Jump to content
pacman

Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

Recommended Posts

Iga inimene on isemoodi isiksus, kõigile ei saagi meeldida!

Super tulemus, arvasin, et Bolt võidab kuid, et nii paljuga parandab maailmarekordit, fantastiline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh. Kahju, et sellisele pärdikule nii kiired jalad antud on. No ei meeldi see Bolt! Kas on midagi nõmedamat kui tema käitumine enne ja pärast starti? Ja kõik on sellest õudsalt vaimustuses ka veel. Gay oli ainuke kes ei veiderdanud

Inimese võrdlemine pärdikuga ei ole küll eetiline :lol:, jookseb küll suurepäraselt ja kõike muud, kuid oma stardieelsed protseduurid võiks veidi vaoshoitumad olla.

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimese võrdlemine pärdikuga ei ole küll eetiline :lol:, jookseb küll suurepäraselt ja kõike muud, kuid oma stardieelsed protseduurid võiks veidi vaoshoitumad olla.

Aga see teebki ta ju teistest erinevaks. Samamoodi nagu Ali taidles , Tyson taidles , igaüks teeb midagi omamoodi ja meeldejäävat :) Isegi Assafa oli lõbusam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

200m jooks ja tuleb huvitav? Arvatavasti säravaim medal on jagatud, sõltub ainult kas ka uue WR-iga. :lol:

Aga üldiselt eelmisele vennale, kes atleete pärdikuks sõimab, olles ise mitte kuhugile jõudnud, võiks küll keegi virtuaalselt üle tahi kütta. Minuarust selline "tembutamine" stardi eelselt ja järgselt on tänapäeva spordi üheks suureks osaks ning muudab võistluste jälgimise vaid positiivsemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh. Kahju, et sellisele pärdikule nii kiired jalad antud on. No ei meeldi see Bolt! Kas on midagi nõmedamat kui tema käitumine enne ja pärast starti? Ja kõik on sellest õudsalt vaimustuses ka veel. Gay oli ainuke kes ei veiderdanud

No Bolti sugune mees võib endale sellist käitumist endale vabalt lubada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvad pärdikuks tembeldajad, mida te oma elus või spordis saavutanud olete? Midagi jah? :lol:

Ja mulle meeldib küll see, kuidas nad enne lollitavad, see kütab publiku üles, vähemalt suudab ennast kokku võtta ja tulemuse ära teha.

Talle ei ole vastast, ta sörgib selle 100m alla 10sek, teised punnitavad nii kuis jõuavad. :)

Oma käitumise ja tulemustega on ta minu lemmik sportlane. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bolt on tõesti imemees - jäi mulje, et seekord ta vähemalt pingutas lõpuni. Arvan, et ka tal hakkab piir ette vaikselt tulema. Ei usu, et alla 9.50 aega saab. Gayst on kahju, jääda 9.71-ga teiseks on väga vastik. Jään huviga 200m jookse ootama. Usun, et ka seal teeb Bolt uue rekordi. Kui ta jälle kolmikduubli teeb, siis järgmisel aastal võiks ta proovida rohkem 400m jooksu.

Allpool on link ja väike artikkel meie naiskõrgushüppaja kohta. Suu jäi lahti selle jõusaali osa pealt. Arvan, et seal on mingi viga. Ei taha uskuda, et ta surub 100 kg rinnalt - vähemalt endale jäi selline mulje :lol:

http://sport.err.ee/index.php?0596946

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bolt on tõesti imemees - jäi mulje, et seekord ta vähemalt pingutas lõpuni. Arvan, et ka tal hakkab piir ette vaikselt tulema. Ei usu, et alla 9.50 aega saab. Gayst on kahju, jääda 9.71-ga teiseks on väga vastik. Jään huviga 200m jookse ootama. Usun, et ka seal teeb Bolt uue rekordi. Kui ta jälle kolmikduubli teeb, siis järgmisel aastal võiks ta proovida rohkem 400m jooksu.

Allpool on link ja väike artikkel meie naiskõrgushüppaja kohta. Suu jäi lahti selle jõusaali osa pealt. Arvan, et seal on mingi viga. Ei taha uskuda, et ta surub 100 kg rinnalt - vähemalt endale jäi selline mulje :)

http://sport.err.ee/index.php?0596946

Kõva naine!! ;):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bolt on tõesti imemees - jäi mulje, et seekord ta vähemalt pingutas lõpuni. Arvan, et ka tal hakkab piir ette vaikselt tulema. Ei usu, et alla 9.50 aega saab. Gayst on kahju, jääda 9.71-ga teiseks on väga vastik. Jään huviga 200m jookse ootama. Usun, et ka seal teeb Bolt uue rekordi. Kui ta jälle kolmikduubli teeb, siis järgmisel aastal võiks ta proovida rohkem 400m jooksu.

