Jump to content
pacman

Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

Recommended Posts

Ei ma ei mõelnud seda nii, et sõna võivad võtta vaid a'la Eesti meistrid, lihtsalt see üleolev suhtumine. :lol: Las Bolt lollitab, ka minuarust see näitab vaid seda, et ta ei karda oma vastaseid.

Ja Mart Muru, kõrgushüppega tegelen. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ütleks et eilses finaalis just lonkis.tundus,et üsna maksimaalselt pingutas.pisike varu ehk jäi veel sisse.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah. Tõstan "sõnavabaduse" lipu ja ütlen, et mul oli õigus enda arvamus välja öelda. Endiselt arvan, et see käitumine on nõme ning seda ei saa kindlasti pidada "tänapäeva spordi osaks". Tõesti jah, 100m jooksu juurde on see viimasel ajal küll käinud. Meenutades Maurice Greene oma keele perverssusega. See oli ka tore publiku üleskütmine eksole?

Mis on minu jaoks veel ebasümpaatne Bolti juures, tundub, et põhjustab teistes jällegi vaimustust. Arvan, et Bolt võiks kaasvõistlejaid nii palju austada, et pingutab lõpuni vähemalt olümpia finaalis, mitte ei lase jalga lõdvaks, näitamaks üleolekut. Jah, jala lõdvaks laskmine on 100m kahjuks üsna tavaline, aga mitte nii nagu teeb seda Bolt. See on ebasportlik käitumine.

"Sõnavabadust ja õigust teabevabadusele saab piirata riigi julgeoleku huvides ja teiste isikute põhiõiguste ning ühiskonna üldiste huvide kaitseks. Sellega on kaitstud riigisaladused, ärisaladused ja kohtupidamise erapooletus. Samuti ei ole lubatud vale ja laimu levitamine ning teiste isikute au ja väärikuse kallale kippumine, alandamine ja solvamine. "

Sõnavabaduse lipu taha üritatakse tihti pugeda. Sõnavabadus ei tähenda, et võib kõigile ja kõikjal öelda, mis sülg suhu toob. Mina näiteks arvan, et on ebanormaalne, kui inimene läheb kuskil teleka ees istudes nii püha viha täis kui näeb veidigi konservatiisest eluviisist erinevat käitumist.

Jelena Isinbajeva parandas ka kõrgushüpperekordeid sentimeeter-sentimeetri haaval kuigi jutud käivad, et trennis ületas ta vabalt palju suuremaid kõrgusi. Iga rekordiparandus jõudis taaskord uudistesse ja nii muutus spordiala populaarsemaks ja sportlane ise kogus kuulsust.

Ma ei näe selles midagi halba, et Bolt iga kord kõike välja ei pane.

Rääkimata sellest, et iga rekordiparandusega kaasneb tõesti ka soliidne rahaline tasu, mis -ma usun- sportlastele ära kulub...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärdik võõra inimese kohta on päris kobe solvang...

Eks igaüks tahab ennast välja elada ja võistluseelne ja -järgne rutiin on sportlase oma asi kui see jääb heade tavade piiridesse ja selline asi jääb sinna kindlasti. Jääb inimestele meelde ka veel pealekauba.

Ja kirbul on õigus - meister ei pea korraga kogu oma potentsiaali ilmale välja tooma. Ta oma asi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Sõnavabadust ja õigust teabevabadusele saab piirata riigi julgeoleku huvides ja teiste isikute põhiõiguste ning ühiskonna üldiste huvide kaitseks. Sellega on kaitstud riigisaladused, ärisaladused ja kohtupidamise erapooletus. Samuti ei ole lubatud vale ja laimu levitamine ning teiste isikute au ja väärikuse kallale kippumine, alandamine ja solvamine. "

Sõnavabaduse lipu taha üritatakse tihti pugeda. Sõnavabadus ei tähenda, et võib kõigile ja kõikjal öelda, mis sülg suhu toob. Mina näiteks arvan, et on ebanormaalne, kui inimene läheb kuskil teleka ees istudes nii püha viha täis kui näeb veidigi konservatiisest eluviisist erinevat käitumist.

