Jump to content
Aile

Tiibeti piimaseen on saadaval

Recommended Posts

Niih... kuup2ev on 28 aug ja mul on j2lle seent yle...

Kes tahab, v6tke yhendust.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes on huvitatud?

Minu seeneke on j2rjekordselt nii palju kasvanud, et toodab rohkem hapupiima, kui meie perel tarvis.

Mul oli ka see vahepeal, sain tuttava käest.

Kahjuks läks sellega kehvasti. Mulle hakkas tunduma, et igapäev kui vett vahetasin läks see "lõhn" aina ebameeldivamaks. Kohe väga jubedaks.

Ja lõpuks viskasin ära. Ka tundus mulle, et poepiimast ei tule see õige hapupiim. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja alles oli ta nõnda tilluke :rolleyes:

Jah :lol: Suur t2nu sulle!

Korra ma juba andsin rohkem, kui pool 2ra. Hetkel j2lle 2 l piima p2evas. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka see vahepeal, sain tuttava käest.

Kahjuks läks sellega kehvasti. Mulle hakkas tunduma, et igapäev kui vett vahetasin läks see "lõhn" aina ebameeldivamaks. Kohe väga jubedaks.

Ja lõpuks viskasin ära. Ka tundus mulle, et poepiimast ei tule see õige hapupiim. :lol:

Millist vett sa vahetasid :rolleyes: See on ju piimaseen, temal vahetatakse piima?

...ja poepiim sobib ka v2ga h2sti B) Mingi aeg ostsin kuumt88tlemata mahepiima...aga...ah sobib teine ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist vett sa vahetasid :rolleyes: See on ju piimaseen, temal vahetatakse piima?

...ja poepiim sobib ka v2ga h2sti :lol: Mingi aeg ostsin kuumt88tlemata mahepiima...aga...ah sobib teine ka.

No kui ma parajasti hapupiima ei teinud siis hoidsin seda vees. Kui mulle juhtnööre jagati, siis öeldi, et vees võib ka hoida.

Ma ei te ma kasutasin Tere piima ja mul läks ta küll väga imelikuks, piim muutus nagu teraliseks ja ülejäänud vedelik läks nagu läbipaistvaks.

Ei tea ju siis tegin midagi valesti, ei hoolitsenud piisavalt võibolla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui ma parajasti hapupiima ei teinud siis hoidsin seda vees. Kui mulle juhtnööre jagati, siis öeldi, et vees võib ka hoida.

Ma ei te ma kasutasin Tere piima ja mul läks ta küll väga imelikuks, piim muutus nagu teraliseks ja ülejäänud vedelik läks nagu läbipaistvaks.

Ei tea ju siis tegin midagi valesti, ei hoolitsenud piisavalt võibolla.

Vees ei soovitaks seent eriti regulaarselt hoida, võib olla harva, kui lihtsalt unustasid piima osta vms. As in plaan B. Kui piima anda, peaks teine küll korralikult toituma, endal vähemalt pole veel probleeme tekkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleks huvitatud, saatsin sõnumi aga äkki oled sa mu msg blokkinud ^ -^

Saatsin ka vastu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vees ei soovitaks seent eriti regulaarselt hoida, võib olla harva, kui lihtsalt unustasid piima osta vms. As in plaan B. Kui piima anda, peaks teine küll korralikult toituma, endal vähemalt pole veel probleeme tekkinud.

Ok, siis on asi selge, oli teine mul vist liiga kaua järest vees B)

Järgmine kord olen targem.

Aga mis see õige suhe hapupiima tegemisel on, võibolla oli mul see ka vale. :rolleyes:

Ma mõtlen mitu ml piima mitme g seene kohta ja kui kaua peab hoidma ja millisel temperatuuril? ( ikka toa? ). :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingit teaduslikku juttu ka on selle piimaseene kohta?

Ei ole ise hoolinud... kui ausalt 8elda.

Olen nii v6i naa hapendatud piima jooja. Ise tehes tuleb ta parem ja tunduvalt odavam. Minu jaoks on ta lihtsalt funktsionaalne s88k.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes on huvitatud?

Minu seeneke on j2rjekordselt nii palju kasvanud, et toodab rohkem hapupiima, kui meie perel tarvis.

tere mul ema kah joob seda ma ei tea see nii õudne ju aga mis ta annab nagu tervislikel kaalutustel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere mul ema kah joob seda ma ei tea see nii õudne ju aga mis ta annab nagu tervislikel kaalutustel

V6ibolla laseb ta selle liiga hapuks? Isegi minu meheraasule meeldib :D

Loe teemat, panin siia lingid yles.

Mul on j2lle seent saadaval. Kellel on soovi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6ibolla laseb ta selle liiga hapuks? Isegi minu meheraasule meeldib :D

Loe teemat, panin siia lingid yles.

Mul on j2lle seent saadaval. Kellel on soovi?

Mina oleks huvitatud. Oled homme Tallinnas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina oleks huvitatud. Oled homme Tallinnas?

S6idan n2dalavahetuseks maale, vabandust.

J6geval on kyyslaugufestival :D

Esmasp2evast olen j2lle Tallinnas. Saadan oma tel numbri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui ma parajasti hapupiima ei teinud siis hoidsin seda vees. Kui mulle juhtnööre jagati, siis öeldi, et vees võib ka hoida.

Ma ei te ma kasutasin Tere piima ja mul läks ta küll väga imelikuks, piim muutus nagu teraliseks ja ülejäänud vedelik läks nagu läbipaistvaks.

Ei tea ju siis tegin midagi valesti, ei hoolitsenud piisavalt võibolla.

poe piimast ei saa hapupiima teha,tuleb solk välja sellest.Maa piim on (Y) hapupiimajaoks

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×