le:

1. Mis spordialades sa Eesti meister oled?

2. Mul on suva, mis sa sellest Bolti käitumisest arvad, aga kogu su käitumine ja jutt on tõesti üleolev... lase õhku veidi välja (?)

Minu isiklik arvamus on lihtne: tee järgi või ole vait! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ja imestasin. Imestasin veel ja lugesin edasi.

Lõppjäreldus: FrodoB arvates on emotsioonide näitamine ebasportlik käitumine. Lisaks on 2m enne finišijoont hoo lõdvemaks laskmine ebasportlik käitumine.

Selle loogika järgi on praktiliselt kõik 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m, 5000m, 10000m jooksjad ebasportlikult käituvad "pärdikud". Ja oo õudust kui maratonijooksja peaks laskma viimasel 100m tempo alla, hoolimata tõsiasjast et konkurent on 2min kaugusel. Milline sigadus!

Nõustun veel mõne eelkõnelejaga, et FrodoB postides kõlab pehmelt öeldes üleolekut ja "mina-ja-maailm" temaatikat. Suht masendav tegelikult. Intellektuaal. Bah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, unustame selle idiootse teema nüüd ära. Jätkame kergejõustikuga.

Kanteril probleeme ei olnud, kui finaal tuleb väga põnev! Harting tundub head vormis olevat ja kindlasti on konkurente veelgi. Loodetavasti ka Tammert suudab tulemust parandada, kuna praeguse tulemusega ta finaali ei pääse.

Marek Niit sai ju ajaks 21.21 ning pääses teise ringi. Aeg ei ole midagi erilist, kuna ta võiks ikka alla 21 iga vormiga ära joosta. Õhtul näeme, kas suudab parandada, sest siis peaks olema kergem joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunas Kettaheide on, nii kellaajaliselt?

"Arnold tegi ka oma hotellitoaga huumorit. Kuigi ta vist lõpuks ajaski Feringo endast välja? No see on Feringo probleem, kui laseb endale nii teha. Mul läks nüüd meelest ära miks sa üldse sellest vaimsest osast rääkima hakkasid aga scroll nupp on kaugel. Kui sa ütled, et miski vastik on "normaalne" siis see ei tähenda, et see on ka õige. Nii, et kritiseerimisõigus jääb" Tsiteerides FrodoB-d

Samamoodi se on ju sinu probleem kui sa lased end häirida Bolti "ebasportlikust käitumisest" :huh:

No Offence :huh:

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek Niit sai ju ajaks 21.21 ning pääses teise ringi. Aeg ei ole midagi erilist, kuna ta võiks ikka alla 21 iga vormiga ära joosta. Õhtul näeme, kas suudab parandada, sest siis peaks olema kergem joosta.

Jaa.. hea meel kohe :huh:

Loodan, et õhtul põrutab Eesti rexi!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan, et huumorit peab saama. Kas on parem olla surmtõsine sportlane? Sorry FrodoB aga Teie jutt tuletas mulle ühte psühhoterrori lugu meelde

Aitab küll sellest jamast juba!! Kaua võib selle kaual nämmutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, sõnavabadus on tore asi küll, kasutan ka nüüd seda privileegi ja avaldan enda arvamuse, FrodoB sa meenutad mulle oma käitumise ja järelandmatusega seda samust asja. Kritiseerid inimest väikese eputamise eest ja sõimad Bolti pärdikuks, aga samas ise käitud julmalt üleolevalt...olles mida saavutanud? Me isegi ei tea kes sa oled ja sa ei tea kes me oleme..ning sa võtad õiguse olla nii üleolev? Kuid samas Bolt on juba elav legend, ning võib väikeseid emotsioone endale lubada, ongi huvitavam.

Rääkides spordist, siis 200 m finaal ilmselt nii põnev ei tule. Gay-d ei ole ole ja uut maailmarekordit ilmselt ka ei tule, kuna Bolt jooksis Pekingis 200 m ikka täiega lõpuni ja siiski paranes rekord suhteliselt vähe. Ning Bolt on ise tunnistanud, et ta ei ole nii heas vormis kui oli olümpial.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, sõnavabadus on tore asi küll, kasutan ka nüüd seda privileegi ja avaldan enda arvamuse, FrodoB sa meenutad mulle oma käitumise ja järelandmatusega seda samust asja. Kritiseerid inimest väikese eputamise eest ja sõimad Bolti pärdikuks, aga samas ise käitud julmalt üleolevalt...olles mida saavutanud? Me isegi ei tea kes sa oled ja sa ei tea kes me oleme..ning sa võtad õiguse olla nii üleolev? Kuid samas Bolt on juba elav legend, ning võib väikeseid emotsioone endale lubada, ongi huvitavam.

Rääkides spordist, siis 200 m finaal ilmselt nii põnev ei tule. Gay-d ei ole ole ja uut maailmarekordit ilmselt ka ei tule, kuna Bolt jooksis Pekingis 200 m ikka täiega lõpuni ja siiski paranes rekord suhteliselt vähe. Ning Bolt on ise tunnistanud, et ta ei ole nii heas vormis kui oli olümpial.

Ma pole kursis asjaga vist, miks Tyson ei jookse? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik Eesti sportlased v.a Kanter kurdavad, et mingi vigastus, nii kui sitasti läheb on vigastus. Mida nad üldse ronivad sinna kui see kaotus nii kindel on tulema. Võiks ju kodus trenni teha selle asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et Tysonil kube ei kära... :huh: Aga jah, Bolt on showmees, vähemalt ta ei jäta sellist upsakat ja ülbet muljet nagu Greene omal ajal, kõnnak oli nagu noorel kukel. Kas ta peaks koguaeg tõsise näoga ringi käima nagu Gay? Bolt andis isegi ETV-le intervjuu peale 100m jooksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×