Jelena Isinbajeva parandas ka kõrgushüpperekordeid sentimeeter-sentimeetri haaval kuigi jutud käivad, et trennis ületas ta vabalt palju suuremaid kõrgusi. Iga rekordiparandus jõudis taaskord uudistesse ja nii muutus spordiala populaarsemaks ja sportlane ise kogus kuulsust.

Ma ei näe selles midagi halba, et Bolt iga kord kõike välja ei pane.

Rääkimata sellest, et iga rekordiparandusega kaasneb tõesti ka soliidne rahaline tasu, mis -ma usun- sportlastele ära kulub...

Jah!

Ma ootasingi, et keegi nii sõnavabaduse, kui ka rekordite koha pealt sellise vastuse kirjutab.

Sõnavabaduse lipu taha ma pugesingi teatud huumoriga. Sellest ka jutumärgid. Sellegipoolest ajas natukene naerma, et sa lausa seadusi tsiteerima hakkasid. Isegi kui sa läbid 100m 9.58s ei tähenda, et sa oleksid kriitikast üle. See, et Bolt ebasportlikult käitub, ei ole päris kindlasti ainult minu arvamus. Kes vähegi ajalehti loeb, teab, et seda arvavad ka spordi autoriteedid.

Ka Isinbajeva näide on mulle teada, kes omakorda kopeeris Sergei Bubka(edit). Esiteks, ei ole Bolt kunagi enda käitumist rekordi rahaga põhjendanud. Ta ei saakski, sest rekordite eest saadav tasu ei ole temasuguse ülihästi teeniva superstaari jaoks eriline summa. Sama ei saa öelda kahe eelmise sportlase kohta.

Teiseks. Kurb tõsiasi on see, et Bubka ei saanudki kunagi teada enda tegelikku tippu, sest tõstis kõrguseid ainult 1 cm kaupa. Selleasemel, et tippvormi ära kasutada ja maksimaalset kõrgust proovida. Tundub, et Isibajevaga läks/läheb samamoodi. Pole ta ju viimasel ajal rekordeid teinud. Aga äkki nüüd teeb? Loodame.

Nende kahe sportlase puhul on selline rekordite eest saadava auhinnaraha jahtimine tiba arusaadavam. Selle alaga ei käi kahjuks kaasas sama glamuuri ja rahasummasid.

Sellegi poolest kas ei ole kurb, kui sport seisneb raha tagaajamises, mitte tulemuste saavutamises? Võid ju öelda, et see on paratamatu ja "normaalne" aga vale on ta sellegipoolest.

Edit: Lugesin su teksti uuesti läbi ja paistis, et sa panid "au ja populaarsuse" sellise teguviisi puhul esikohale. Bolti jaoks ei ole ka kumbki neist erilise tähtsusega.

Edit2: Nonii naiste kõrgushüpe läbi. mott.

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah!

Ma ootasingi, et keegi nii sõnavabaduse, kui ka rekordite koha pealt sellise vastuse kirjutab.

Sõnavabaduse lipu taha ma pugesingi teatud huumoriga. Sellest ka jutumärgid. Sellegipoolest ajas natukene naerma, et sa lausa seadusi tsiteerima hakkasid. Isegi kui sa läbid 100m 9.58s ei tähenda, et sa oleksid kriitikast üle. See, et Bolt ebasportlikult käitub, ei ole päris kindlasti ainult minu arvamus. Kes vähegi ajalehti loeb, teab, et seda arvavad ka spordi autoriteedid.

Ka Isinbajeva näide on mulle teada, kes omakorda kopeeris Sergei Pukat. Esiteks, ei ole Bolt kunagi enda käitumist rekordi rahaga põhjendanud. Ta ei saakski, sest rekordite eest saadav tasu ei ole temasuguse ülihästi teeniva superstaari jaoks eriline summa. Sama ei saa öelda kahe eelmise sportlase kohta.

Teiseks. Kurb tõsiasi on see, et Puka ei saanudki kunagi teada enda tegelikku tippu, sest tõstis kõrguseid ainult 1 cm kaupa. Selleasemel, et tippvormi ära kasutada ja maksimaalset kõrgust proovida. Tundub, et Isibajevaga läks/läheb samamoodi. Pole ta ju viimasel ajal rekordeid teinud. Aga äkki nüüd teeb? Loodame.

