Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

Marius on tugev, kuid aeglane, vähese võhmaga ja väga kesise tehnikaga. Natuke tuleb teda jooksutada ning varsti ongi ta nö sitting duck.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Löök on suht tugev ikka. Selles suhtes mõne vastase vastu võib see kindlasti edu tuua. Ennustan varem või hiljem Marius vs. James Thompson kuskil Jaapanis:)

Ka Bob Sappi võiks Marius teoorias võita ma arvan.

Aga korraliku poksija vastu läheb raskeks. Kui ta just ei ole väga andekas ja ei ole lühikese ajaga õppinud korralikult inimesi pikali jooksma.

Matš on järgmine NV kui ma ei eksi. Reedel vist.

Kas seda kusagilt näha ka saab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bob Sapp on paarkümmend kilo alla võtnud ja on kaotanud viimase 3 aasta jooksul 9st matsist 8 ja võitnud 1.

Kui ta tuli oli ta suur ja tugev, ning võitis 2 korda isegi kahekordset K1 meistrit Ernesto Hoost-i

Seega Bob Sapp läheb järjest allamäge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Löögitugevusest on ikka siis kasu, kui pihta ka saab. Aga tema suuruse ja kaalu juures ei tasu eriti lootagi, et ta seal matil jooksma ja hüppama hakkab. See oleks ilmselgelt mõttetu väsitamine. Suurem tõenäosus võita on tal pöörata suuremat tähelepanu vastase liikumisele ning teha õigel ajal korralik vastulöök. Kui ta palju hüppab ja vehib siis on teise roundi lõpuks rihm tal maas ja siis on juba hilja hakata õiget auku vastase kaitses otsima. Pealegi kahtlen, kas ta suudab adekvaatselt üldse ennast kaitsta. Kui ta palju vehib siis saab oma paugud sisse ja korras.

Löögitugevus kõigub erinevatel inimestel päris palju. Minu treener kes on oma 172cm ja mingi 65kg lajatab selliseid pauke, et kaks korda suuremad mehed ajasid kohe varbad taeva poole. Samas normaalses vormis trennikaaslane pikkusega 192 ja 110kg jäi omajagu löögitugevusega maha.

Ning nagu mu treener ütles: pole mingit vahet kui suur sa oled, kui löögi otse sisse saad. Ole või 3 meetrit pikk ja 300kg. Kui ikka pauk otse silma alla või vastu lõugu tuleb ja sa õigel ajal reageerida ei jõua siis on enam kui tõenäoline, et paned pildi tasku.

Ise olen 185 ja 105kg ning pean ütlema, et päris kiiresti tõmbas üks korralik madistamine rihmaks. Treener ütles mulle kohe alguses, et ära üritagi ringi tatsata ega hüpelda. Tammu rahulikult ringi, hoia silmad vastasel - kaitse ennast ning leia õige koht ja aeg millale korralik pauk lajatada. Vehkides ei ole lootustki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bob sapp'ga võrreldes pole paha

sapp'il on parem tehnika, vähemalt videos nähtu põhjal ütleks seda küll (minu arvamus). Jalg tundub ka väga hea potensiaaliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mariuzest või Sappist ?

Sapp on võitleja, nagu aru saan? ja Mariuz siis see jõumees. ja mõtlen, et kas Mauriz võidelda oskab? sest mingist lühiajalisest trennist vaevalt et kasu on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sapp on võitleja, nagu aru saan? ja Mariuz siis see jõumees. ja mõtlen, et kas Mauriz võidelda oskab? sest mingist lühiajalisest trennist vaevalt et kasu on...

Ei saa öelda, et kasu pole. Ta on siiski mõned kuud juba harjutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit Marius vs. Sapp matši ei ole!

See oli minu poolt lihtsalt siuke hüpoteetiline asi, millele Jaapanis turgu oleks... 'kki mingil hetkel teevad ära.

Mariusel tuleb matš ikka selle raskekaalu poksija vastu, kellest alguseski juttu. Tuleval reedel siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bob Sapp on paarkümmend kilo alla võtnud ja on kaotanud viimase 3 aasta jooksul 9st matsist 8 ja võitnud 1.

Kui ta tuli oli ta suur ja tugev, ning võitis 2 korda isegi kahekordset K1 meistrit Ernesto Hoost-i

Seega Bob Sapp läheb järjest allamäge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaimselt stabiilsel inimesel ei ole võitlusspordis tulevikku.

Ma arvan, et Sapp on juba piisavalt saavutanud, et see lause ümber lükata. Kuigi isiklikult seda selli vihkan, lihtsalt mingeid steroide täis puhutud loom.

Mitte, et mul mõni alus seda arvata oleks, aga mina küll ei usu, et taoline retard sellise lihasmassi puhtalt ehitanud on! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaimselt stabiilsel inimesel ei ole võitlusspordis tulevikku.

Kle katsu olla nüüd.

Vaimselt EBAstabiilsel inimesel ei ole eriti kuskil tulevikku. Sh. võitlusspordis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga kõva video :) see bob sapp peaks koomikuks hakkama

Bob Sapp ongi koomik. Ta on Jaapanis (tele)staar. Tüüp müüb enda imagot ja kõiki rassistereotüüpe, mis jaapanlastel mustade kohta on.

Ta teenib sellega nii palju, et võidelda pole tal eriti vajagi enam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×