Jump to content
b - klassisahtel

Peale trenni toitumine

Recommended Posts

Ise ka peale trennni võtan vahepeal Maksimarketist mõne saslõkivarda või kilose jogurti teepeale söömiseks. Kodus(ligi kilomeeter kõndi) söön kas kodujuustu või kohupiima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei viibi küll praegu kodus, kuid kui koju jõuan annan täpse margi.

Ühes kohupiimas oli 16g või 18g 100g kohta valke ja teises 32g.

Homme õhtul/ülehomme annan vastuse !

Ma olen kindel, et selle 32g valgu sisaldusega 100g kohta kohupiima pead sa siis ise alles turule tooma.(mis muidugi võimatu) Hetkel sellist küll pole. See oleks siis juba ehtne juust. Kohupiima puhul pole nii kõrge valgu konsentratsioon võimalik lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe pärast trenni panen ise kinni alati Wheyd , aga esimese nälja leevendamiseks paneks ühe korraliku prae kinni ( liha või kalaga ) , ja teeks ühe korraliku magustoidu moosi ja kohupiimaga! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei viibi küll praegu kodus, kuid kui koju jõuan annan täpse margi.

Ühes kohupiimas oli 16g või 18g 100g kohta valke ja teises 32g.

Homme õhtul/ülehomme annan vastuse !

See müstiline kohupiim ei anna mulle üldse rahu. Ikka veel ootame vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole aega poes käija olnud.

ärge nüüd närveldage, võisin numbritega veidikene eksid

kuid ta sinna 25-32G kanti ole.

Homme üritan poes käija ja uurida ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui trenn on eelk6ige rasva p6letamise eesm2rgil (olen naissoost, ylep2eviti teen ka lihaseid), siis mida peale trenni syya v6iks? yldjuhul k2in saalis 6htul 18-21 ajal. ja point selles et elan hetkel tais kus ei myyda sellist m6nusat kraami nagu kohupiim ntx :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui trenn on eelk6ige rasva p6letamise eesm2rgil (olen naissoost, ylep2eviti teen ka lihaseid), siis mida peale trenni syya v6iks? yldjuhul k2in saalis 6htul 18-21 ajal. ja point selles et elan hetkel tais kus ei myyda sellist m6nusat kraami nagu kohupiim ntx :D

Peale trenni kohe banaani süüa nt. Ja ca. tund peale trenni järgnev toidukord võiks siis kanaliha vms sisaldada. Ei usu, et sul oleks tarvis peale trenni süsivesikutele ka kohe valku juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×