Nende kahe sportlase puhul on selline rekordite eest saadava auhinnaraha jahtimine tiba arusaadavam. Selle alaga ei käi kahjuks kaasas sama glamuuri ja rahasummasid.

Sellegi poolest kas ei ole kurb, kui sport seisneb raha tagaajamises, mitte tulemuste saavutamises? Võid ju öelda, et see on paratamatu ja "normaalne" aga vale on ta sellegipoolest.

Edit: Lugesin su teksti uuesti läbi ja paistis, et sa panid "au ja populaarsuse" sellise teguviisi puhul esikohale. Bolti jaoks ei ole ka kumbki neist erilise tähtsusega.

kas 9.58 on lõpus jala sirgeks laskmine või?

Mina küll saan tast aru, miks peaks iga kord 100-ga lõpuni panema kui saab kergemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlen, kui hakata rääkima, siis võiks vähemalt faktid üle kontrollida. Mehe nimi on Sergei Bubka

LEIDSID ka asja mille küljes nokkida. FFS ma ütleks midagi eriti mürgist aga ma olen siin teemas juba niigi liiga kuri olnud. Oleks sul siis MIDAGI ÖELDA KA aga...

Muide enda posti esialgses versioonis panin ma "Puka" taha koolonitesse, et kirjapilt vale. Pärast küsisin üle ja see totu kinnitas, et kirjutasin õigesti. Siis võtsin koolonid ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa Frodo võid seletada siin palju tahad ja ajaviiteks paar Eesti meistritiitlit juurde võita, aga enamuse jaoks tegid sa oma olemuse oma esimese postiga siin teemas selgeks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda tean ma isegi, et ma väga halva, kurja ja sallimatu inimese mulje jätan. Usu või mitte aga tegelikult ma sellist "püha viha" väga tihti ei tunne. Pigem naeran tihti selle foorumi teatud liikmete üle, kes seda harrastavad. Ühel keeb katel üle siis, kui steroidide kohta midagigi halvasti öelda, teisel siis, kui kuskil naisteajakirjas toitumise koha pealt mööda pandud on.

Mind oleks selle ee...jooksja käitumine külmaks jätnud. Nõmetsesid ju seitse meest kaheksast. Nagu ma ütlesin, selle alaga on minu mäletamist mööda alati selline tobedus kaasas käinud. Mis mind häiris oli see, et järsku hakkasid sellest kõik vaimustuma.

Sellegipoolest oled SINA see lollike, kes ei suuda vaidlust jätkata ilma isiklike solvanguteta. Jonn tuli peale, et ei osanud midagi tarka öelda?

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead, ma ei taha sulle kuidagipidi ärapanna, (pop väljend või nii :lol: ) aga tunnista sedagi, et pärdikuks maailma praeguse hetke kiireimat meest ka pole ilus sõimata! Ja ütlen ette ära, kui sa üritad mind siin paika panna oma vaimukustega, siis ära palun raiska aega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun Frodoga. Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) . Oled parim siis ole,mitte ära tõmble. Eriti veel kui mees võib olla kõndiv keemialabor mis igahetk plahvatamas. Ja kui välja tuleb et steroidid siis pole siin mingist inimvõimete piirist juttu,parimal juhul keemia võimete piirist. Mainin ka ära et mind ei kõiguta see kui keegi tuleb mind steroidide liigses mahategemises süüdistama vms. Igal inimesel oma arvamus mida ta kaitseb ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust pole seaduste tsiteerimises midagi ennekuulamatut. Kui ma juba (kahjuks) võtsin ennist vaevaks vastata, tahtsin väljenduda poliitiliselt korrektselt, mitte lahmida niisama nagu mõned.

Nägin Bolti jooksu ja isiklikult ei leidnud tema käitumises midagi perversset või seadusevastast. See mida "spordiautoriteedid" ütlevad mind väga ei kõiguta. See aeg, kus teiste järgi tahtsid olla jäägu ikka sinna teismeliseikka.

