Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Väsid mõnevõrra kiiremini,eriti kui teed enne trenni suitsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väsid mõnevõrra kiiremini,eriti kui teed enne trenni suitsu.

Noh eks seda kindlasti aga mõtlen siis veel seda, et kas see kuidagi märgatavalt takistab lihaste kasvu w üldse lõpetab selle ja kuna suitsetamisega saab ilusti kaalu langetada et siis kas kaal langeb lihaste või rasva arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen kahjuks suitsetaja. Muidugi ma ei tea, et mis oleks, kui ma ei suitsetaks, aga siiamaani küll ei ole kasvus mingeid häireid näinud. Kuu ajaga kasvas kehakaal 72->76kg. Tunnistan - maratoni joosta ei jõuaks. Söögiisuga on vist individuaalne lugu. Sellest aastast hakkasin jälle jõusaalis käima(aasta pausi) ja enne seda tõesti sõin suht vähe....polnud ise liccalt. Aga pärast trenniskäimise algust söön 6x päevas ja ikka on koguaeg kõht tühi. Eakaaslastega võrreldes ennast kõhnemaks ei pea (180cm/76kg/käsivars 41cm jne), aga vb olen ekto- ja mesomorfi vahepealse kehatüübiga, et söömisest rasva eriti ei lähe.

Muidu vist kui suitsetamise maha jätad, siis hakkad igavusest sööma - lihtsalt psühholoogiline jama, millest mees vabalt üle peaks saama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamine lihtsalt ei sobi kokku jõusaaliga :o (see on minuarvamus)

Aga vaevalt et ta just lihase kasvu kinni hoiab aga sa jõuad lihtsalt vähem :rolleyes:

Ise jätsin suitsetamise maha kui jõusaali hakkasin tõsiselt võtma,ja ütlen kõigile ilma suitsuta on hirmus hea olla :D

Algul kui sutsetamise maha jätsin siis sõin kah nagu loom,aga teatud aja mõõdudes see kaob nagu nikotiininälg :P

Aga ja suits on mõtetu !!!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks teha tervisesporti kui ise tervisest ei hooligi. :rolleyes: Üheltpoolt ehitad teiseltpoolt lammutad.Jah just nagu Cows ütles suitsetamine lihtsalt ei sobi kokku jõusaaliga!(samuti minuarvamus, kelle arust sobib see aga tehku)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh need "lihtsalt ei sobi" ja "suitsetaja teab kulturismist samapalju nagu kits kinokuulutusest" arvamused võiks endale jätta, kui põhjendust taga ei ole. Ma ka ei oska põhjendada, miks ta hea võiks olla, aga olgem tolerantsemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd siin piisavalt ringi vaatasin siis ma ei leidnud piisavalt teavet sellise asja kohta kui suitsetamine just sellisel puhul kui inimene käib saalis kuskil 4-5x nädalas.Seega sooviksin teada saada et mis miinused on suitsetamisel jõusaali kõrval.

PS.Mida rohkem teavet seda parem.

Aitäh

Suitsetamine ja jõusaal on nagu autol vajutada gaasi ja pidurit üheaegselt, mootor jõurab ja auto isegi liigub aga ühel hetkel ütleb mootor üles. Kui mootor on uus, siis on katki minekuni veel aega. Elu aga näitab ,et aastatega on suitsu maha jätta järjest raskem, tervis sellest aga paremaks kindlasti ei lähe.

Nii ,et kui praegu ennast ei sega, siis lase käia ainult ,et mida edasi, seda raskem on. Aga see on iga inimese enda valik, nii ,et võta või jäta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamine ja jõusaal on nagu autol vajutada gaasi ja pidurit üheaegselt, mootor jõurab ja auto isegi liigub aga ühel hetkel ütleb mootor üles. Kui mootor on uus, siis on katki minekuni veel aega. Elu aga näitab ,et aastatega on suitsu maha jätta järjest raskem, tervis sellest aga paremaks kindlasti ei lähe.

Nii ,et kui praegu ennast ei sega, siis lase käia ainult ,et mida edasi, seda raskem on. Aga see on iga inimese enda valik, nii ,et võta või jäta

Mootor on su süda ja suits pidur :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ütlen sulle omast kogemusest...suitsetama hakkasin, kui olin 12-13. suitsetasin kuni 20.12.2006. põhjus, miks ma maha jätsin oli see, et sain õhkrinna jõutõmmet tehes. suitsetasin kokku siis 7-8 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halveneb verevarustus ka lihastesse, see võib olla otsene või kaudne mõju lihase kasvule.

just! seda peetaksegi peamiseks miinuseks sportlastele. muidugi neile kes tegelevad kestvusspordiga ja ka puhkpilliorkestris mängijatele on lisaks veel võhma vähenemine (kopsumaht)

ja ma ei saa ütlemata jätta et kui oled normaalne trennimees, siis suitsud jäta vähemalt trennipäeval koju! või veel parem viska minema..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suitsuga on see jama et see hoiab minu arust kaalu kinni....ise jätsin maha ja kaalu lihtsalt tuli juurde nii mis kole :blink:

soovitan kõigil suits maha jätta.

Peale k6ige muu arvan ma, et suitsetavale mehele sobib kaaslaseks ainult suitsetav naine... See l6hn ja see maitse, mis j22b teil suhu! Fuu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale k6ige muu arvan ma, et suitsetavale mehele sobib kaaslaseks ainult suitsetav naine... See l6hn ja see maitse, mis j22b teil suhu! Fuu!

Selle jaoks on närimiskumm.

