Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Suitsetamine piirab keha hapnikutarvet nii otseselt - tõmbad CO2 ja CO sisse kui ka kaudselt: tõrvakiht kopsudes. Organism vajab trennist taastumiseks hapnikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib suitsu teha,aga jõusaalis käin kah,kas suits mõjutab oluliselt minu lihaste arengut? Ma tahaks maha jätta küll aga mul on mingit head motiivi vaja.

Kui kogu aeg tõmbad,siis ta loomulikult pidurdab arengut,kõigele lisaks pärsib ka söögiisu.

Aga kui vahest nädalavahetustel,siis ei juhtu miskit. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamine piirab keha hapnikutarvet nii otseselt - tõmbad CO2 ja CO sisse kui ka kaudselt: tõrvakiht kopsudes. Organism vajab trennist taastumiseks hapnikku.

Ja pealegi pärsib nikotiin kasvuhormooni tootmist. Niiet....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus, et kas tubakas mõjutab lihaste kasvu ?

Kui mõjutab, kas siis väga palju ?

Tänan

lihtne ja konkreetne vastus: suitsetamine ja sport ei käi kokku.

Mida negatiivset tubakas Su tervisele teeb.. loetelu on pikk: alustades kopsude rikkumisest, vere kvaliteedi langusest ja lõpetades üleüldise jõudlusega spordis. (seda teemat on ka juba lahatud, niiet kasuta otsingut)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lihtne ja konkreetne vastus: suitsetamine ja sport ei käi kokku.

Mida negatiivset tubakas Su tervisele teeb.. loetelu on pikk: alustades kopsude rikkumisest, vere kvaliteedi langusest ja lõpetades üleüldise jõudlusega spordis. (seda teemat on ka juba lahatud, niiet kasuta otsingut)

See on täpselt küsimus Marek Kalmusele. Nagu näha tema pealt, siis on kõik võimalik. Minu teada Markus Rühl sammuti suitsetab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus, et kas tubakas mõjutab lihaste kasvu ?

Kui mõjutab, kas siis väga palju ?

Tänan

Siin antakse veidi vastust sedalaadi küsimusele:

http://www.musclenet.com/smoking_bodybuilding_alcohol.html

Aga üldiselt võiks mõelda nii, et tegu on organismi halvamisega, ja sellega seoses siis organism toimib kehvemini kindlasti mingil määral. Niiet mingil määral kindlasti lihaste kasvu mõjutab negatiivselt. Aga kas 10% või mõnes muus osakaalus, seda ei tea öelda, aga raske on ka ettekujutada, miks praktiliselt seda teada oleks vaja. Seda võiks praktiliselt vaja teada olla siis, kui äkki o nselline haigus või muu range põhjus, et ei saa tõesti ilma suitsetamata, sel juhul on su küsimuses pointi küll, et siis saaks teoreetilise teadmise, kuipalju suitsetamine su treeningu tulemuslikkust kahandab. Ise pakun, et see % võiks olla 0-25%, et selles osas su tulemused on väiksemad, võid nii mõelda, et pead 1.0-1.25 aastaga saavutama seda ,mida ilma suitsetamata saavutaksid 1.0 aastaga, et sedalaadi % pakuks lihtsalt sisetunde järgi, mingit allikat anda ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna söögiisu väheneb, järelikult ei söö enam niipalju ja sisi imestad kuhu kaal kaob?

Loogika küsimus ju.

No enne ja peale trenni ei tasu kindlasti suitsu teha... Takistab hapniku transporti ja kättesaadavust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek Kalmus suitsetab ? :P:D :D :o :o

Mida sa imestad siin. Isegi kergejõustiku aladel tehakse seda. Kantergi ütles kunagi, et profid, kes ketast loobivad suitsetavad. Kunagi oli vist isegi jutt, et suusatajad pidid enne sõitu ka mõned mahvis panema. Pidi turgutama midagi. Sõltub kus ja kuna ja palju keegi teeb. Kui ta avalikes kohtades eriti tee, siis keegi panegi nagu tähele. See umbes sama loll, kui imestada, et mõni mees kasutab steroide, kuna mina pole kunagi näinud teda ei pildil ega tänaval kõndimas süstal per.......... B)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealegi takistab nikotiin kasvuhormooni eritumist.

Endal pole õnneks seni olnud suitsetamisega kogemust, aga üks tuttav kes tõsisemalt jõusaaliga tegeles jättis suitsetamise selle pärast maha, et oli nagu kännu taha pidama jäänud areng. Kohe peale suitsetamise lõpetamist arengu kiirus mitmekordistus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on selge et suitsetamine rikub tervist, aga ma pole aru saanud kuidas ta lihastele mõjub. proovisin küll kord maha jätta, tundus nagu jõudu oleks rohkem juurde tulnud vms. alkoholi tarbimisega on veel sitemad lood see tõmbab jõudu nii maha et jube hakkab. või on see vale? aga ikkagi , suitsetamine on probleem. et kuidas see siis mõjub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alko on mõtetu, eriti kange alko. Kui aga vahel mõne suitsu kisud ei ole sellest midagi. Lihtsalt kas sportlasele sobib suits suus ringi liikuda? Alla anda ei maksa, ürita loobuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alko on mõtetu, eriti kange alko. Kui aga vahel mõne suitsu kisud ei ole sellest midagi. Lihtsalt kas sportlasele sobib suits suus ringi liikuda? Alla anda ei maksa, ürita loobuda.

jutt jumala õige,aga mis sa teed kui halb harjumus küljes on. ja kindlasti pole see soprtlasele sobiv..

alko on selline asi , et kanget ma ei suuda juua. lihtsalt vastu hakkab ja tuleb üles..seepärast kanget ei joogi. sellist lahjemat kraami vahel ikka..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alko on mõtetu, eriti kange alko. Kui aga vahel mõne suitsu kisud ei ole sellest midagi. Lihtsalt kas sportlasele sobib suits suus ringi liikuda? Alla anda ei maksa, ürita loobuda.

Ma arvan, et alkol on rohkem mõtet kui suitsul. Tähistamiseks võib natukene võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et alkol on rohkem mõtet kui suitsul. Tähistamiseks võib natukene võtta.

Eks igaüks teeb valiku ja otsused ise ikka. Ideaalne oleks kui neid kahte üldse õnnestuks vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, alkoholism on päritav.

Aga küsimus oli ju, et kuidas suitsetamine mõjub lihastele.

Tahaks ise ka seda vastust teada. Hapniku saavad lihased vähem, muud ma ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×