Üldiselt ma vaatan, naudid sa sõnavabadust sama palju kui oma internetianonüümsust. Kui sa oleksid tõesti nii intelligentne kui välja üritad näidata, poleks sa oma esimest kommentaari üldse avaldanud. Või siis oled lihtsalt poole kohaga rassist. Ma ei taha nüüd kedagi jälle isiklikult solvata, samas mis teha, kui tõde kõlab nagu solvang. Ma ei tea, kas oled ainuke laps peres või pead ennast lihtsalt nii heaks sportlaseks, et katus on ära sõitnud vms vms.

Mind ajaks naerma hoopis see, kui üks labaselt käituv põhjendamatult kõrge enesehinnanguga sportlane sõimab teist, mõne arvates labaselt käituvat põhjendatult kõrge enesehinnaguga sportlast.

Aga see on vaid minu arvamus.

post-3216-1250539354_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun Frodoga. Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) . Oled parim siis ole,mitte ära tõmble. Eriti veel kui mees võib olla kõndiv keemialabor mis igahetk plahvatamas. Ja kui välja tuleb et steroidid siis pole siin mingist inimvõimete piirist juttu,parimal juhul keemia võimete piirist. Mainin ka ära et mind ei kõiguta see kui keegi tuleb mind steroidide liigses mahategemises süüdistama vms. Igal inimesel oma arvamus mida ta kaitseb ja ongi kõik.

Naer, mis sa mõtled, et teised poisid on seal puhtad? Et Bolt ainuke patustaja? Kindlasti nad enamus seal end vahel turgutavad , aga kiireim on siiski kiireim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ootasingi, et keegi nii sõnavabaduse, kui ka rekordite koha pealt sellise vastuse kirjutab.

Sõnavabaduse lipu taha ma pugesingi teatud huumoriga. Sellest ka jutumärgid. Sellegipoolest ajas natukene naerma, et sa lausa seadusi tsiteerima hakkasid. Isegi kui sa läbid 100m 9.58s ei tähenda, et sa oleksid kriitikast üle. See, et Bolt ebasportlikult käitub, ei ole päris kindlasti ainult minu arvamus. Kes vähegi ajalehti loeb, teab, et seda arvavad ka spordi autoriteedid.

Nii palju, kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. See, et kunagine tippsportlane ütleb, et Bolt käitub ebasportlikult, siis miks see peaks meile üldse korda minema. Kas sellepärast, et kunagine kuulsus arvab nii, siis pead ka sina samamoodi arvama. Erki Nool ARVAS eile, et 100m sprindis sünnib üllatus - pani pikalt puusse. Alan Prost pakkus välja enda variandi, miks Schummi tagasi ei tulnud. Kõike ei pea tõe pähe võtma. Bolti käitumine kindlasti meeldib paljudele, ja sama palju on neid, kellele see ei meeldi. Paar aastat tagasi oli üks USA sprinter (kelle nime olen eilsest saati üritanud meelde tuletada), kes minu meelest oli ainus, kes sellist pulli enne starti tegi. Oli üldjuhul ainuke. Mulle meeldis ja samas ei olnud tegu kõige kõrgemas tipus oleva mehega. Praegu teeb iga mees enne starti nägusid, las teevad, kui see aitab neile paremini valmistuda. Kes oleme meie neid kritiseerima. Ning millegi pärast Bolt kõigil hambus, miks mitte ei kritiseerita teisi mehi?

Ka Isinbajeva näide on mulle teada, kes omakorda kopeeris Sergei Bubka(edit). Esiteks, ei ole Bolt kunagi enda käitumist rekordi rahaga põhjendanud. Ta ei saakski, sest rekordite eest saadav tasu ei ole temasuguse ülihästi teeniva superstaari jaoks eriline summa. Sama ei saa öelda kahe eelmise sportlase kohta.

Rekordite tegemine sprindis ja teivashüppes on sama tihdalt seotud, kui öö ja päev. Täiesti kaks eri asja. 100m on nii lühike distants, kus aeg oleneb paljudest asjadest ja meelega kindlasse auku joosta on võimatu..

Teiseks. Kurb tõsiasi on see, et Bubka ei saanudki kunagi teada enda tegelikku tippu, sest tõstis kõrguseid ainult 1 cm kaupa. Selleasemel, et tippvormi ära kasutada ja maksimaalset kõrgust proovida. Tundub, et Isibajevaga läks/läheb samamoodi. Pole ta ju viimasel ajal rekordeid teinud. Aga äkki nüüd teeb? Loodame.

