Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

suitsetamine just aitab kaalu langetada, sest keha kulutab mürkide välja viimiseks energiat ja samuti vähendab söögiisu, jõunumbreid jne ei tohiks jõualadel väga mõjutada, jällegi kellele hea, kellele halb.

alkoga veits keerulisem, IMO kõige parem on juua viina veega, enne joomist kindlasti vitamiinitablett ja 2g tauriini, kindlasti ei tohi süüa ega muid kaloreid tarbida, muidu muutub rasvaks.

suht hea tervisliku pidu valem = 20.00 korralik söögikord, 21.30-23.30 250ml viina,1 tbl multivitamiini, 2g tauriini, 2-3L vett pealejoogiks,edaspidi ainult GASEERIMATA vett.

24-9.00 aeroobne tants + vesi. Hommiku ärgates on inimese tunne + kaalulangus vee arvelt, kuid ikkagi korralik aeoobne on seljataga ja kaloritevaene õhtupoolik.

juurde ei tohiks võtta, kuna sama moodi keha võitleb mürgiga ehk alkoholiga ja kui samal ajal juurde ei söö, siis perfecto

kellegil veel ettepanekuid kuidas tervislikult pidu saab panna, siis andke teada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suitsetamine just aitab kaalu langetada, sest keha kulutab mürkide välja viimiseks energiat ja samuti vähendab söögiisu, jõunumbreid jne ei tohiks jõualadel väga mõjutada, jällegi kellele hea, kellele halb.

alkoga veits keerulisem, IMO kõige parem on juua viina veega, enne joomist kindlasti vitamiinitablett ja 2g tauriini, kindlasti ei tohi süüa ega muid kaloreid tarbida, muidu muutub rasvaks.

suht hea tervisliku pidu valem = 20.00 korralik söögikord, 21.30-23.30 250ml viina,1 tbl multivitamiini, 2g tauriini, 2-3L vett pealejoogiks,edaspidi ainult GASEERIMATA vett.

24-9.00 aeroobne tants + vesi. Hommiku ärgates on inimese tunne + kaalulangus vee arvelt, kuid ikkagi korralik aeoobne on seljataga ja kaloritevaene õhtupoolik.

juurde ei tohiks võtta, kuna sama moodi keha võitleb mürgiga ehk alkoholiga ja kui samal ajal juurde ei söö, siis perfecto

kellegil veel ettepanekuid kuidas tervislikult pidu saab panna, siis andke teada :rolleyes:

Vee asemel oleks ju hea kasutada suhkurasendajaga jooke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vee asemel oleks ju hea kasutada suhkurasendajaga jooke.

enamustel on gaasid sees, mis pole hea , pealegi on mitmetes uuringutes kindlaks tehtud ,et nt aspartaami kasutamine suhkru asemel ei anna mingeid kaalualandamise tulemusi, vaid vastupidi on lisanud kaalu :rolleyes: pikemas perspektiivis, pealegi on aspartaam otsene mürk aju jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lõõgastuma peab , muidu lihas ei kasva !

Kui ikka inimene ei suuda muudmoodi lõõgastuda kui lisaaineid tarvitades,siis minu meelest peaks siin juba abi otsima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas jõusaali-inimene, kes võtab lisaaineid, et paremini kasvada ja trenni maksimeerida, peaks ka abi otsima..?

See vast sõltub juba millist lisaaainet kasutad ja ega see eelnevalt mainitud lõõgastumisviis ka päris õige ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

ma ise olen suitsetaja ja samuti tarbin ka alkoholi vahetevahel.

Mind on pannud mõtlema et kas alkoholi tarbimine pärast trenni (3-6 tundi) halba/paksemaks ei tee ?

Ja kui üldse tarbida siis mis kõige kahjulikum jook oleks (olen kuulnud et õlu teeb kõhu suureks)

Suitsetamine 10 minutit enne/pärast trenni , mis halba see mu jõutreeningule teeb?

Ole normaalne viin ikka koge kahjulikum ma arvan aga suits kohe ja enne trenni eiiii soovita !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga halb kombinatsioon. Alkohol ärritab limaskesta ning eemaldab selle epiteelpinnalt kaitsekihi. Selle tulemusel saavad suitsust tulenevad patogeenid imenduda väga lihtsalt organismi. Suitsetamine ja alkohol koostoimes on suurim kõrivähi eeldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

ma ise olen suitsetaja ja samuti tarbin ka alkoholi vahetevahel.

Mind on pannud mõtlema et kas alkoholi tarbimine pärast trenni (3-6 tundi) halba/paksemaks ei tee ?

Ja kui üldse tarbida siis mis kõige kahjulikum jook oleks (olen kuulnud et õlu teeb kõhu suureks)

Suitsetamine 10 minutit enne/pärast trenni , mis halba see mu jõutreeningule teeb?

