Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

mina ei kannata suitsulõhnagi pärast mahajätmist. praegu ei kujuta ettegi kuidas ennem sain teha.. öäk:D

Ma ka ei kannata, samas vahepeal läheb migni sigaretige ette, siis seda lebra nagu ei tunneks. Aga samas ruumis või lähedal asuv suitsetav inimene on ikka kole ebameeldiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ei kannata suitsulõhnagi pärast mahajätmist. praegu ei kujuta ettegi kuidas ennem sain teha.. öäk:D

Kaua sa oled olnud puhas? ajaga läheb asi jah hullemaks...Mida kauem pole teinud seda vastikumaks muutub suitsulõhn ja kõik muu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Välja arvatud paar saunaõllet ja mõni nipet-näpet õhtu (pluss hea viski), ei joo ma üldse. Ei näe selle mõtet, kuna olen niikuinii seltskondlik ega pole vaja seepärast võtta. Suitsetamisega on range ei, välja arvatud üks tava mis tänase päevani veel jõus on - nimelt ühe parima sõbra ning kaastöötajaga proovime aeg-ajalt erinevaid viskisid (ja mitte neid alumise riiuli omi) , ning sinna kõrvale saab tema kui endise suitsetaja kombest suitsu ka tehtud. Siis on üks selline õhtu, kus alkohol ja suits käivad käsikäes. See aga on reeglina vaid ühel päeval aastal, kuid jõuab ka tulla erandeid, olen küllaltki kindel :)

Aeg ajalt juurime suitsu välja - mine tea, ehk ka paugu pealt. Viski aga ära ei kao, kuna pole antud aega, mil teineteist näeb üleliia palju. Viski teeb üldse asjad selgemaks ja aitab päeva muredest ja pingetest vabandeda :huh:

sa nii noor ei tohigi veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Kaua sa oled olnud puhas? ajaga läheb asi jah hullemaks...Mida kauem pole teinud seda vastikumaks muutub suitsulõhn ja kõik muu.

juba aasta. väga õige:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Krt mind pole ükski vein targaks teinud, olen ikka lollidemaale sattunud üldiselt. Kuigi miskipärast järgmine päev pohmakaga trennis on jõunäitajad võimsamad olnud :)

äkki oled valet veini joonud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekkis selline huvitav küsimus.. kui palju alkohol mõjutab trenni tegemisel lihaste arengut jne..?

on ka mingid umbkaudsed kogused mis ei tohiks eriti mõjutada trenni?

tean et palju ei tohi palju võtta aga ehk teadjad oskavad omast käest öelda kui kahjulik see täpselt on.

vahel ikka sõpradega võtaks v mõnel tähtpäeval.

kui aega leiate siis palun vastake :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul muud asjad paigas on siis pole mõõdukas joomine mingi määraja. Kui jood siis söö enda kõht ennem täis ja ka joomise ajal pea kinni enda toitumisharjumutest jne. Arvesta ka kaloritega mida õlu ja muud joogid sisaldavad. See on minu arvamus ja kogemus alkoholi tarbimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
löö otsingusse alkohol ja tuleb nii mis mühiseb :rolleyes:

tänan pakkumas, ma oskan otsingut kasutada, aga tahan lihtsalt infot teadjatelt nende enda kogemustest selles vallas, näiteks mitu pitsi v pudelit, mida iganes, kõik vastused oodatud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänan pakkumas, ma oskan otsingut kasutada, aga tahan lihtsalt infot teadjatelt nende enda kogemustest selles vallas, näiteks mitu pitsi v pudelit, mida iganes, kõik vastused oodatud :)

Oma paari aastase joomatsükli põhjal võin väita, et mida vähem jood - seda parem! Samas vahest mõni õlu rüübata tuleb ehk kasuks isegi. Aga ootame suuremate spetsialistide-joobarite arvamusi ikkagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks allikale viidata ei oska, kuid olen kuskilt endale kirja pannud järgmise jutu alkoholist:

1g alkoholi=7kcal

Alkohol tõstab inimestes naishormooni taset. See effekt pole märkimist väärt, kui alkoholi tarbitakse mõistlikes kogustes ning harva. Siiski igaõhtune õllejoomine tõstab naishormoonide taset organismis sedavõrd, et keha hakkab vett kinni hoidma ning lisandub rasva. Joomine võib isegi põhjustada keharasva teket kohtadesse, kus seda leidub peamiselt naistel (puusad, reied). Seepärast tuleks kulturistidel regulaarseid pidusid vältida.

Mõlema soo puhul piisab vaid mõnest lonksust, et östrogeenide arv kehas tõuseks. Kuigi mõju hakkab see avaldama alles pikaajalise tarbimise jooksul, takistavad lühiajalised östrogeenitaseme tõusud sujuvat lihaste progressi.

Alkohol alandab samas ka testosteroonitaset (tõstab testosterooni siduvaid proteiinide arvu kui ka vähendab testosterooni toodangut üldse).

Tervisekaitseamet soovitab naistel juua mitte üle ühe dringi päevas, meestel mitte üle kahe. Siiski ei tohiks kulturist juua enam kui ühe alkohoolse joogi päevas, mis on hea südame tööle.

Kui suudad kulturismiambitsioonidele lõivu maksta magustoitude, rasvaste praadide ja muud maitsva arvelt, ei tohiks alkoholist loobumine raskem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks allikale viidata ei oska, kuid olen kuskilt endale kirja pannud järgmise jutu alkoholist:

... Seepärast tuleks kulturistidel regulaarseid pidusid vältida...

Nagu pidutsemine=alkoholi tarbimine, väga vale. Peol saab ka kainena edukalt olla, eriti kulturist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et alkoholi mõjust täpsemalt teada saada , peaks ennast selles vallas täpsemalt harima :) Ise tulin täna ühelt seminarilt , mis käsitles alkoholi ja selle mõju. Väga hariv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et alkoholi mõjust täpsemalt teada saada , peaks ennast selles vallas täpsemalt harima :) Ise tulin täna ühelt seminarilt , mis käsitles alkoholi ja selle mõju. Väga hariv.

jaga teadmisi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×