Nende kahe sportlase puhul on selline rekordite eest saadava auhinnaraha jahtimine tiba arusaadavam. Selle alaga ei käi kahjuks kaasas sama glamuuri ja rahasummasid.

Sellegi poolest kas ei ole kurb, kui sport seisneb raha tagaajamises, mitte tulemuste saavutamises? Võid ju öelda, et see on paratamatu ja "normaalne" aga vale on ta sellegipoolest.

Edit: Lugesin su teksti uuesti läbi ja paistis, et sa panid "au ja populaarsuse" sellise teguviisi puhul esikohale. Bolti jaoks ei ole ka kumbki neist erilise tähtsusega.

Edit2: Nonii naiste kõrgushüpe läbi. mott.

Ma arvan, et väga paljudel inimestel on oluline raha tegemine, et tulevikku kindlustada. Samas ise olen erand, kuna minu alaga miljonäriks ei saa. Elab ots otsaga ära.

Ja mida oleks juurde andnud nii Bubkale kui ka Isinbajevale need paar lisa sentimeetrit? Mitte midagi. Teised on praegu valgusaastate kaugusel ja usun, et neile pole oluline, kas rekord kestaks 1,10 või 100 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimene kes näeb paraolümpial osalevaid sportlasi EELKÕIGE kui puudega v..... on kahjuks väga primitiivne madala haritusega inimene.

võit on võit ja väärib austust ning tunnustust.

saan aru,et see näide on toodud vaid võrdluseks kuid sel on samas teine varjatud sõnum.kole kahju midagi sellist näha.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun Frodoga. Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) . Oled parim siis ole,mitte ära tõmble. Eriti veel kui mees võib olla kõndiv keemialabor mis igahetk plahvatamas. Ja kui välja tuleb et steroidid siis pole siin mingist inimvõimete piirist juttu,parimal juhul keemia võimete piirist. Mainin ka ära et mind ei kõiguta see kui keegi tuleb mind steroidide liigses mahategemises süüdistama vms. Igal inimesel oma arvamus mida ta kaitseb ja ongi kõik.

Miks ta tõusikut mängib, kuidas seda üldse arvad nii - sa ju ometi ei tunne teda. Nagu mainiti vähemalt 6 meest eile näitlesid enne starti va. ameeriklased. Miks teisi mehi maha ei tehta? Nemad tegid täpselt samasuguseid nägusid nagu Bolt.

Miks arvad, et Bolt dopingu peal on? Mees jooksis alaealisena juba ulmeaegasid - kas hakkas teismelisena dopingut pruukima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene kes näeb paraolümpial osalevaid sportlasi EELKÕIGE kui puudega v..... on kahjuks väga primitiivne madala haritusega inimene.

võit on võit ja väärib austust ning tunnustust.

saan aru,et see näide on toodud vaid võrdluseks kuid sel on samas teine varjatud sõnum.kole kahju midagi sellist näha.. :lol:

Ma näen neid eelkõige kuidagi teisiti. Saan ma nüüd andeks, et seda pilti antud olukorra absurdsuse iseloomustamiseks kasutasin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll on hea lugeda see teema jälle otsast lõpuni läbi ja naerda, mida kõike KADEDUS inimesega ei tee :lol:

(Pole vaja nüüd seda posti oma arvamustega ümber lükkama asuda)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll on hea lugeda see teema jälle otsast lõpuni läbi ja naerda, mida kõike KADEDUS inimesega ei tee :lol:

(Pole vaja nüüd seda posti oma arvamustega ümber lükkama asuda)

Eks see kadedus ole üks tore asi jh, mina jään siiski arvamuse juurde,et sportlase asi mida teeb,kui ei meeldi ,ära tee välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust pole seaduste tsiteerimises midagi ennekuulamatut. Kui ma juba (kahjuks) võtsin ennist vaevaks vastata, tahtsin väljenduda poliitiliselt korrektselt, mitte lahmida niisama nagu mõned.

Nägin Bolti jooksu ja isiklikult ei leidnud tema käitumises midagi perversset või seadusevastast. See mida "spordiautoriteedid" ütlevad mind väga ei kõiguta. See aeg, kus teiste järgi tahtsid olla jäägu ikka sinna teismeliseikka.

