Jump to content
NowIKnow

Hmm..kas vähe või palju, 500 kcal päevas?

Recommended Posts

Lihtsalt tahaksin teada, kas 500 kcal päevas on vähe või palju, ma mõtlen et kas kaal siis langeb?

Ja kui palju peab üldse päevas sööma, kui ma tahan kaalus alla võtta? :rolleyes:

:angry:

Nii tõesti kaua ei ela

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt tahaksin teada, kas 500 kcal päevas on vähe või palju, ma mõtlen et kas kaal siis langeb?

Ja kui palju peab üldse päevas sööma, kui ma tahan kaalus alla võtta? :rolleyes:

Panid teksti lõppu operaatori ":angry:" ilmselt seetõttu, et kahtled, või mida see lekseem tähistab?

Küsimuse esimesele poolele vastates ütlen, et kaal langeb siis küll. Kas see vastus rahuldab?

Küsimuse teisele poolele pole mul aega vastata täna. Ja ka homme ei saa vastata, kuna tööandja on minu töökohal keelustanud käesoleva portaali külastamise, ja peale tööpäeva mul on vaja komandeeringusse minna tuttavatega, kas sobib, et vastaksin laupäeva keskpäeval? Palun vasta kindlasti neile küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lisaksin siia juurde "kui sa selleks ajaks veel nälga surnud pole". :rolleyes:

Jah just, see sinna lisaks.

(:

( siin interpreteerige eelmist lekseemi kui silmi paremal ja suud vasakul )

Seniks aga head ööd.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt tahaksin teada, kas 500 kcal päevas on vähe või palju, ma mõtlen et kas kaal siis langeb?

Ja kui palju peab üldse päevas sööma, kui ma tahan kaalus alla võtta? :angry:

1.Leningradi blokaadi ajal oli isegi ülalpeetavate toidunorm suurem.

2.Kaal langeb kohe kindlasti - kui ei usu,külasta St.Peterburgis Piskarjovi kalmistut.

Aga amputeerimine langetab kaalu veel kiiremini ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht muhe on lugeda...

Kuid osta poest ajakiri Muscle and Fitness Hers. Usun, et leiad sealt kindlasti mõne kaalulangetamise toitumiskava. Kui ei siis võiksid tellida toitumiskava siit samast lehelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust need numbrid küll võetakse? Ja milleks?

Peegelpilt on see, mis paneb asjad paika. Kasutage otsingut, tehke omale selgeks sõna BAASAINEVAHETUS tähendus, pange sellest tulenevalt oma menüü tervislikkuse põhimõtteid silmas pidades paika või tellige vastav toitumiskava kui ise ei viitsi või ei oska piisavalt süveneda- ja siis vaadake peeglisse kas asi toimib või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isegi 800 pole dieedi kohta palju, 1000+ kanti süüakse minu teada dieedi ajal, muidugi oleneb kehakaalust, mõni viskaks 1000'ga ka sussid püsti vist

800 kcl päevas ma kaua ei elaks kui mul 2300 kcl minimaalne tarbimine hetkel päevas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isegi 800 pole dieedi kohta palju, 1000+ kanti süüakse minu teada dieedi ajal, muidugi oleneb kehakaalust, mõni viskaks 1000'ga ka sussid püsti vist

Kas jutt käib tibide debiildieetidest?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1800 kcal oleks normaalne? Kellele? Endast räägid w?

kuule kui sa tarbid 2000 kcl päevas ja muudad äkki 1000 kcl peale siis see mõjutab ka tervist. Minuarust pole dieetidel ültse mõtet kui alla võtta tahavad söögu tervislikuld lihtsald ja liikugu rohkem:D jääb tervis korda ja muutub paremaks ka veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina esitan küsimuse, et olen nii paks, et ei jää enam muud üle, kui nälgida. Söön 1 topsi kodujuustu päevas: 200g ja kõik.

Surm tuleb enne, kui sellise meetodiga salenemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina esitan küsimuse, et olen nii paks, et ei jää enam muud üle, kui nälgida. Söön 1 topsi kodujuustu päevas: 200g ja kõik.

Selle nimi on vist looduslik valik. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle nimi on vist looduslik valik. :rolleyes:

Jah...k6ik ymberringi on syydi. P2ike teeb ka liiga jne.

Loomulikult ei ole me k6ik yhe vitsaga l88dud, kuid rasvkoe materjal on siiski suust sisse tulnud, mitte 6hust imbunud vms.

Yle88 ei muutu mitte midagi, kuid alati on v6imalik, kui tahtmist on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada pidi keskmise naise vajadus 1500 kcal olema.

Seega soovitan süüa selle kandis, kuid teha ka trenni.

JA muide, kui sa sööd 500 kcal päevas siis sa kaotad pigem lihaseid kui pekki. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×