Aga tõesti väga ebamugav on olla mittesuitsetajal suitsetajate seltskonnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juuni alguses pidi jõustuma ... või oli juuli .... igatahes kaua enam ei ole .... jube on ikka küll kui bussi peatuses suitsetab ja puhub ülejäänud inimeste sekka suitsu ... ja siis pärast viskab selle külma rahuga maha ... huhh... prügikast on ju lähedal ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juuni alguses pidi jõustuma ... või oli juuli .... igatahes kaua enam ei ole .... jube on ikka küll kui bussi peatuses suitsetab ja puhub ülejäänud inimeste sekka suitsu ... ja siis pärast viskab selle külma rahuga maha ... huhh... prügikast on ju lähedal ...

Bussipeatustes ei tohi enam ammu suitsetada. Tulev seadus hakkab kehtima toitlustusasutuste jms. kohta.

Aga teemast rääkides, pean mainima, et ma ise jätsin suitsetamise maha neli kuud tagasi. Siis hakkasin ka spordiga tegelema. Enne seda ma võhma üle kurta tegelikult ei saanud. Mitmed tuttavad, kes ei suitsetanud ega joonud, vaid pigem tervislikke eluviise harrastasid, jäid mulle alla mitmes füüsilises asjas. Ainult üks väike häda hakkas küll tekkima.. see väikemees ei viitsind enam pikalt tööd teha. Pidi vahepeal käega kaasa aitama, et asi tehtud saaks. Ühesõnaga, oli mulle piisavalt tõsine märk, et olukorraga midagi ette võtta. Peale suitsetamisest loobumist umbes nädal, märkasin meeletut võhma juurdekasvu. Seal kus varem metsa vahel vikatimees virvendas, nüüd enam isegi mitte ei hingeldanud. Pluss veel mitumitu muud asja, mis paremaks läks. Jõusaali kohta ei tea erinevust ütelda, kuna enne seda ma jõusaaliga ei tegelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina jätsin suitsetamise maha 7 kuud tagasi ja nüüd on täiesti võimatu aru saada mille kuradi pärast ma üldse suitsu tegin.

Enne sõitsin ratast ca 60 min ja pidin ära surema sinna otsa, nüüd 7 kuud hiljem tulen täitsa rõõmsa näoga ratta seljast maha 60 min sõidu puhul :blink:

Progress.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh need "lihtsalt ei sobi" ja "suitsetaja teab kulturismist samapalju nagu kits kinokuulutusest" arvamused võiks endale jätta, kui põhjendust taga ei ole. Ma ka ei oska põhjendada, miks ta hea võiks olla, aga olgem tolerantsemad.

TOLERANTSEMAD suitsetamise suhtes, unista edasi!!!!!!!!!!!! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamise mahajätmine (2006 suvel) ei andnud mulle peaaegu üldse võhma juurde. Trepid ajavad ikka hingeldama jms.

Meeletut söömisehullust mul ka ei olnud, aga sellest hoolimata tuli kaalu juurde. Võib-olla on erinevus selles, et nüüd ei jaluta ma enam mitu korda päevas regulaarselt kööki suitsu tegema, kus ma vahel istumise asemel end muusika taktis kaasa nõksutasin.

Paistab, et jõusaal on tagantjärgi kaalu langetanud selleni, mis oli suvel, aga eesmärgini ei ole veel jõudnud. ;)

PS! Need, kes ise pole suitsetanud, olge tõepoolest tolerantsemad, ärge mõnitage suitsetajaid. Te ei tea, et teiste näägutamine ajab suitsetajale suitsuisu peale. ;) Sama käib endiste suitsetajate kohta, kes on ära unustanud, mis tunne oli. Maha saab jätta alles siis, kui see plaan tuleb inimesel endal ja isegi siis on nii, et kui on juba otsustatud maha jätta, siis kellegi soovitus "jäta maha, sees on mõttetu harjumus" võib sellele plaanile vee peale tõmmata. Ma saan öelda ainult seda, et Nicorette'i plaastrid on oma hinda väärt, sest füüsiliste ja vaimsete kõrvalnähtude erinevus on MEELETU! Kui plaaster on peal, siis ei ole seda tunnet, et lööks suitsu nimel inimesi maha. Plaastri kasutamise kestvus on individuaalne, mulle piisasumbes 8 nädalast. Esimesed kolm päeva on ikka rasked, aga see tunne läheb paari nädalaga meelest ära. Ma mäletan, et oli raske, aga ma enam ei samastu selle tundega, mis mul esimesel kolmel päeval oli. Lisaks sellele, Nicorette'i näts on vastiku maitsega ja olen kuulnud, et võib omakorda sõltuvust tekitada. Peale esimest nädalat ei tasu nikotiini-nätsu tarbida. Ja veel - ÄRA JÄTA MAHA ENNE KUI SA POLE KINDLALT OTSUSTANUD! Ei ole mõtet mitu korda "proovida", sest siis tekib harjumus alla anda. Ja see, kui mahajätmise hommikul tekib mõte, et pole ikka õige aeg mahajätmiseks, siis tegelikult ei ole kunagi õige aeg ja vabanduse leiab alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale k6ige muu arvan ma, et suitsetavale mehele sobib kaaslaseks ainult suitsetav naine... See l6hn ja see maitse, mis j22b teil suhu! Fuu!

Suitsetav mees on ebameeldiv, suitsetav naine aga minu arust lausa võigas. Vastik on vaadata tänaval noori emasid, kellel laps ühes käes ja suits teises. Jäle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×