Kui kunagi siiski otsustad suitsetamist maha jätta, siis soovitan vaikselt suitsult üle minna mokatubakale ning aja möödudes ka selle kasutamine lõpetada.

Vend on 31 a. ning mõned kuud tagasi vahetas suitsetamise mokatubaka vastu ja praeguseks ei tee enam kumbagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kunagi siiski otsustad suitsetamist maha jätta, siis soovitan vaikselt suitsult üle minna mokatubakale ning aja möödudes ka selle kasutamine lõpetada.

Vend on 31 a. ning mõned kuud tagasi vahetas suitsetamise mokatubaka vastu ja praeguseks ei tee enam kumbagi.

Väga hea idee, aga Haapsalus ei müüda mokakat .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga suitsetamine mingit vereringet ei aeglusta vms mis lihaste kasvu vähendaks.Söögiisuga on muidu kõik korras.

vererõhk tõuseb, veri muutub mustaks, kuna kopsud on sitased ja seetõttu ei saada enam puhast hapnikku verre.. ise teed oma trennid raskemaks lihtsalt! :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suitsetamine just aitab kaalu langetada, sest keha kulutab mürkide välja viimiseks energiat ja samuti vähendab söögiisu, jõunumbreid jne ei tohiks jõualadel väga mõjutada, jällegi kellele hea, kellele halb.

alkoga veits keerulisem, IMO kõige parem on juua viina veega, enne joomist kindlasti vitamiinitablett ja 2g tauriini, kindlasti ei tohi süüa ega muid kaloreid tarbida, muidu muutub rasvaks.

suht hea tervisliku pidu valem = 20.00 korralik söögikord, 21.30-23.30 250ml viina,1 tbl multivitamiini, 2g tauriini, 2-3L vett pealejoogiks,edaspidi ainult GASEERIMATA vett.

24-9.00 aeroobne tants + vesi. Hommiku ärgates on inimese tunne + kaalulangus vee arvelt, kuid ikkagi korralik aeoobne on seljataga ja kaloritevaene õhtupoolik.

juurde ei tohiks võtta, kuna sama moodi keha võitleb mürgiga ehk alkoholiga ja kui samal ajal juurde ei söö, siis perfecto

kellegil veel ettepanekuid kuidas tervislikult pidu saab panna, siis andke teada :D

Miks sa panid just kirja 250ml? See on nii suhteline. Mäletan 2 aastat tagasi kui ma suht karsklaseks hakanud olin, jõin ära ca 200 grammi viina ja oksendasin 3 tundi wc-s. Nüüd hetkel võin õhtu jooksul juua u 700-900 grammi viina, tõmmata paki suitsu ja pohmakast pole haisu(iga kümnes kord vb kui sedagi) ka mitte. Nii oli vahepeal ca 3-4 päeva nädalas ja jõusaalis tuli jõudu juurde ja arenesin. Tean ka inimesi, kes üle poolte päevade nädalas joovad, suitsetavad ja tarbivad muid ained, teevad trenni(metaaniga) samaaegselt ja jõudu on juurde tulnud ca 2-3 korda. Ma ei propageeri midagi, lihtsalt ei ole elu must ja valge. Suits ja alko igatahes väga suurt mõju ei oma jõusaali trennile(kui saa joomise kõrvalt veits süüa ka jõuad!), tean omadest kogemustest. Tihti jõin ka trennipäevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa panid just kirja 250ml? See on nii suhteline. Mäletan 2 aastat tagasi kui ma suht karsklaseks hakanud olin, jõin ära ca 200 grammi viina ja oksendasin 3 tundi wc-s. Nüüd hetkel võin õhtu jooksul juua u 700-900 grammi viina, tõmmata paki suitsu ja pohmakast pole haisu(iga kümnes kord vb kui sedagi) ka mitte. Nii oli vahepeal ca 3-4 päeva nädalas ja jõusaalis tuli jõudu juurde ja arenesin. Tean ka inimesi, kes üle poolte päevade nädalas joovad, suitsetavad ja tarbivad muid ained, teevad trenni(metaaniga) samaaegselt ja jõudu on juurde tulnud ca 2-3 korda. Ma ei propageeri midagi, lihtsalt ei ole elu must ja valge. Suits ja alko igatahes väga suurt mõju ei oma jõusaali trennile(kui saa joomise kõrvalt veits süüa ka jõuad!), tean omadest kogemustest. Tihti jõin ka trennipäevadel.

Järelikult tegid trenni lihtsalt lihaste pärast, aga paljud teevad trenni just ka parema tervise pärast.Ei usu eriti, et mitu korda nädalas juues ja suitsu paar pakki nädalas tehes tervis väga kaua vastu peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel jubedam on siis, kui need viina joonud inimesed sulle hiljem näkku hingavad...

...ja kui m6ni suitsetaja satub k6rval seisma :D

Mis nipiga nad oma intiimelu veel korraldavad? Otsivad suitsetava partneri?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×