Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Upitaks väheke vanat teemat. Asi nimelt selline jätsin nädal tagasi suitsetamise maha. Alkoholi ei ole juba pikemat aega tarbind. Toitumine on korras ja sporti teen ka mõistlikult. Aga väike ärevus sees et kehakaal võib tõusta. Kas peaksin paanitsema või mitte. Nimelt asi siuke et olen trenni tehes ja korrektselt toitudes saanud normaalsesse keha kaalu ja ei sooviks et kaal uuesti tõuseks. Nii et palun aidake väheke mõne targema sõnaga, kas peaksin muretsema või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Upitaks väheke vanat teemat. Asi nimelt selline jätsin nädal tagasi suitsetamise maha. Alkoholi ei ole juba pikemat aega tarbind. Toitumine on korras ja sporti teen ka mõistlikult. Aga väike ärevus sees et kehakaal võib tõusta. Kas peaksin paanitsema või mitte. Nimelt asi siuke et olen trenni tehes ja korrektselt toitudes saanud normaalsesse keha kaalu ja ei sooviks et kaal uuesti tõuseks. Nii et palun aidake väheke mõne targema sõnaga, kas peaksin muretsema või mitte.

No kehakaal võib tõusma hakata, kuna suitsetamisest loobudes võib tekkida selline "kustutamatu" näljatunne. Tegelikult on siiski kõik lihtsalt peas kinni ja kui säilitad korrektse toitumise, pole millegipärast muretseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud. Seda ma kuulda tahtsingi. Kaloraazi pole plaanis tõsta ja isud on paigas trenniga. Teine kord kui olen lubanud endale mõne sellise patuse asja siis olen trennis koormust ja trennis olemis aega tõstnud. Aga üld juhul neid isusid on kvartalis korra ja neid saab ka edukalt eirata. Tänud vastamast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Upitaks väheke vanat teemat. Asi nimelt selline jätsin nädal tagasi suitsetamise maha. Alkoholi ei ole juba pikemat aega tarbind. Toitumine on korras ja sporti teen ka mõistlikult. Aga väike ärevus sees et kehakaal võib tõusta. Kas peaksin paanitsema või mitte. Nimelt asi siuke et olen trenni tehes ja korrektselt toitudes saanud normaalsesse keha kaalu ja ei sooviks et kaal uuesti tõuseks. Nii et palun aidake väheke mõne targema sõnaga, kas peaksin muretsema või mitte.

Mina jätsin suitsetamise maha aastavahetusel. 7 kuud ilma peaaegu. Juurde pole ma midagi võtnud pigem olen kaotanud 1,5kg kuna olen hakanud ka jooksma lisaks 2-4x nädalas jõusaalile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×