Jump to content
NowIKnow

Hmm..kas vähe või palju, 500 kcal päevas?

Recommended Posts

Minu teada pidi keskmise naise vajadus 1500 kcal olema.

Seega soovitan süüa selle kandis, kuid teha ka trenni.

JA muide, kui sa sööd 500 kcal päevas siis sa kaotad pigem lihaseid kui pekki. :angry:

500 kcal'ga päevas kaotad elu, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina esitan küsimuse, et olen nii paks, et ei jää enam muud üle, kui nälgida. Söön 1 topsi kodujuustu päevas: 200g ja kõik.

ära jama söö kasvõi 2000 kcl aga liigu palju toitumine peab lihtsald õigetel kellaegadel olema tervislik ja palju peab liikuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja see ongi kõik?

Energiavajadus s6ltub laias laastus:

1. Lihasmassist

2. Neurohumoraalsest regulatsioonist

3. Kehalisest aktiivsusest

Rasvkude on kahjuks selline, mis elab 6hust ja armastusest... 8konoomne energiadepoo...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle nimi on vist looduslik valik. :huh:

Viimases Naistelehes on naine, kellel hormonaalne häire, kes kasvab metsikult pikkusesse ja laiusesse. Siinkohal ei mängi rolli ju ,,suust sisse,, termin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma söön 6000kcal päevas. Vahest vähem vahest rohkem.

Ehk viitsid kirjutada lahti oma kõige tavalisema päeva toitumise? Huvitab, kus täpselt need keskmised 6000kcal iga päev kokku ajad, endal nimelt sellega raskus, üle 3000-4000 välja ei venita. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk viitsid kirjutada lahti oma kõige tavalisema päeva toitumise? Huvitab, kus täpselt need keskmised 6000kcal iga päev kokku ajad, endal nimelt sellega raskus, üle 3000-4000 välja ei venita. :D

Ohtralt rammusaid toidulisandeid ilmselt. Tavatoiduga on üsna keeruline, kui just krõpsu-šokolaadi ei õgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohtralt rammusaid toidulisandeid ilmselt. Tavatoiduga on üsna keeruline, kui just krõpsu-šokolaadi ei õgi.

Arvata on jah, et kui mingit taolist toodet, ala Serious Mass rohkelt tarbida tuleb ära jah, selline variant aga eriti huvi ei paku. Huvitaks just, kuidas korralikust toidust (mitte krõps/shokolaad) nõnda palju kätte saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×