Üldiselt ma vaatan, naudid sa sõnavabadust sama palju kui oma internetianonüümsust. Kui sa oleksid tõesti nii intelligentne kui välja üritad näidata, poleks sa oma esimest kommentaari üldse avaldanud. Või siis oled lihtsalt poole kohaga rassist. Ma ei taha nüüd kedagi jälle isiklikult solvata, samas mis teha, kui tõde kõlab nagu solvang. Ma ei tea, kas oled ainuke laps peres või pead ennast lihtsalt nii heaks sportlaseks, et katus on ära sõitnud vms vms.

Mind ajaks naerma hoopis see, kui üks labaselt käituv põhjendamatult kõrge enesehinnanguga sportlane sõimab teist, mõne arvates labaselt käituvat põhjendatult kõrge enesehinnaguga sportlast.

Aga see on vaid minu arvamus.

post-3216-1250539354_thumb.jpg

Mul on väga hea meel, et sa mulle ennist vastasid. Olid ainuke, kes suutis argumenteerida. SEE vastus oli aga üsna sisutühi. Võta või lauselauselt ette ja vasta sellele kohati seosetule mulale. Aga see jätaks kuidagi väga meeleheitliku mulje vist.

Igatahes...

Ei ma pole rassist aga I got to admit, vaadates seda käitumist, ei tulnud mulle muud sõna kui "pärdik" pähe.

Sa nimetasid mind labaselt käituvaks, põhjendamatult kõrge enesehinnanguga sportlaseks. Kus oli labasus? Milles väljendus minu kõrge enesehinnang? (Mainisin, et mulle ei ole tippsportvõõras asi, sest tundus, et mõnele mehele on oluline) Kas see väidetav enesehinnang on minu puhul põhjendamata? Võimalik, aga kuidas kurat tead seda Sina, kui sa ei tea minust mitte midagi?

Jõuamegi anonüümsuse juurde. Usu mind, mitte keegi ei vihka rohkem nö Delfi Debiilikut, kes anonüümselt igasugust ila suust välja ajab. Keegi ei oleks õnnelikum, kui läbi oleks läinud Rein Langi nö "Delfi eelnõu", mis tähendaks, et kommenteerija peab enda nime avalikustama. Kas praegusel juhul, kui ma kritiseerin argumenteeritult üht onu kuskil kaugel ookeani taga(tõsi, mitte hetkel), on oluline minu nimi? Kas keegi on üldse minu nime küsinud? Kellele see oluline oleks? Enne kui keegi seda teeb, ütlen, et enda nime ma ei avalikusta teatud põhjustel millel ma praegu peatuda ei saa. Naerge pealegi but i got my reasons.

Muide ma ei ole ka Bolti kordagi põhjendamatult kõrge enesehinnanguga atleediks nimetanud. On fakt, et ta supertalent. Mind morjendab lihtsalt see, et ta käituda ei oska. Ma ei ole endale ka kordagi võtnud enesekindlust nimetamaks teda keemikuks

Nii, mis sa veel ütlesid? Ahjaa "kui tõde kõlab nagu solvang". See käib vist rohkem minu postituste kohta või mis? Keegi mulle ju vastu vaielda ei taha/oska? Pöördutakse solvangute poole või postitatakse "humoorikaid" pilte (see konkreetne on very nineties Härra Kirp)

Kui sind jätab külmaks mida ütlevad sinust palju targemad ja elukogenumad inimesed Kirbuke, siis sa jäädki rumalaks. (Kui keegi nüüd segadusse sattus, siis mõtlesin spordi autoriteete mitte ennast :lol: )

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) .

e-ee ...

mida see küll tähendada võiks, :lol:

Ma saan aru,kui mingi rassist sõimab Bolti pärdikuks.No sellepärast ta rassist ongi.

Ma saan aru ,kui kedagi (ntx äkkrikastunud ja teatud olukordades oma harimatuse tõttu eba-adekvaatselt käituvat tüüpi)sõimatakse tõusikuks.

Aga kui keegi süüdistab kedagi tõusiku mängimises,siis mina enam aru ei saa,millest jutt ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×