Jump to content
ants16

Kõige paremini arenenud lihas?

Recommended Posts

Mis lihas(ed) teil kõige paremini arenenud on alates esimest jõusaali külastusest?

Endal on triitsa areng koguaeg olnud kõige parem ja kõige kehvemine areneb biits :/

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei olegi vist ühtegi kõige paremini arenenud lihasgruppi. Kõik on ühtemoodi arenenud. Natuke vähem on arenenud rind ja keskmine deltalihas (ehk siis kumerusest jääb väheke puudu, kui eest/tagant vaade).

Alakehast on veidi maha jäänud reis. Kõige rohkem tuleb mul järgi aidata säärt, millele pööran ka rohkem tähelepanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle endale meeldib kõige rohkem mu selg. Natuke näha, et ikka treenitud. Seljasirglihas on korraliku vao tekitanud ning ka midagi muud nagu pressiks naha alt välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige paremini on arenenud vast triitseps, aga geneetiliselt on säär suht hea.

Mul sama, et geneetiliselt parim säär.. aga selja ja triitsaga olen ka väga rahul.

Biits ei arene..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb mis mõttes arenenud kas jõu või kasvu poolest? OK, eeldan et kasvu. Arvan, et õlg ja triitseps. Võibolla biits ka.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama, et geneetiliselt parim säär.. aga selja ja triitsaga olen ka väga rahul.

Biits ei arene..

Vahetame biitsepsi ja sääre geenid ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama, et geneetiliselt parim säär.. aga selja ja triitsaga olen ka väga rahul.

Biits ei arene..

Mul ka säär nö. "given from god"

Trenni algusest tundub mulle, et arenenud on suht hästi kõik :P , esile tooks võibolla delta ja biitsepsi ;) ,vähem aga trapets :D . Vähemalt enda pilgu läbi.

Kõrvaltvaataja hinnang oleks kindlasti objektiivsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige paremini areneb mul biitseps ja säär. Selg on aga nõrk koht olnud, kuigi jõu poolest ei ole üldse nõrk, küll aga suuruse poolest! Aga ei ole hullu, toome järgi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njää... mul ka rinna treeningraskused ja suurus areneb aeglasemalt kui teised, aga triits ja õlg on suht hästi läinud :)

Muudetud kasutaja Beljo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui ma ringi olen vaadanud siis peab enamasti paika selline reegel: kellel on rind geneetiliselt hea, sel triits ja tihti ka biits viletsad(ning vastupidi) - mul kaasa arvatud. Krt biitseps kasvab veel aga triitseps ei taha üldse kasvule alluda :)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui ma ringi olen vaadanud siis peab enamasti paika selline reegel: kellel on rind geneetiliselt hea, sel triits ja tihti ka biits viletsad(ning vastupidi) - mul kaasa arvatud. Krt biitseps kasvab veel aga triitseps ei taha üldse kasvule alluda :)

Ei tea, mul rind ja triitseps täiesti OK, aga biitseps on kehv, kuigi see on tingitud pigem sellest, et mulle seda treenida ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×