Allpool on link ja väike artikkel meie naiskõrgushüppaja kohta. Suu jäi lahti selle jõusaali osa pealt. Arvan, et seal on mingi viga. Ei taha uskuda, et ta surub 100 kg rinnalt - vähemalt endale jäi selline mulje :lol:

http://sport.err.ee/index.php?0596946

Ma ise arvan et pigem jalapress/kükk kui rinnalt 100kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bolt on tõesti imemees - jäi mulje, et seekord ta vähemalt pingutas lõpuni. Arvan, et ka tal hakkab piir ette vaikselt tulema. Ei usu, et alla 9.50 aega saab. Gayst on kahju, jääda 9.71-ga teiseks on väga vastik. Jään huviga 200m jookse ootama. Usun, et ka seal teeb Bolt uue rekordi. Kui ta jälle kolmikduubli teeb, siis järgmisel aastal võiks ta proovida rohkem 400m jooksu.

Allpool on link ja väike artikkel meie naiskõrgushüppaja kohta. Suu jäi lahti selle jõusaali osa pealt. Arvan, et seal on mingi viga. Ei taha uskuda, et ta surub 100 kg rinnalt - vähemalt endale jäi selline mulje :lol:

http://sport.err.ee/index.php?0596946

Ma arvan küll, et ta tegi vast istudes õlale kangiga surumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõvad pärdikuks tembeldajad, mida te oma elus või spordis saavutanud olete? Midagi jah? :lol:

Ja mulle meeldib küll see, kuidas nad enne lollitavad, see kütab publiku üles, vähemalt suudab ennast kokku võtta ja tulemuse ära teha.

Talle ei ole vastast, ta sörgib selle 100m alla 10sek, teised punnitavad nii kuis jõuavad. ;)

Oma käitumise ja tulemustega on ta minu lemmik sportlane. :D

200m jooks ja tuleb huvitav? Arvatavasti säravaim medal on jagatud, sõltub ainult kas ka uue WR-iga. :)

Aga üldiselt eelmisele vennale, kes atleete pärdikuks sõimab, olles ise mitte kuhugile jõudnud, võiks küll keegi virtuaalselt üle tahi kütta. Minuarust selline "tembutamine" stardi eelselt ja järgselt on tänapäeva spordi üheks suureks osaks ning muudab võistluste jälgimise vaid positiivsemaks.

Nojah. Tõstan "sõnavabaduse" lipu ja ütlen, et mul oli õigus enda arvamus välja öelda. Endiselt arvan, et see käitumine on nõme ning seda ei saa kindlasti pidada "tänapäeva spordi osaks". Tõesti jah, 100m jooksu juurde on see viimasel ajal küll käinud. Meenutades Maurice Greene oma keele perverssusega. See oli ka tore publiku üleskütmine eksole?

Mis on minu jaoks veel ebasümpaatne Bolti juures, tundub, et põhjustab teistes jällegi vaimustust. Arvan, et Bolt võiks kaasvõistlejaid nii palju austada, et pingutab lõpuni vähemalt olümpia finaalis, mitte ei lase jalga lõdvaks, näitamaks üleolekut. Jah, jala lõdvaks laskmine on 100m kahjuks üsna tavaline, aga mitte nii nagu teeb seda Bolt. See on ebasportlik käitumine.

Ja kui nüüd teemavälist juttu juba alustasin, siis sellega ka jätkan ja vastaks neile, kes minu sportlike saavutusi ründavad. Jah, tõesti Boltiga ma ennast võrrelda ei saa. Küll aga, julgen väita, et olen eeskõnelejatest rohkem saavutanud. Tahaks loota, et need arvukad Eesti meistri tiitlid rohkem kui kahes alas on vähemalt "kuskilegi jõudmine"

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled jah rohkem saavutanud, mina veel Eesti meister pole, olen teine, küll aga Tallinna ja Harjumaa meister. Ning jään ka selles alla, et olen seda ainult ühel alal.

Oleks võinud end viisakamalt väljendada, kui ta sulle ei meeldi. Pärdik musta mehe kohta on päris julm solvang . .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled jah rohkem saavutanud, mina veel Eesti meister pole, olen teine, küll aga Tallinna ja Harjumaa meister. Ning jään ka selles alla, et olen seda ainult ühel alal.

Oleks võinud end viisakamalt väljendada, kui ta sulle ei meeldi. Pärdik musta mehe kohta on päris julm solvang . .

Mis ala peal oled? :lol:

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss see Bolt. Ei sega üldse et ta lollitab seal stardis. See just näitabki kui võimas ta on, et suudab kõike naljaga võtta ja milleks ta peakski lõpuni pingutama. Ta alles 22aastane ja karjäär veel pikk ees, milleks vaja kohe oma maksimum anda kui saab ka lonkides sama papi ja medali kätte.

A ja tundub, et siin ei tohtinud sõna võtta sellised inimesed, kes ei ole midagi saavutanud.

Mina olen siis 10x eestimeister ja 2 eesti rekordit teinud ja palju teisi kohti :lol:

EDIT: maakondadest ei hakka rääkimagi.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×